Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
reeprich

Ruská BB "zadarmo"?

13 comments in this topic

Recommended Posts

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
807 posts
7,334 battles

https://www.excalibur.cz/ostatni/world-of-warships/oktyabrskaya-revolutsiya-dalsi-detaily-lodi-eventu/#

Převzato z Excalibur.cz

Oktyabrskaya Revolyutsiya bude pravděpodobně odměnou za nadcházející event. Podle informací, které sdílí společnost Babykim, se na serveru CIS od 17. do 31. července uskuteční nový event a odměna za něj bude nová ruská bitevní loď na pátém tieru. Již jsme o tom psali, ale zveřejnilo se několik dalších detailů.

Chcete-li získat za odměnu válečnou loď, budete muset během dvou týdnů dokončit čtyři úkoly:

• Úkol I: 50 vítězství + 300k poškození bitevním lodím
    • Odměna: 500,000 kreditů
  • Úkol II: 30k základních zkušeností + 300k poškození do torpédoborců.
    • Odměna: 25x „Equal Speed Charlie London“ Signály
  • Úkol III: 50 citadel + 300k poškození do křižníků.
    • Odměna: 50x Zulu Signály
  • Úkol IV: 100 letadel + 3k stuh.
    • Odměna: 25x „Restless Fire“ maskování
  • Odměna za splnění všech úkolů: Oktyabrskaya Revolutsiya, 1 místo v přístavu, 1 místo pro kapitána, kapitán s 6 body.

Dle posledních informací nebude možno plnit úkoly v bitvách proti botům. Takže jen náhodné bitvy.

Pro ty, kteří nebudou schopni úkoly plnit, bude možnost zakoupit loď v prémiovém obchodě.

• Cool 2

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
807 posts
7,334 battles

Jsem docela zvědavý na 300k poškození do DD...

to bude zase hon..

50 citadel... Mno půjde, ale nebude to easy... Teda pokud nějakého "gamedesignera" nenapadne, že to má být v jedné bitvě a neomezí to na CV... Vůbec bych se nedivil...

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,307 battles

Já přidám něco k samotné lodi. Je to tier 5 bitevní loď se stejnými děly, jako má Nikolai IV na čtyřce. Problém je však přesnost. Samotná přesnost je OK, ale sigma.. Oproti Nikolaiovi, který má snad nejlpřesnější děla ve hře (z bitevních lodí) má OR sigmu horší. A to prosím pěkně, tier 5 dostává lodě i 7 tieru. Přebíjení je o 4 sekundy rychlejší. AAčka jsou nadprůměr, ale žádné terno. Není to AA na úrovní Texase, ale určitě přijdou vhod. Samozřejmě, proti tier 7 letadlové lodi nemáte šanci. Armor slušný, ale bůček bych neukazoval. Co mě ale zarazilo.. "havarijní tým" je omezena na 5 použití?! Je to chyba, nebo to tak opravdu je? :O Já si tedy s bitevkou za bitvu hasím oheň častěji jak 5x. 

[-VU-]
Players
149 posts
3,540 battles

Ja by som to zhrnul ze je to pre bezneho hraca nemozne :Smile_teethhappy:  To sa za 2 tyzdne neda splnit.  Jedinu sancu maju studenti co maju prazdniny a nebudu mat za ten cas ziaden socialny zivot :Smile_teethhappy:

[IDDQD]
Players
313 posts
11,470 battles

300k dmg do DD považuji za úlet - někdo ve WG opět nepřemýšlel a  nadhodil "Co kdyby to bylo za 300k dmg do různých typů lodí?". Neříkám, že má být event lehký, to vůbec, ale 300k dmg do DD během tak krátké doby ... no nevím. Primárně mne štve, že díky tomuhle úkolu lidi přestanou už tuplem hrát kooperativně a začnou lovit někde v rohu jediné ustrašené DD, za kterým se požene 7 lodí, aby si každá dala závratnou dmg 1k - takže kdo nadával teď, že jsou prázdniny a lidi hrají jako *censored*, tak teď si užije dvojnásob. A pokud se na to hráči DD po pár dnech vykašlou, tak tenhle úkol nesplní nikdo (resp jen ti, kteří si ve dvojici přes noc naklikají bitvy proti sobě a potorpí navzájem). Upřímně - poprvé za dobu hraní přemýšlím, že se loď (pokud se rozhodnu ji mít) vyplatí po eventu normálně koupit a čas (ne)strávený eventem využít mnohem smysluplněji (jak finančně, tak psychicky). Každopádně WG je třeba přičíst k dobru, že nepřihodili ještě 300k dmg do letadlovek (i když jeden nikdy neví, že ano) ...

