Sign in to follow this  
Followers 0
Scary14

TÜRÇE FORUM VE PRE SHİP SORUNUM

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

0 posts in this topic

Arkadaşlar hepinize merhaba bu world of warships forumundaki ilk yazım ve şunu belirteyimki burayı biraz canlandırmak istedim 

cidden diğer forumlara göre burası çok boş kalıyor hele 2 sene öncesi yazıları gördükçe üzülüyorum fakat burdakı sorunum şuan bu değil 

Arkadaşlar 5 ay yada 6 ay oldu sanırım belkide daha az süredir bu oyunu oynuyorum wg bu oyunda cidden aşırı fazla(diğer oyunlarına göre) bedava pre ship dağıttığına şahit oldum. sadece hiç pre. gemi sahip olmadığımdan soruyu mod kardeşlerime yönlendireceğim;

Artık böyle bedava gemi dağıtımları kalktımı yada sıklığımı azaldı ?

Bedava verilecek premium eventler (bismarck eventi gibi) olucakmı ?

(topic te hatalar olabilir yanlış yere açmış olabilirim hatamız affola )

Gemi, doblon vs dağıtımı özel günler adına yapılan etkinliklerle veriliyor. Yarışmalar bölümünü kontrol etmeni öneririm hali hazırsa 5 bin doblonluk bir yarışma var. Forum aktifliğine gelirsek malesef oyuncular forumu kullanmıyoru. Bu konuda neler yapılabilinir tartışılır. 

Bazı görevler ve özel günlerle veriliyorlar bide çok ballı isen kutudan düşüyor(henüz bana düşmedi ama düşenleri gördüm) Arada bir gelen görevler ör Graf Spee,Bismarck Mesela şuan bile görevler de premium bir gemi olan Shinomme adında bir muhrip var onun bölümündeki görevleri tamamlayınca gemiyi alabiliyorsun.

Ben bütün bunları geçtim. Premium Dükkan'a bir düzenleme gelmesi gerekiyor. Ben tutupta Scharnhorst'a 138TL veremem, vermem misal. Bugüne kadar sadece 2 kere doblon aldım o kadar. Ama görüyorum ki, Türk oyuncular buna tepki göstermek yerine, çatır çatır bu fiyatlara gemi alıyor ve halinden memnun gözüküyor.

Fiyatlar konusunda pek çok kez başlık açıldı, yazıldı çizildi ve bende dahil olmak üzere  Wargaming personeli ile  yüz yüze gelip fiyatların neden bu kadar yüksek olduğu soruldu. Verilen cevap şu; "Premium dükkanda ortak fiyat politikası uygulanıyor, fiyatlar ülkeden ülkeye, bölgeden bölgeye belirlenemiyor."

Sabahtan akşama kadar tepki göster, kendini parala fiyatlarda bir değişiklik olmayacak. Tüm Wargaming oyunlarında satılan ürünler en yüksek gelir seviyesi olan ülkelere göre ayarlarlanıyor. Oyunu oynayan sadece bir kaç yüz Türk oyuncu. Mantık olarak neden fiyatlar azınlığa göre belirlensin ki ?

Wargaming' in tüm oyuncları free-to-play. Evet sistem özellikle üst seviyelerde premiumu şart koşuyor fakat olmadanda diğer oyuncular ile eşit şartlarda rekabet edebiliyorsun. Unutmayınki bu oyunun tek gelir kaynağı premium ürünler.

Ürünler daha ucuz olsaydı güzel olurdu fakat oyuncuların yapabileceği bir şey yok.

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.