Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
ennoia

Kapalı Beta Daveti: İkinci Dalga!

47 comments in this topic

Recommended Posts

Players
13 posts
32 battles

Kelime oyununu bağışlayın ama şimdi size doğru Kapalı Beta davetiyeleri içeren bir torpido gönderiyoruz. Aman bakın, yine yaptık. Kapalı Beta için hemen şimdi ve buradan başvurun!

Tam haber metni

• Cool 2

Players
2 posts
48 battles

İnşallah şansımız varsa isteğimiz kabul olur . Diğer herkesinde girmesini isterim . Şu anda oynayanlara da başarılar .

• Cool 2

Players
7 posts
59 battles

inşallah hayırlısıyla bakalım, sonrasında personeli Savaş yerlerine alacağım hemen

Edited by ketenci
  • Cool 1

Beta Tester
2 posts
111 battles

Wot'u bıraktım bakalım bunun sonu nasıl olacak, katıldım :coin:

Mod filan çıkarsa ilerde el atarız buraya da :D

• Cool 1

Beta Tester
15 posts

Wot'u bıraktım bakalım bunun sonu nasıl olacak, katıldım :coin:

Mod filan çıkarsa ilerde el atarız buraya da :D

Ufuko gel kardeşim ya nerdesin sen :) sensiz olmaz. Zevk alacak ve mod için sabırsızlanacaksın 
  • Cool 1

Alpha Tester
112 posts
118 battles

mail adresslerinizi kontrol ediniz mail adreslerinize gelicek muhtemelen. başvuruların fazla bir süre açık kalacağını düşünmüyorum biran önce başvurularınızı yapın

• Cool 3

Beta Tester
3 posts
34 battles

WoT WoW arasında en çok beni heyecanlandıran WoWS idi umarım kabul edilirim hazır gtx 970m yi bulmuşken full de 1080p tadını çıkartayım :D

• Cool 1

Players
2 posts
43 battles

mail adresslerinizi kontrol ediniz mail adreslerinize gelicek muhtemelen. başvuruların fazla bir süre açık kalacağını düşünmüyorum biran önce başvurularınızı yapın

zaten açık sabaha kadar beklerim valla :)
  • Cool 1

Alpha Tester
112 posts
118 battles

muhtemel olarak başvuruların tamamı kabul olacaktır. dediğim gibi mail adresslerinizi kontrol ediniz. şu anda ne kadar oyuncu alınacak belli değil fakat ilk dalgada 8.500 kişi alınmıştı. şansınız büyük yeni beta tester olacak arkadaşlara şimdiden iyi bir test aşaması geçirmesi dileği ile :)

• Cool 1

Beta Tester
2 posts
1,661 battles

umarım çabuk onay gelir. wow da test pilotluğu yapmıştım o çok çabuk onaylanmıştı bu kadar uğraşmamış tık.

Alpha Tester
209 posts
63 battles

umarım çabuk onay gelir. wow da test pilotluğu yapmıştım o çok çabuk onaylanmıştı bu kadar uğraşmamış tık.

WOWP u herkes beceremiyor o yüzden oynamıyor. WOWS un kapalı betadaki üye sayısı WOWP dakinden çok daha fazla şu anda. :)

Birde açılsa oyun gerisini siz düşünün.

• Cool 1

WG Team
499 posts
1,318 battles

Yeterli sayıda başvuru alındığı için başvurular biraz önce kapatıldı. Umarım ileride katılım sağlayabilirsiniz kaptanlar :izmena:

Players
1 post
1,239 battles

ya beyler bende sürüm hatası diyor güncelleyin diyo ama güncelleme yapmıyor adam akıllı indirebileceğim veya bu sorunu nasıl çözebilirim

Beta Tester
2 posts
1,661 battles

WOWP u herkes beceremiyor o yüzden oynamıyor. WOWS un kapalı betadaki üye sayısı WOWP dakinden çok daha fazla şu anda. :)

Birde açılsa oyun gerisini siz düşünün.

Vallahi bir arkadaşımın kapalı betada hesabı vardı dayanamayıp rica ettim biraz takıldım o hesapta kendisi oynamıyordu. Baya beğendim oyunu. Neyseki yeni alımları kaçırmadım ve onayda hemen geldi şimdi 1. seviyeden kendi hesabımla oynayabiliyorum:)

WoWp'ta maalesef Wot gibi rezil bir duruma geldi. Wowp un kapalı beta teslerindeki uçaklar daha rahat manevralar yapıyordu, şu anda bu gemiler bile uçaklardan daha iyi manevra yapıyor:) umarım gemilerde ilerde rezil edilmez :)