Sign in to follow this  
Followers 0
Ukijeden

Czyżby HMS Hood wylecial w powietrze i zatonął przed wprowadzeniem do sklepu premium?

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

80 posts in this topic

Piąteczek a Hooda nie ma. Drogie WG już nie chcecie pieniędzy graczy? (a moze hood za darmo będzie jak tak hehehehehe)

Poniższe oferty będą dostępne w sklepie premium od 7:00 w piątek, 19 maja do 7:00 w poniedziałek, 19 czerwca.

A co wewnątrz?

HMS Hood, brytyjski pancernik VII poziomu Miejsce w porcie
Skórka „Nietknięty" Hood
9350 dublonów
Dowódca z 12 punktami umiejętność
Dostęp do misji tylko dla HMS Hood w ramach kampanii Polowanie na Bismarcka
50x Flagi Sygnałowe Niebieski Smok
50x Flagi Sygnałowe Wywerna,
50x Czerwony smok
50x Uroboros 
50x Flaga sygnałowa Hydra
Modyfikacja magazynu 1
Modyfikacja systemów celowniczych 
Modyfikacja 1 systemu kontroli uszkodzeń 
Modyfikacja 2 systemu kontroli uszkodzeń
50x Defensywny ogień przeciwlotniczy II
50x Grupa naprawczo-ratunkowa II
50x Defensywny ogień przeciwlo
tniczy II

A daj im spokój. Śpią jeszcze po czwartkowej imprezie.

Jak się obudzą i trochę wytrzeźwieją, to pojawi się w sklepie i lemingi rzucą się jak na promocyjny cukier w Lidlu...

1 person likes this

Zobaczył, że w grze jest jeszcze bardziej do dupy, niż był był w rzeczywistości, a nazi-shipy są znacznie lepsze, niż były. Więc się obraził i se poszedł.

2 people like this

Zobaczył, że w grze jest jeszcze bardziej do dupy, niż był był w rzeczywistości, a nazi-shipy są znacznie lepsze, niż były. Więc się obraził i se poszedł.

widziano go jak płynął na sylwestra

2 people like this

Posted (edited) · Report post

Ja *edit* 420 zeta. I nawet się nie pofatygowali zrobić -27% czy ile tam jak normalnie robią przy max paczkach (na SEA np. jest), taką mają pewność że nadstawimy zadki i portfele. Cholerne tresowane helmutozaury.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy

Edited by Daroo2017
WULGARYZMY - wszelkie skracanie, wykropkowanie, wygwiazdkowanie słów wulgarnych (omijanie filtra) jest również niezgodne z regulaminem!

5 people like this

Posted (edited) · Report post

Ja *edit* 420 zeta. I nawet się nie pofatygowali zrobić -27% czy ile tam jak normalnie robią przy max paczkach (na SEA np. jest), taką mają pewność że nadstawimy zadki i portfele. Cholerne tresowane helmutozaury.

Zostałem uprzedzony w  emocjonalnej i popartej słowiańskim wzmocnieniem wypowiedzi, więc nie zostaje nic  tylko się zgodzić i popukać w czoło ..

Kuźwa  jakby  Hood  nawet zatopił  Bismarcka, strzałem z pistoletu sygnałowego  to bym nie dał 420 pln. Wiara WG  w  sławę tego okrętu zaiste wielka jest. 

Edited by Daroo2017
edited quote

4 people like this

Panowie, to jest "edycja admiralska", trochę szacunku. :D

3 people like this

No to mogą się srogo rozczarować. Dlatego?

* Helmuty nie kupią swego pogromcy (w końcu ostrzał Hooda i PoW zadał pewne uszkodzenia Bismarckowi, m.in. przebicie dziobowych zbiorników);

* Polacy woleliby Pioruna (ale z punktu widzenia WG nie jesteśmy raczej "aż tak bogatą nacją" :D)

* Wątpię, by kupić Hooda chcieli Francuzi. Po operacji Menace i strzelaninie pod Dakarem (1940) mieliby nabyć okręt niedawnego sojusznika, a teraz wroga państwa Vichy? Jamais, never, nikagda!

* Japończycy - a, to ten okręt, co odbył podróż dookoła świata? Dziękujemy, mamy swoje łajby, nawet duże, a poza tym, co powiedziałby cesarz? :unsure:

Tyle moich dywagacji. A wszystko, jak zwykle, "wyjdzie w praniu"...

* Helmuty nie kupią swego pogromcy (w końcu ostrzał Hooda i PoW zadał pewne uszkodzenia Bismarckowi, m.in. przebicie dziobowych zbiorników);

Hood pogromcą Bismarcka. Bardzo kreatywne podejście do historii.

2 people like this

* Polacy woleliby Pioruna (ale z punktu widzenia WG nie jesteśmy raczej "aż tak bogatą nacją" :D)

* Wątpię, by kupić Hooda chcieli Francuzi. Po operacji Menace i strzelaninie pod Dakarem (1940) mieliby nabyć okręt niedawnego sojusznika, a teraz wroga państwa Vichy? Jamais, never, nikagda!

* Japończycy - a, to ten okręt, co odbył podróż dookoła świata? Dziękujemy, mamy swoje łajby, nawet duże, a poza tym, co powiedziałby cesarz? :unsure:

Tyle moich dywagacji. A wszystko, jak zwykle, "wyjdzie w praniu"...

Ciekawe rozważania. A Amerykanie dlaczego nie kupią?

Kupią kupią, wszystko kupią. Tym bardziej, że będzie nowe PvE i będzie można się zebrać w siedmiu i razem uciekać przed botami.

6 people like this

Greyshark - przecież napisałem, że to tylko dywagacje- przekomarzania. :) Aż takim idiotą nie jestem. Dowództwo Hooda popełniło poważny błąd w rozpoznaniu okrętów (to Eugen był na czele). Ponadto Anglicy, zdając sobie sprawę ze słabego pancerza poziomego Hooda, powinni podejść tym okrętem na mniejszy dystans. PoW o mocniejszym pancerzu nie musiał aż tak bardzo obawiać się plunging fire, jak Hood. Tyle, że PoW, jako okręt nowy, cierpiał m.in. na awarie wież głównych. Te minusy po stronie brytyjskiej "ułatwiły robotę" Bismarckowi. A potem był pościg "kupą mości panowie" i znajomy finał.

Trochę offtopem. Panowie (i panie jeśli jakieś to czytają), kogo uważacie za najgorszego admirała w historii, tak aby mieć czyim imieniem nazwać takie edycje?

Za taką  kasę to powinna być  edycja  boska ( choć nie wiem co na to trener polskich siatkarzy),olimpijska, galaktyczna łotewa. W dniu w  którym  będę miał szacunek do WG, za cykliczne robienie   urwy z logiki,  będzie  moim ostatnim..420 pln   no za taka kasę to mam nadzieję ,ze Hood  chociaż  myje ręce po wszystkim, no bo nie  wmówicie mi ,że o n tylko pływa ,strzela i wygląda ??    

1 person likes this

Trochę offtopem. Panowie (i panie jeśli jakieś to czytają), kogo uważacie za najgorszego admirała w historii, tak aby mieć czyim imieniem nazwać takie edycje?

To jasne  - Rożestwieński.

Nie wiem, czy najgorszego, ale osobiście miałbym największe pretensje do adm. Dudleya Pounda. Jego jeden rozkaz - najgłupszy jaki mógł wydać - to rozproszenie konwoju PQ-17. Anglicy mieli na takie "okazje" kilka wariantów. Nie użyję słowa "zbrodnia zza biurka", bo to będzie olbrzymie oskarżenie, a ja nie mam takich intencji. Jednak, gdy dowódca ma kilka wariantów do wyboru i w ciepłym gabinecie decyduje się na najgorszy, który oznacza pewną śmierć setek ludzi - jak nazwać kogoś takiego?

