Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
voulezvous

Wersja 0.6.8 - zmiany w superkontenerach

16 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,288 battles

Plotki mówią, że to właśnie nasze superkontenery są mitycznym miejscem narodzin Chucka Norrisa.

Kto wie co jeszcze tam można znaleźć...

o.O

[FWK]
Players
656 posts
9,671 battles

Takie pytanie - gdzie się można było wypowiedzieć na temat "darów" w postaci 5 i 10 mln kredytów?? Bo mnie umknęło, a chciałem powiedzieć, że są przydatne.

[HOB]
Players
1,167 posts
5,390 battles

Po obejrzeniu zawartości 20 SK mogę uznać, że WIĘKSZOŚĆ dropów nie rozczarowała.

Oczywiście wśród tej mniejszości, która rozczarowuje znajdują się ulepszenia i flagi na detonacje - które prawdopodobnie mają większe szanse na wypadnięcie od pozostałych (pewnie taranowanie i skracanie zalań też tak mają)

Kwestia 5 i 10M kredytów - zapewne pojedyncza wypowiedź na jakimś forum. Autor mógł jedynie stwierdzić, że bardziej się opłaca się brać kontenery z kredytami, a nie stwierdził, aby wywalić SK z 5 i 10. Tyle niestety starczyło, aby wywalić relatywnie cenny drop.

Duży plus za aktualizację listy dropów. Zwłaszcza o nowe smocze flagi. Nawet 25 sztuk tego cudeńka (a były też 50 i 100) bardzo wspomoże rozwój i zachęci do wyznaczenia większej ilości czasu do zdobywania kontenerów.

Przywrócenie zestawów po 100 zwykłych flag też dobra zmiana, choć pewnie szanse na poszczególne są poustawiane na niekorzyść graczy.

Przede wszystkim - dobra decyzja ze zmniejszeniem szans na ulepszenia. Choć te nadal za często dropią (jeśli mają mieć szanse 20-30%)

[FWK]
Players
656 posts
9,671 battles

Silentraz - dzięki za wyjaśnienie, ale dalej czekam na odzew od szeryfów z WG, którzy dadzą jakiś (może) link do interesującego tematu

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,288 battles
On 9.07.2017 at 1:11 PM, Darlantan said:

Silentraz - dzięki za wyjaśnienie, ale dalej czekam na odzew od szeryfów z WG, którzy dadzą jakiś (może) link do interesującego tematu

No co za niecierpliwiec! :P

Mój grafik mówi, że mam tu jutro zajrzeć, by pozbierać wszystko to co napisaliście. Wtedy też dostałbyś odpowiedź, ale skoro mnie już w PM-ce poganiasz to proszę :)

Wypowiedzieć możesz się tutaj. Tak samo będzie po wprowadzeniu 0.6.8 na normalne serwery.

Tam też znajdziesz bardziej szczegółowe dane na temat zmian w dystrybucji nagród z SK.

Tyle na razie!

[HOB]
Players
1,167 posts
5,390 battles
2 hours ago, voulezvous said:

Mój grafik mówi, że mam tu jutro zajrzeć, by pozbierać wszystko to co napisaliście. Wtedy też dostałbyś odpowiedź, ale skoro mnie już w PM-ce poganiasz to proszę :)

Wypowiedzieć możesz się tutaj. Tak samo będzie po wprowadzeniu 0.6.8 na normalne serwery.

Tam też znajdziesz bardziej szczegółowe dane na temat zmian w dystrybucji nagród z SK.

Tyle na razie!

Może inaczej sformułujemy pytanie: gdzie padła sugestia, aby wywalić superkontenery z 5 i 10 milionów? Jakiś konkretny cytat?
A może to jedynie nadinterpretacja czyjeś wypowiedzi?

[FWK]
Players
656 posts
9,671 battles
17 hours ago, voulezvous said:

Tyle na razie!

Moment, moment - z treści tematu o zmianach wynika, że społeczność się JUŻ wypowiadała, więc usunęliście te 5 i 10 mln. Trochę to nie pasuje do twojej wypowiedzi.

Cytując

"Superkontenery

Zgodnie z życzeniem graczy zmniejszyliśmy szansę na specjalne ulepszenia w superkontenerach i całkowicie usunęliśmy nagrody w postaci 5 i 10 milionów kredytów. Kredytów nie postrzegaliście jako wartościowej nagrody, ponieważ uznaliście, że takie kwoty można skuteczniej uzyskać, jeśli wybierze się kontener zawierający więcej kredytów."

Więc chciałbym się wypowiedzieć tam, gdzie ci, którzy chcieli usunięcia tych nagród.

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,288 battles
On 13.07.2017 at 9:20 AM, Darlantan said:

Moment, moment - z treści tematu o zmianach wynika, że społeczność się JUŻ wypowiadała, więc usunęliście te 5 i 10 mln. Trochę to nie pasuje do twojej wypowiedzi.

Cytując

"Superkontenery

Zgodnie z życzeniem graczy zmniejszyliśmy szansę na specjalne ulepszenia w superkontenerach i całkowicie usunęliśmy nagrody w postaci 5 i 10 milionów kredytów. Kredytów nie postrzegaliście jako wartościowej nagrody, ponieważ uznaliście, że takie kwoty można skuteczniej uzyskać, jeśli wybierze się kontener zawierający więcej kredytów."

Więc chciałbym się wypowiedzieć tam, gdzie ci, którzy chcieli usunięcia tych nagród.

Ach! O polemikę z graczami Ci chodzi.

No niestety, nie będę Ci w stanie pomóc. Nie wiem które z ponad 30 źródeł feedbacku dla WoWs, które obsługujemy w Paryżu, wskazało taką wolę graczy.

Jeśli jednak chcesz mieć wpływ na grę, zachęcam do zostawienia opinii tutaj w wątkach do tego przeznaczonych.

Players
1,644 posts
9,230 battles
13 minutes ago, voulezvous said:

Od zawsze piszę, że ja tu 'jeżdżę łódkami' i jest mi obojętne czy torpedy typu XYZ-75 miały trzy machadełka przy śrubie napędowej czy 'te innowacyjne jak na tamte czasy, cztery'.

Dla mnie ważny jest dymydż, tarło zjadające moje torpedy w dymie i trollowanie DeDeków Montaną z 15km.

Jeśli przyłapiecie mnie na przeinaczaniu prawdy historycznej, lub mieszanie typów z klasami, proszę o wyrozumiałość i jadowitą PMkę z pouczeniem. Betonem nie jestem i do błędu potrafię się przyznać.

Poza tym uważam że Kartagina powinna być zniszczona.

Jestem z Ciebie dumny

giphy.gif

[FWK]
Players
656 posts
9,671 battles
48 minutes ago, voulezvous said:

Ach! O polemikę z graczami Ci chodzi.

No niestety, nie będę Ci w stanie pomóc. Nie wiem które z ponad 30 źródeł feedbacku dla WoWs, które obsługujemy w Paryżu, wskazało taką wolę graczy.

Jeśli jednak chcesz mieć wpływ na grę, zachęcam do zostawienia opinii tutaj w wątkach do tego przeznaczonych.

Taaa, wszystko jasne. W wolnym tłumaczeniu WG was w... pupę...

[HOB]
Players
1,167 posts
5,390 battles

Czyli wszelkie kolejne zmiany też będą tłumaczone "w którymś z 30 źródeł tak gracze napisali". Po sprawdzeniu jednego okaże się, że wypowiedź jest w innym, a po 30tu sprawdzeniach - że gdzie indziej wcale nie ma.

Ciekawe co następne... 50 lub 100k wolnego expa, bo pozwala to graczom niesłusznie się dokopać do okrętów wysokich poziomów (choć w praktyce może nie starczyć na unstock 8-9). A może usunięcie dublonów i miesięcy premium, bo gracze uznawali kupowanie za skuteczniejszą metodę niż zdobywanie ich z SK?

[TTTP2]
Players
3 posts
11,956 battles
On 5.07.2017 at 8:25 PM, voulezvous said:

Plotki mówią, że to właśnie nasze superkontenery są mitycznym miejscem narodzin Chucka Norrisa.

Kto wie co jeszcze tam można znaleźć...

o.O

Witam super kontener chyba żartujecie nie miałem ze trzy miesiące albo lepiej to jest coś co nie daje się graczom co mają cały czas konto premium widać nie należy mi się takie coś  

[FWK]
Players
656 posts
9,671 battles
7 hours ago, SYLWEK45 said:

Witam super kontener chyba żartujecie nie miałem ze trzy miesiące albo lepiej to jest coś co nie daje się graczom co mają cały czas konto premium widać nie należy mi się takie coś  

Taaa jakoś nie mam a wpadł mi z SK i Tirpitz i 5 mln kredek.

8 hours ago, Silentraz said:

Czyli wszelkie kolejne zmiany też będą tłumaczone "w którymś z 30 źródeł tak gracze napisali". Po sprawdzeniu jednego okaże się, że wypowiedź jest w innym, a po 30tu sprawdzeniach - że gdzie indziej wcale nie ma.

Ciekawe co następne... 50 lub 100k wolnego expa, bo pozwala to graczom niesłusznie się dokopać do okrętów wysokich poziomów (choć w praktyce może nie starczyć na unstock 8-9). A może usunięcie dublonów i miesięcy premium, bo gracze uznawali kupowanie za skuteczniejszą metodę niż zdobywanie ich z SK?

Nie zap[ominaj o prem okrętach - p[rzecież lepiej kupować.

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
5 hours ago, Darlantan said:

Taaa jakoś nie mam a wpadł mi z SK i Tirpitz i 5 mln kredek.

Nie zap[ominaj o prem okrętach - p[rzecież lepiej kupować.

screna pokaz, ze ten Tirpitz poleciał z SK, bo jak na razie to tylko widziałem Atago

[FWK]
Players
656 posts
9,671 battles

Taaa kupiłem, bo jestem takim frajerem jak ty, żeby kasę na głupoty wydawać, szczególnie jak bez robotny jestem.

PS. jest takie stare powiedzenie "głupi pomyśli, że tak się robi, a mądry się nie wypowie". Dla mnie to koniec tematu.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.