Sign in to follow this  
Followers 0
Falathi

Aktualizacja forum 16. czerwca

• You need to play a total of 30 battles to post in this section.

69 posts in this topic

@Falathi

Czy istnieje możliwość dodania karmy oraz przywrócenia minusów na forum? Bo teraz to wygląda trochę jak przedszkole.

Ooo znalazłem na amerykańskim forum coś fajnego: konkurs na edytorów wiki. Czemu u nas nikt nie zajmie się tłumaczeniem angielskiej wiki na polski? Może jakiś nabór? Trochę fatalnie to wygląda:

Błąd uprawnień

Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony z następującego powodu:

Tak wygląda jak próbujecie wejść na polskojęzyczną stronę wiki. Podobają się mi ci BIUROKRACI :P

@Falathi

Czy istnieje możliwość dodania karmy oraz przywrócenia minusów na forum? Bo teraz to wygląda trochę jak przedszkole.

Oby nie. Wtedy dopiero to byłby festiwal przedszkolnych zachowań :/

Posted (edited) · Report post

Oby nie. Wtedy dopiero to byłby festiwal przedszkolnych zachowań :/

tutaj na forum??? jak ktoś *edit* farmazony z dupy strony to nie nasza wina

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy

Edited by Daroo2017
wulgaryzmy

Ooo znalazłem na amerykańskim forum coś fajnego: konkurs na edytorów wiki. Czemu u nas nikt nie zajmie się tłumaczeniem angielskiej wiki na polski? Może jakiś nabór? Trochę fatalnie to wygląda:

Tak wygląda jak próbujecie wejść na polskojęzyczną stronę wiki. Podobają się mi ci BIUROKRACI :P

O ile kojarzę to u nas problem z wiki w polskiej wersji istnieje od czasów, kiedy do edycji dorwał się Qiura na wiki WoT-a - czyli z rok temu albo i nieco lepiej. Od tamtego czasu polska wiki jest zablokowana do edycji.

Posted (edited) · Report post

tutaj na forum??? jak ktoś *edit* farmazony z dupy strony to nie nasza wina

To w końcu ilu efemów tam was jest? :P Edited by Daroo2017
edited quote

O ile kojarzę to u nas problem z wiki w polskiej wersji istnieje od czasów, kiedy do edycji dorwał się Qiura na wiki WoT-a - czyli z rok temu albo i nieco lepiej.

A co łon takiego zrobił?

A co łon takiego zrobił?

Powiedzmy, że popełnił kilka nie do końca merytorycznie wartościowych wpisów. 

Nie merytorycznie wartościowe wpisy według Was. Według klientów nie. 

Nie merytorycznie wartościowe wpisy według Was. Według klientów nie. 

Napisanie że czołg xxx to rosyjska/niemiecka @#$ rzeczywiście było merytoryczne. Mniej więcej w tym duchu zdemolował sporą część polskiej wiki jeszcze chwaląc się tym na forum i YT. Co zresztą było jego błędem bo wieść bardzo szybko się rozniosła i mimo nieludzkiej godziny zdołano go spacyfikować - ale wiki do pierwotnego stanu już nie wróciła.

3 hours ago, Dark_Havoc said:

Prawdopodobnie SOONTM będzie :P

Powiem więcej: nie tylko będzie, ale i jest. 

Zapraszam do wyrażania opinii na jej temat. 

Masakra jakaś. Brak wersji mobilnej. Zamiast wątku wyświetla się regulamin forum i trzeba to badziewie za każdym razem przewijać. Na dodatek pogubiliście posty - np. zniknęła aktualizacja mojego poradnika. Bardzo mocne -3/10

Ta aktualizacja to gniot nad gnioty. Przeglądanie tego forum na telefonie to mordega. Good job wugie 

Co będzie kolejną ofiarą usprawnień? Lista poległych się właśnie wydłużyła o forum WOWSa.

1 person likes this

Regulamin w każdym wątku, tylko po co? I drugie zmaszczona wersja mobilna, nie mogę zobaczyć jaki jest ostatni temat, widzę tylko avek... Ale co mi da avek?

Tradycyjnie - jak WG zaczyna poprawiać cokolwiek to należy się bać; jak poprawia coś, co w opinii użytkowników poprawy nie wymaga to należy szukać schronienia.

Powiedzieć, że nowy layout jest nieczytelny to nic nie powiedzieć...I do tego k...jeszcze dochodzą powiadomienia, że ktoś mnie zacytował - no naprawdę, tego mi było do szczęścia potrzeba...

13 minutes ago, profes79 said:

Tradycyjnie - jak WG zaczyna poprawiać cokolwiek to należy się bać; jak poprawia coś, co w opinii użytkowników poprawy nie wymaga to należy szukać schronienia.

Powiedzieć, że nowy layout jest nieczytelny to nic nie powiedzieć...I do tego k...jeszcze dochodzą powiadomienia, że ktoś mnie zacytował - no naprawdę, tego mi było do szczęścia potrzeba...

Tak? Jest takie coś?

:Smile_teethhappy:

Myślę, że trochę panowie przesadzacie. Za parę tygodni człowiek się przyzwyczai. Ponoć umiejętność szybkiego adaptowania się do nowości to cecha ludzi inteligentnych. Liczę mocno na to, że szybko się wszyscy przyzwyczaimy - i będzie wszystko pięknie.
Obstawianie przy tym, że tylko to co było jest dobre to cecha ludzi staromodnych i zwykle w podeszłym wieku.

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.