Sign in to follow this  
Followers 0
federal15

Mikhail Kutzov mu Atago mu?

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

2 posts in this topic

Merhaba arkadaşlar premium gemi almayı düşünüyorum fakat ikisi arasında kaldım kruvazör tipi bir gemi planlıyordum.

Kesinlikle Belfast :great:

İlla T8 düşünülüyorsa Kutuzov'dan şaşma.

Posted (edited) · Report post

Peki premium araçların avantajı sadece para mı? dönüştürülebilir deneyim kullanamayacağım için ihtiyacım olmayacak serbest deneyim verebilir mi yani?

Edited by federal15

Premium gemiler aynı zamanda tüm geliştirmeleri tamamlanmış gemi statüsünde oldukları için,elit gemilerdir ve elit gemiler doblon karşılığı dönüştürebileceğin gemi dp si üretirler bu maddi anlamda çok külfetlidir,premium gemileri genelde savaş sonrası elde ettiğimiz kredi miktarları ve aynı ülkenin diğer gemilerindeki kaptanları eğitmek amaçlı kullanırız.

Yani sormak istediğim Wowsta kredi kasmak zor mu normal gemilerle? Diğer oyunlarda araştırma puanı kasmak zor olur ya

Savaş sonrası 3 kaynak elde ederiz,kredi yani para,gemi dp si,oynadığın gemiye özel dp dir,gemi elit statüsü elde ettiğinde,artık doblon karsılığı dönüştürülebilir olur,bir de serbest deneyim oyunda yeşil renkli görürsünüz,savaştan elde ettiğiniz dp nin % 5 miktarına tekabül eder,örneğin 2000 dp kazandığınız maç sonrası % 5 miktarı olan 100 yeşil renkli serbest dp kazanırsınız,premium gemiler de kalıcı kamuflaj olduğundan daha fazla gemi dp si dolayısı ile de daha fazla serbest dp kazanırsınız,birbirine bağımlı değişkenlerdir diyebiliriz matematik dilinde...Seviye 8 sonrası gemilerin savaş sonrası tamir ve bakım ücretleri yuuuhhh dedirtecek kadar fazladır haliyle premium gemiler ile para kasarız,telefondan yazıyorum,hata var ise affola

Bu iki seçenek arasından Kutuzov'u alırdım ben. Oynama tarzıma daha uygun bir gemi. Atago da deneyimli oyuncuların elindeyken çok etkili bir gemi. Top kalibresi ve torpidoları gerçekten çok tehlikeli. Fakat zırh konusunda çok yetersiz. Çok dikkatli oynamak gerekiyor. Kutuzov da pek iyi değil zırh açısından fakat sis basma özelliği olduğu için bu açığını telafi edebiliyor. 

Ben daha avantajlı bir paket buldum 13500 doblon ve 30 günlük premium hesapla birlikte alacağım onu da

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.