Accelerated

World Of Warships Mod Pakedi [ WG Paketi ]

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

11 posts in this topic

Kaptanlar,

Bildiğiniz üzere, mod yapma bakımından fazlasıyla istekli oyunculara sahibiz ve oyunlarımız, inanılmaz  derecede güzel, etkili ve sıradışı modlar desteklıyor. 

Bizde bu konuda çok istekliyiz. Bir çok oyuncu mod kurmak istese de kuramıyordu. Bundan ötürü, ilgi çekici & ilgi gören modları bir araya derleyip bir kurucu hazırladık.

Kurucuda bulunan hiç bir mod, oyunun kodlarına ters düşmeyip, bozmamıştır. Fakat yine de unutmayınız ki, modlar 3. parti yazılımdır ve sistemden sisteme farklı işleyiş gösterebilir, oyunda sorun çıkartabilir. WG, mod problemlerine karşı destek sağlamamakla birlikte, bir problemle karşılaştığınızda modları silmenizi öneriyor. 

Kurucudan görüntüler;

G0EvAV.png

y3mPa7.png6XQZV3.png

İndirmek için ; 0.6.9

Feragatler;

Mod pakedinde bulunan bütün modların, oyunu bozmadığı doğrulanmıştır. Yinede,

• Modlar 3. parti yazılımdır ve sistemden sisteme farklı etki gösterip, oyunun performansını etkileyebilir.
  • Eğer kurucu bir problem çıkarttıysa, tekrar başlatın ve bütün modları silerek kurulum yapınız.
  • Her güncellemeden sonra, mod yapımcılarının, modları tekrar güncelleyebilmesi için biraz vakit gerekmekte. 

SAVAŞ GÖREV YERLERİNE!

Cc mustafa herguncellemede linki yenilersen memnun olurum aslain takiliyorum ben

Cc mustafa herguncellemede linki yenilersen memnun olurum aslain takiliyorum ben

Planım bu yönde zaten

Oyunun gelişmesinde Modların ne kadar önemli olduğunu görüyoruz.

Bütün Mod paketlerini Kullandım ancak Bu Modpack daki çeşitlilik hoşuma gitti uzun süredir kullanıyorum bunu. Belki ilerde Türkler de başarılı olurlarsa bu Mod Konusunda onların Modlarını da görürüz Bu pakette.

0.6.6.1 sürümü linki güncellendi.

0.6.8.1 sürümü için link güncellendi.

merhaba herkese iyi oyunlar. 0.6.9 için güncel mi paylaşıman mod ? 

1 person likes this

On 10.08.2017 at 3:34 PM, HAYALET_77_ said:

merhaba herkese iyi oyunlar. 0.6.9 için güncel mi paylaşıman mod ? 

Güncellendi. 0.6.9

1 person likes this

On 11.08.2017 at 5:07 PM, Accelerated said:

Güncellendi. 0.6.9

teşekkürler . Modu kurduktan sonra tercihlerimizi değiştirmek için yeniden kurulum ve yükleme mi gerekiyor yoksa oyun içinden bir kontrol-ayar yapma seçeneği var mı ? 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.