Do czego zmierzam. Gdzieś czytałem, że dla Anglików podobne słowa disperse lub scatter - oznaczały coś zupełnie innego. W jednym przypadku oznaczało to kompletne rozwiązanie konwoju, odesłanie eskorty, i skazanie wykrytego konwoju na śmierć. W drugim, oznaczało podzielenie dużego konwoju na kilka małych, z paroma eskortowcami każda, zdążającymi nieco odmiennym kursem do portu docelowego. I to funkcjonowało, bo mimo znanej Niemcom pozycji konwoju, małe grupy (Ayshire z 3 transportowcami, przeciwlotniczy Palomares z kilkoma statkami) docierały do celu. Podobnego koszmarnego błędu nie popełnił adm. Fraser w 1943 - gdy konwój JW 55B znalazł się zbyt blisko nadciągającego Scharnhorsta, rozkazał im wykonać manewr na oddalenie. I udało się, wystarczyło tylko chcieć i pomyśleć (mając stosowne procedury), zanim się podejmie decyzje o losie setek ludzi, hen hen, daleko.

Tym razem pisze poważnie. Sorry jeśli ktoś poczuje się urażony tymi słowami. Jednak czym innym była pomyłka Hollanda w trakcie bitwy, gdy wydarzenia toczą się szybko (a obaj Niemcy Bismarck i Eugen to okręty w układzie wieżowym 4x2, więc z dużego dystansu nad ranem nietrudno o błąd), a czym innym to, co zrobił Pound. Czytałem sporo literatury marynistycznej, ale takiej decyzji chyba nigdy nie zrozumiem.

będzie można się zebrać w siedmiu i razem uciekać przed botami.

Leżę :-D

Zostałem uprzedzony w  emocjonalnej i popartej słowiańskim wzmocnieniem wypowiedzi, więc nie zostaje nic  tylko się zgodzić i popukać w czoło ..

Kuźwa  jakby  Hood  nawet zatopił  Bismarcka, strzałem z pistoletu sygnałowego  to bym nie dał 420 pln. Wiara WG  w  sławę tego okrętu zaiste wielka jest. 

Do tego jak WG wpadnie na pomysł jakiegoś nerfa jak w przypadku stealth fire to zostaniesz z wirtualnym crapem. 420PLN za parę pikseli i maksimum miesiąc rozrywki... LOL, trzeba być ciężko naiwnym. Parę razy zrobiłem błąd zakupu premium czołgów i raz premium okrętu, więcej już nie zrobię :)

1 person likes this

Za taką  kasę to powinna być  edycja  boska ( choć nie wiem co na to trener polskich siatkarzy),olimpijska, galaktyczna łotewa. W dniu w  którym  będę miał szacunek do WG, za cykliczne robienie   urwy z logiki,  będzie  moim ostatnim..420 pln   no za taka kasę to mam nadzieję ,ze Hood  chociaż  myje ręce po wszystkim, no bo nie  wmówicie mi ,że o n tylko pływa ,strzela i wygląda ??  

Moim zdaniem kapitan Grafa Spee i jego walka z angielskimi krążownikami.Nie pamiętam jego imienia ale wiem że był wcześniej kapitanem na niszczycielu i tak też chciał prowadzić walkę a anglikami,na bliski dystans.

Nie ukrywam, że chciałem sobie kupić ten "średni" pakiecik z Hoodem, bo lubię ten okręt, podoba mi się i po prostu dawno premki nie kupowałem - więc myk z absurdalnym dozowaniem pakietów w zależności od daty wydaje mi się po prostu głupi. Nie wiem, jak to sobie WG skalkulowało, ale wydaje mi się że tym razem przejadą się na własnej chciwości - i bardzo dobrze. Jak ktoś chce wydać 100 Eurów na Hooda, to i tak wyda, a jak nie chce - to i tak poczeka. Więc co za interes we wstrzymywaniu mniejszych pakietów? 

Jak ktoś chce wydać 100 Eurów na Hooda, to i tak wyda, a jak nie chce - to i tak poczeka.

