Jump to content
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
Wysch

Nováčci & Tipy, triky, návody

277 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

No obávám se, že počet torpéd na lodi převyšuje počet, který hráči za bitvu vystřelí.

Master Pirate
916 posts
603 battles

Napred omezit pocet torped. Pak resit blbosti tipu palivo.

Jak píše cervus...

Omezovat torpéda je blbost. Víš, kolik torpéd taková letadlovka může vést? Já ne! Ale bude to zatraceně hodně a za bitvu jich vypálíš velmi málo. Co je důležitější (jelikož je to arkáda a boje jsou velmi zrychlené) je to, že nábojové omezení u letadlovek již existuje. Jde o počet letadel na palubě, protože ty prostě padají jedno za druhým v každém útoku, jako by ti mizely náboje (ano, velmi smutné z ohledu pilotů, ale z ohledu balance to je funkční omezení).

Kdežto palivo je věc, která by zatraceně měnila taktiku hraní s CV - prostě omezený čas ve vzduchu by byl další věcí, která by balancovala jak tiery, tak různé typy letadel a typy lodí (nikde není psáno, že na jednom tieru musí být jedna letadlovka, nebo že na jedné letadlovce byly vždy stejná letadla, že...).

Beta Tester
338 posts
150 battles

Jak píše cervus...

Omezovat torpéda je blbost. Víš, kolik torpéd taková letadlovka může vést? Já ne! Ale bude to zatraceně hodně a za bitvu jich vypálíš velmi málo. Co je důležitější (jelikož je to arkáda a boje jsou velmi zrychlené) je to, že nábojové omezení u letadlovek již existuje. Jde o počet letadel na palubě, protože ty prostě padají jedno za druhým v každém útoku, jako by ti mizely náboje (ano, velmi smutné z ohledu pilotů, ale z ohledu balance to je funkční omezení).

Kdežto palivo je věc, která by zatraceně měnila taktiku hraní s CV - prostě omezený čas ve vzduchu by byl další věcí, která by balancovala jak tiery, tak různé typy letadel a typy lodí (nikde není psáno, že na jednom tieru musí být jedna letadlovka, nebo že na jedné letadlovce byly vždy stejná letadla, že...).

Ja sem nepsal o mnozstvi torped na CV, ale na DD... Počet letadel už tak je silně nerfnuty vs realny počet na daných CV.
Edited by Kapka

Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Jako je sice pravdou, že DD měly omezenou zásobu torpéd počítám na další 2 salvy (snažil jsem se to nají, ale zatím nic). Jediné co jsem dohledal byl čas nabití jedné tuby na Hatsuharu 25s.

Ale pořád ty torpéda jsou limitována v použití a jejich dmg je nižší než v reálu. Vše v zájmu vyvážení hry. 

Nesmíš zapomínat, že torpéda byly zbraně nočních bitev. Během dne plnily DD úlohu ochrany svazu, což tady dělat nemůžou.

To, že se BB nechávají ustavičně napadat ze zálohy je vesměs jejich chyba. Mají být při pohybu opatrnější, předvídat a nenechat si postřílet vlastní křižníky.

edite: takže dodatečná zásoba byla vždy minimálně na 1 další salvu. Lišilo se to podle rozměrů a tonáže dané třídy. Při bitvě u Jutska totiž Britským DD došly torpéda na začátku bitvy a později když se dostaly do výhodného postavení a měly příležitost neměly co vystřelit. Takže u velkých torpédoborců by se dalo čekat, že mimo pohotovostní zásoby torpéd vedle odpalovačů budou na palubě umístěna i další.

Edited by CerVus
  • Cool 1

Beta Tester
338 posts
150 battles

...

Nesmíš zapomínat, že torpéda byly zbraně nočních bitev. Během dne plnily DD úlohu ochrany svazu, což tady dělat nemůžou.

..

Nemuzou ??? Nechcou protoze je to nebavi. Otazkou proc pak hraji DD kdyz je to vlasne nebavi. Ale samozdrejmne, protoze maji premrstenou vykonost hlavnich baterii a neomezena torpeda tak proste mohou delat funkci ofenzivni zbrane. Stejne tak jim nahrava oslabeni BB v podobe snizeni efektivity sekundarnich zbrani.
Edited by Kapka

Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Nemuzou ??? Nechcou protoze je to nebavi, otazkou proc pak hraji DD kdyz je to vlasne nebavi. Ale samozdrejmne protoze maji premrstenou vykonost hlavnich baterii a neomezena torpeda tak proste mohou delat funkci ofenzivni zbrane.

Ochranou svazu jsem myslel jejich reálné použití: protiponorkový boj, doprovod transportů a protiletadlová ochrana svazů. Nevšiml jsem si, že by něco z toho bylo ve hře.

Beta Tester
338 posts
150 battles

Ochranou svazu jsem myslel jejich reálné použití: protiponorkový boj, doprovod transportů a protiletadlová ochrana svazů. Nevšiml jsem si, že by něco z toho bylo ve hře.

Letadla ve hre jsou, samozdrejme nerfnuta, takze protiletecka ochrana jde. Pomoc pri ochrane pred DD, CL ve hre je a jde. Takze nejde jen ochrana konvoju (protiponorkovy boj).

Master Pirate
916 posts
603 battles

Ja sem nepsal o mnozstvi torped na CV, ale na DD...

Tak proč reaguješ na moje příspěvky, které mluví o zavedení paliva letadel...nejsem kouzelník, abych tio viděl do hlavy, že mluvíš o něčem naprosto jiném než na co reaguješ :teethhappy:

Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

lodě tu sice jsou, ale nepohybují se ve formaci, tudíž není důvod řešit ochranu. Také jsem si nevšiml, že by se bitevní lodě držely poblíž letadlovek.

Jediná mapa kde to jakž takž funguje je ta otevřená. 

Úplně pomíjím fakt, že na AA nemají DD spustitelnou abilitu (pouze jeden modul), mají omezený dostřel, účinnost a hlavně střelba je prozrazuje při činnosti, která je pro ně ve hře určena. Tohle je prostě akráda, nic víc nic míň.

Beta Tester
338 posts
150 battles

...

Úplně pomíjím fakt, že na AA nemají DD spustitelnou abilitu (pouze jeden modul), mají omezený dostřel, účinnost a hlavně střelba je prozrazuje při činnosti, která je pro ně ve hře určena. Tohle je prostě akráda, nic víc nic míň.

Ty to pises jako by ostatni lode meli neomeznou AA, strelba je nespotovala, a vsechny byli vybaveny AA skilem. Skutecnost je trosku jinde.

Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Dobře, ale když ti nad sedmičkovým DD přeletí dvě letky kolikrát nesundáš jediné letadlo, když ti přeletí nad sedmičkovým BB většinou ani neodletí.

Jak chceš poskytovat protiletadlovou ochranu když nemáš adekvátní zbraně? Největší dmg letadla dostávají od velkorážních zbraní ne od 0.50

Když se postaví do cesty letadlům takový křižník, to je už něco jiného. Dá jim záhul, jenže ho to kolikrát stojí život. Hráčů na CV většinou ukradené jestli potopí BB nebo CA, takže když se mu ten CA snaží sestřelit letadla, tak se bude také bránit a zaútočí na něj. Ty lodě jdou stejně velké a manévrují jen o trochu lépe než BB. Desítková Senjo pluje 31uzlů a manévruje hůře než Fuso navíc jde potopit snadněji.

Beta Tester
338 posts
150 battles

...

Takze jen proto ze kdyz budes strilet z hlavni baterie na BB, tak ji prvni salvou nepotopis tak na ni nebudes strilet?

Master Pirate
210 posts
125 battles

Kapko ty uz to tady uplne prekrucujes. Tak nam tu nahod nejaky zaznam, jak poradne hrat za DD ... ono je sice hezky, ze DD muzu sestrelit letadlo, ale to delam opravdu jen jen v situaci, kdy si to muzu dovolit ... bohuzel zde plati, ze DD, ktere sviti je vetsinou jednou nohou na dne. Stejne tak strelba z kanonu ... pouzivam tak maximalne na jine DD a nebo, kdyz je prilezitost nekoho dorazit. Protoze bojovat s tak malym dostrelem  s Kriznikama nebo BB nema smysl ...dmg se nevyrovna ani nahodou riziku okamziteho potopeni. Psalo se tu i spamovani torped ...no to mozna prvni salva na strategickou pozici. Jinak na vyssim tieru si to nemuzes dovolit pri tak dlouhem reloadu. Me naopak prijde, ze cim vyssi tier DD - tim klesa jeho ucinnost a hlavne zabavnost.

• Cool 1

Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Tak těžko to vysvětlíš někomu, kdo s těmi loděmi nehraje a na vše kouká jen z pohledu BB nebo křižníku na nízkém tieru.

Beta Tester
2,536 posts
7,728 battles

Stejne tak strelba z kanonu ... pouzivam tak maximalne na jine DD a nebo, kdyz je prilezitost nekoho dorazit. Protoze bojovat s tak malym dostrelem  s Kriznikama nebo BB nema smysl ...dmg se nevyrovna ani nahodou riziku okamziteho potopeni. Me naopak prijde, ze cim vyssi tier DD - tim klesa jeho ucinnost a hlavne zabavnost.

A este nam prezrad ake DD to hras bo Amici to asi nebudu lebo tam zaparkujes v hmle a enemakov z prehladom ustrielas CC nieje vobec problem uzobat a ked pride priliz blizko chyti torpeda akurat BB sa zabijaju tazsie bo vela hp+ opravi ale aj tie sa celkom daju a 2 DD v diviziu bojujuce spolu tak su enemaci v nasom okoli v prdeli. Z DD nemam problem nastrielat viacej DMG ako z CC.

Beta Tester
454 posts
707 battles

Ne RosTDore nech tyhle lidi at si to vyresi po svem. To nema cenu stejne budou furt rikat to svoje.. a uz vubec neprozrazuj tak zasadni informaci o taktice mam na ni autorska prava :D:medal: Co pak budem delat kdyz to tak bude hrat kazdy :D Me bavi kdyz vystrilim 4 enemy DD na jednom miste tak mi to nekaz tim ze je budes ucit neco cemu stejne neveri, co kdyz to vyzkousej! :D

Edited by Bahamutik

Beta Tester
2,536 posts
7,728 battles

Hmm tiez pravda ale na forko chodi zanedbatelne % ludi a este menej to skusi :izmena::trollface:

Beta Tester
294 posts
2,845 battles

Tak dokud nebudou XP a credity za svícení jako ve WOT tak proč by to někdo prioritně dělal? Osobně se přiznám, že se o to občas snažím, ale spíš to beru jako vedlejší efekt při hledání skuliny skrz enemáckou linii nebo když se snažím rychle obsadit nějakou tu zónu. Je to mimo jiné zatraceně nebezpečné protože člověk jede první a po spotu po něm okamžitě po něm střílí všechno co má lauf a sám to kolikrát ani nevidí. Je pravda že to může pomoci týmu k výhře vzpomínám si na jednu hru na open sea kde jsem poctivě spotil, kladl clonu mezi jejich a naše lodě, ale měl jsem z toho houby a naše druhá strana pak stejně padla.

• Cool 1

Beta Tester
62 posts
1,659 battles

jj, ta ikonka: průstřelů díky vašemu nasvícení  - tady výrazně chybí

[IDDQD]
Alpha Tester
2,409 posts
15,422 battles

Mno.

Jezdím teď pouze US DD a torpéda používám vesměs v sebeobraně před DD. Zatímco před nimi kličkuje tak ho rozstřílím na hadry....

Jsem momentálně na Mahanovi a jsem neskutečně spokojen. Ta děla střílej témeř bez přestávky, dostřel je solidní, AP nakládaj hodně a HE teď testuji ve spojení s perkem pyroman.

Pokud vidím, že za mnou je třeba náš křižník, tak přes něj hodim deku ať mu není zima a může si u toho užít i něco srandy s enemákama.

Občas se stane že vidím naší letadlovku v trablích, takže cestou k odstranění hrozby ji také přikreji, ale to se stalo  zatím jen párkrát. Odmítám jezdit pomáhat CV v rohu mapy....

Beta Tester
4 posts
70 battles

Ahojte,

Chcem sa iba opýtať, ak si kúpim v closed bete premiovú loď priamo v hre za goldy, zostane mi táto aj po wipe, čiže v open bete ...?

Ďikes ...

Beta Tester
2,353 posts
4,226 battles

Ahoj, jeden drobný dotaz...Je možné používat sekundární zbraně??? A jestli ano tak jak je přepnout?... díky ;-)

Nejde,střílejí automaticky

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.