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,808 posts
9,214 battles
On 6. 7. 2017 at 11:20 AM, Wolffnstein said:

Já přidám něco k samotné lodi. Je to tier 5 bitevní loď se stejnými děly, jako má Nikolai IV na čtyřce. Problém je však přesnost. Samotná přesnost je OK, ale sigma.. Oproti Nikolaiovi, který má snad nejlpřesnější děla ve hře (z bitevních lodí) má OR sigmu horší. A to prosím pěkně, tier 5 dostává lodě i 7 tieru. Přebíjení je o 4 sekundy rychlejší. AAčka jsou nadprůměr, ale žádné terno. Není to AA na úrovní Texase, ale určitě přijdou vhod. Samozřejmě, proti tier 7 letadlové lodi nemáte šanci. Armor slušný, ale bůček bych neukazoval. Co mě ale zarazilo.. "havarijní tým" je omezena na 5 použití?! Je to chyba, nebo to tak opravdu je? :O Já si tedy s bitevkou za bitvu hasím oheň častěji jak 5x. 

Je to tak opravdu ji ma omezenou jen na 5 pouziti ale zas ma mnohem lepsi reload a to opravdu vyrazne (pokud se dobre pamatuju z videa co jsem videl tak to bylo 20 sec).

Je to asi "test" jineho pristupu k opravam respektive muzes se s timhle spotrebakem opravit rychle a casto ALE jen s omezenym poctem pouziti.

Pro me to je zajimava vec ktera muze zmenit taktiku opravovani respektive kdy nechat lod horet a kdy rychle opravovat.

21 hours ago, Markethia said:

300k dmg do DD považuji za úlet - někdo ve WG opět nepřemýšlel a  nadhodil "Co kdyby to bylo za 300k dmg do různých typů lodí?". Neříkám, že má být event lehký, to vůbec, ale 300k dmg do DD během tak krátké doby ... no nevím. Primárně mne štve, že díky tomuhle úkolu lidi přestanou už tuplem hrát kooperativně a začnou lovit někde v rohu jediné ustrašené DD, za kterým se požene 7 lodí, aby si každá dala závratnou dmg 1k - takže kdo nadával teď, že jsou prázdniny a lidi hrají jako *censored*, tak teď si užije dvojnásob. A pokud se na to hráči DD po pár dnech vykašlou, tak tenhle úkol nesplní nikdo (resp jen ti, kteří si ve dvojici přes noc naklikají bitvy proti sobě a potorpí navzájem). Upřímně - poprvé za dobu hraní přemýšlím, že se loď (pokud se rozhodnu ji mít) vyplatí po eventu normálně koupit a čas (ne)strávený eventem využít mnohem smysluplněji (jak finančně, tak psychicky). Každopádně WG je třeba přičíst k dobru, že nepřihodili ještě 300k dmg do letadlovek (i když jeden nikdy neví, že ano) ...

Ja ti nevim nad cim brecis nahodis Ru/US DD ci Akizuki a 300k do DD nastrilis behem dvou dni hrani. pripadne pokud hrajes CV tak to mas jeste rychleji jelikoz CV lovi DD ve velkem uz ted.

On 6. 7. 2017 at 1:23 PM, LoDeTeR said:

Opravárenská četa je heal :D

A bublina pro AA je vlastne radar ze?  :Smile_child:

Tady je to video s novou Ru BB

Spojeno (2 posty)

Edited by Haatra

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,808 posts
9,214 battles
On 07/07/2017 at 6:46 PM, LoDeTeR said: