Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Technický veřejný test

4 comments in this topic

Recommended Posts

c9ed15c4-70f3-11e5-96b3-ac162d8bc1e4.jpg

Kapitáni!

Již brzy nás čeká aktualizace0.6.6, která přinese do hry jeden z hlavních a nejočekávanějších prvků roku 2017 - Scénáře ( Scenarios). Scénáře jsou novým typem bitev, které přinesou tzv. Operace (Operations) - speciální herní mód, vherní mód, ve kterém můžete společně se svými přáteli nebo dalšími náhodnými hráči hrát proti botům. Tento mód bude pracovat s novými typy herní mechaniky. Bude plný nových herních událostí i úspěchů, o jejichž získání se hráči mohou pokoušet.

 

Protože se jedná velký krok, chceme se ujistit, že vše proběhne v pořádku a bez problémů. Proto jsme se rozhodli rozjet před spuštěním Scénářů testovací fázi, která se nachází někde mezi supertestem a klasickým veřejným testem - tzv. technický test. Technický test má jiný účel než standardní veřejný test. Potřebujeme zkontrolovat nastavení herního serveru a ujistit se, že velké množství nových herních prvků nezatíží a neohrozí jeho běh. To v praxi znamená, že účastníci technického testu se mohou setkat s mnoha chybami a bugy. Po ukončení fáze technického testu bude spuštěn standardní veřejný test verze 0.6.6, který bude otevřen široké veřejnosti. S vaší pomocí se během technického a následně i veřejného testu, budeme soustředit na odstranění chyb a také na vyvážení módy Operace.

 

Chtěli byste se testu účastnit, pomoci tak našim vývojářům a zároveň být mezi prvními, kdo budou mít šanci si tento nový mód vyzkoušet? Pokud ano, zde najdete postup, jak se k testování připojit!

 • K účasti na technickém testu budete potřebovat testovacího klienta - účet pro veřejný test. Tento účet si můžete stáhnout a nainstalovat z tohoto odkazu. Pokud již účet pro veřejný test máte, bude aktualizován poté, co spustíte launcher. Patch by měl být k dispozici právě teď.
 • Účet pro veřejný test (přihlašovací údaje a heslo) bude potřeba použit pro přístup k technickému testu. Pokud nemáte založen účet pro veřejný test, klikněte na tento odkaz a založte si jej.
 • Technický test bude probíhat od 22. května od 18:00 SELČ do 23. května 18:00 SELČ.
 • Vašim úkolem na technickém testu bude hrát bitvy v rámci Scénářů se všemi vhodnými loděmi (Tier V).
 • Během technického testu se můžete setkat s množstvím nejrůznějších bugů a chyb ovlivňujících fungování hry, jako např. "teleportace" lodí, dlouhé prodlevy v odezvě atp. O všech těchto chybách a problémech nás prosím informujte v tomto vlákně: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/80192-technicky-test-scenare-hlaseni-chyb/
 • Svou všeobecnou zpětnou vazbu ohledně testovaného prvku nám prosím zanechte zde: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/80193-technicky-test-scenare-zpetna-vazba/
 • Během technického testu najdete na svém účtu veřejného testu lodě V. tieru, možnost rychlého výzkumu vysokých úrovní a také 500,000,000 kreditů, 30,000 dublonů, signály a další zdroje.
 • Technický test není náhrada veřejného testu. Pokud chcete získat odměny za účast ve veřejném testu a zjistit více o obsahu aktualizace 0.6.6 před jeho oficiálním vydáním, budete mít možnost účastnit se veřejného testu jako vždy.  Termín a podmínky veřejného testování verze 0.6.6 budou zveřejněny později. 

Děkujeme, že přispíváte k vývoji hry a nashledanou v Operacích!
:aqua:

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toto je dobrej nápad.

Jak otestovat zdarma něco, za co by museli platit programátorům a testerům ...

Edited by Avalon1270

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapitáni,

 

níže najdete nové informace ohledně technického testu:

 

další technický test probíhá ve dnech 23/5/2017 od 18:30 - 24/5/2017 do 12:00 SELČ.

 

Technický test je dostupný jen v ruské či anglické verzi. Anglická lokalizace je techického charakteru. Do budoucna plánujeme lepší a propracovanější lokalizaci, zatím prosím využijte možnost RU či EN.

Na technickém testu je k dispozici pouze mód PvE, protože právě tento mód testujeme. Hráč, kteří chtějí vyzkoušet další novinky, které přinese aktualizace 0.6.6, tak mohou učinit na klasickém veřejném testu, který bude spuštěn již brzy.

Účastníci technického testu nebudou odměněni standardní odměnou jako v případě veřejného testu. Protože se jedná o technický test určený hráčům, kteří se o tento PvE mód zajímají a protože se během testování mohou setkat s množstvím bugů a chyb, nepovažujeme za vhodné zadávat hráčům úkoly k plnění. Odměny budou nicméně již brzy dostupné na klasickém veřejném testu :)

 

Ke spuštění technického testu je potřeba restartovat launcher.

 

Všem účastníkům technického testu děkujeme za zájem a za spolupráci a doufáme, že se uvidíme i ve druhém kole testování!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím Vás zatiaľ som si nevšimol tému ohľadne feedbacku na 0.6.6. Píšem kým je to čerstvé. Hral som pár hier za Jap. ddčka a všimol som si jednu vec. Neviem či to tak má byť alebo nie, robí mi poriadne problémy. Rozpíšem. Ak pozriem na mapu v hre (cez perimeter, pohľad) vidím loď vo vzdialenosti 9,2 km. Ak pozriem na mape cez alt ukazuje mi 4,6 km. Ako tomu mám rozumieť? Príde mi to naozaj nie dobré, normálne brutálne strácam orientáciu na mape. Screen ešte nemám ale chcem urobiť, updatnem tento príspevok. Aké s tým máte skúsenosti vy?  Mňa to poriadne a nenormálne mýli. :( Ďakujem za odpoveď 

Edited by GolradirSK

Share this post


Link to post
Share on other sites

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×