No co ty, jak ktoś robi Tirpitzem 10k na bitwę, to jak nie kupi Hood-a, to w życiu nie zdobędzie Bismarcka.

Helmutozaur który chce mieć Bisa z super duper camo (albo w ogóle mieć, bo sam z siebie utknął gdzieś w połowie Bayerna) to nie bardzo ma wyjście.

Nie ukrywam, że chciałem sobie kupić ten "średni" pakiecik z Hoodem, bo lubię ten okręt, podoba mi się i po prostu dawno premki nie kupowałem - więc myk z absurdalnym dozowaniem pakietów w zależności od daty wydaje mi się po prostu głupi. Nie wiem, jak to sobie WG skalkulowało, ale wydaje mi się że tym razem przejadą się na własnej chciwości - i bardzo dobrze. Jak ktoś chce wydać 100 Eurów na Hooda, to i tak wyda, a jak nie chce - to i tak poczeka. Więc co za interes we wstrzymywaniu mniejszych pakietów? 

ten okręt jest banalny do zniszczenia, cycki łyka w środek jak orginał detonacje

może jakiegoś ogarniętego nie spotkałem bo full burtą pływać tym czymś do Bismarcka to według mnie szczyt debilizmu

nie masz na razie czego żałować

Stare dobre  prawo każdej premiery, najpierw liczysz,że  narobiłeś dość smrodu i hałasu ,że  nahajpowany tłum fajfokloków i Hansów, sypnie  ojro i funtem, a sypnie i zapewne  cały zysk główny jest liczony na pierwsze 3 dni do tygodnia tego cyrku z kampanią,  potem jak  skończy się owczy pęd, ludzie  wytrzeźwieją, lub pod  groźbą rozwodu , czy przymusowego powrotu do Zosi Rączkowskiej, wstrzymają się z zakupem,  Wchodzą tańsze opcje, żeby na spokojnie i w tzw dłuższym czasookresie doić maluczkich i tych co brukselskich orenów, ani  talarów  księcia Filipa  nie zarabiają,  a  denary księcia Polmosa jeno ciułają  Ze strony WG nic nowego, ze strony  otaczających nas ludzi też, bo kupią, co tylko potwierdza tezę ,że ilość IQ w populacji jest stała, liczba  ludności rośnie.

1 person likes this

Stare dobre  prawo każdej premiery, najpierw liczysz,że  narobiłeś dość smrodu i hałasu ,że  nahajpowany tłum fajfokloków i Hansów, sypnie  ojro i funtem, a sypnie i zapewne  cały zysk główny jest liczony na pierwsze 3 dni do tygodnia tego cyrku z kampanią,  potem jak  skończy się owczy pęd, ludzie  wytrzeźwieją, lub pod  groźbą rozwodu , czy przymusowego powrotu do Zosi Rączkowskiej, wstrzymają się z zakupem,  Wchodzą tańsze opcje, żeby na spokojnie i w tzw dłuższym czasookresie doić maluczkich i tych co brukselskich orenów, ani  talarów  księcia Filipa  nie zarabiają,  a  denary księcia Polmosa jeno ciułają  Ze strony WG nic nowego, ze strony  otaczających nas ludzi też, bo kupią, co tylko potwierdza tezę ,że ilość IQ w populacji jest stała, liczba  ludności rośnie.

Myślisz? Ja trochę z zarządzaniem finansami mam do czynienia, i powiedzenie OD RAZU że ten sam zestaw będzie dostępny taniej, tylko później, jest raczej czynnikiem demotywującym potencjalnych konsumentów, a nie wręcz przeciwnie (z wyjątkiem najbardziej zdesperowanych fanbojów, ale ich jakby coraz mniej...

Liczba gier rozegranych na Hoodzie od czasu uruchomienia promocji raczej sugeruje, że produkt w tej cenie nie spotkał się ze zbyt hucznym przyjęciem (192 gry o godzinie 16.00). 

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.