Sign in to follow this  
Followers 0
Ivana_Drago

Veřejný test verze 0.6.7 - 7. sézona Hodnocených bitev

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

6 posts in this topic

Námořníci,

jak se vám líbí 7. sezóna Hodnocených bitev, kterou pro vás připravujeme? Napište nám své připomínky do tohoto vlákna!

Celkem dobrý :) akorát na testu nemám vlajku s pirátem dokončil jsem to ale nemám jí vydanou je to jen taková poznámka :)

Pokud se nepletu, tak se ta vlajka udeluje az s ukoncenim sezony..

Posted (edited) · Report post

díkes,odkaz ke stažení býval vždy u každého testu jestli se nemýlím :-)

tak po hodině stahování aktualizace mi tam skočilo dalších 11gb,tak to vyřešil křížek v pravo nahoře :-)

Edited by Excites

Posted (edited) · Report post

další dotaz liga mořských vlků to znamená co ? na test serveru to nic nedělá nic se za to nedostává tak k čemu to je proč se to má testovat ? Jen mám obavy že než sem někdo dojde aby odpověděl na otázky tak už bude po testu :D:D takže se člověk dozví stejně kuloví :D

edit: po dvou dnech stále žádná odpověď a hrači ani prakticky neví co se má testovat test se blížé pomalu ale jiste ke konci a jestli bude druhá fáze PROSÍM dejte uplné informace co se má testovat jinak test aktualizace nemá žádný smysl krom těch pár odměn kterých stejně dáte jen půlku protože jste si mezitím upravili pravidla .... !

Edited by marty01234

Celkem dobrý :) akorát na testu nemám vlajku s pirátem dokončil jsem to ale nemám jí vydanou je to jen taková poznámka :)

další dotaz liga mořských vlků to znamená co ? na test serveru to nic nedělá nic se za to nedostává tak k čemu to je proč se to má testovat ?

Ahoj,

vlajka s pirátem, jak psal Bergham, se uděluje až na konci skutečné sezóny.

Podobně se také Liga mořských vlků vztahuje až k samotné sezóně hodnocených bitev na live serveru. Zatím se jí (během testu) účastnit nelze. Zmíněná je proto, aby hráči věděli, že se na ni mohou těšit také v této sezóně. :honoring:

Ahoj,

vlajka s pirátem, jak psal Bergham, se uděluje až na konci skutečné sezóny.

Podobně se také Liga mořských vlků vztahuje až k samotné sezóně hodnocených bitev na live serveru. Zatím se jí (během testu) účastnit nelze. Zmíněná je proto, aby hráči věděli, že se na ni mohou těšit také v této sezóně. :honoring:

No takhle běhemm testu mě to pustilo s VIII do rankedů na testu ale nic z toho nebylo proto právě můj dotaz ale i tak děkuji za reakci :)

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.