Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
voulezvous

Ciekawe plany PvE

168 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team
903 posts
9,613 battles

Kapitanowie,

W kilka dni temu pokazaliśmy Wam trzy nowe okręty, które wkrótce zaczną siać postrach na wodach World of Warships. Tym razem chcemy chcemy uchylić rąbka tajemnicy o nadchodzącym nowym trybie gry, który oparliśmy na sukcesie zeszłorocznego trybu Halloween. Misje PvE nadchodzą!

UWAGA: Wszystkie zrzuty ekranu pokazują stadium rozwojowe trybu i jego interfejsu. Jako takie mogą jeszcze ulec zmianie!

0291b21c-3985-11e7-8c52-ac162d8bc1e4.jpg

02bbbf8a-3985-11e7-915b-ac162d8bc1e4.jpg02fd614c-3985-11e7-be64-ac162d8bc1e4.jpg

02284408-3985-11e7-b2a2-ac162d8bc1e4.jpg036cd0d6-3985-11e7-aeaf-ac162d8bc1e4.jpg

Edited by voulezvous

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

Voulezvous nasz kochany, mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić jako % bitew odbywa się obecnie w trybie PvE?

Pozdrawiam

[TF16]
Players
420 posts
8,091 battles

Voulezvous nasz kochany, mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić jako % bitew odbywa się obecnie w trybie PvE?

Pozdrawiam

Auć.

WG Team
903 posts
9,613 battles

Pozdrawiam

Na razie nie dzielimy się tymi statystykami.

Bardzo mi przykro.

• Cool 1

WG Team
903 posts
9,613 battles

Ale będą Soon()?

oh Soon() to na 100% :D

• Cool 1

Players
274 posts
5,688 battles

A dlaczego nie można takich misji dodać do pvp?, transportowce, okręty podwodne czy lotnictwo jako losowe dodatki jak cyklon.

WG Team
903 posts
9,613 battles

A dlaczego nie można takich misji dodać do pvp?, transportowce, okręty podwodne czy lotnictwo jako losowe dodatki jak cyklon.

To co opisałeś to jest właśnie PvE.

Tak na chłopski rozum, jedna strona (ta nie kontolowana przez graczy) ma w nich przegrać. Wielu z Was dopytywało się o 'tryb gdzie trzeba tylko strzelać'. Nie wiem na tę chwilę jak wymagające te misję będą ale tak je sobie wyobrażam.

Players
1,719 posts
19,306 battles

@voulez, to powiedz chociaż jedno:

czy będą to misje "na stałe" czy na chwilę? Tłuc boty na co-opach już mi się znudziło, a z drugiej strony robić za tarczę strzelniczą dla Helmutów + 2 tiery - to też średnia "przyjemność". Nowy typ gry byłby ciekawym novum. O ile nie zniknie po 2-3 tygodniach :unsure: Albo po wakacjach...

Patrząc na screeny wnoszę, że będą dwa stopnie trudności - czyli zarówno coś dla fioletów, jak też dla takich pomarańczy jak ja. Operacja odbicia transportowców, ratowanie uszkodzonego lotniskowca (tyle skumałem z rosyjskiego tekstu), możliwe że jeszcze coś. Ciekawe, czy będzie np. wariant z obrony konwoju. Płynie sobie JW-51B, eskortą dowodzi Sherbrooke, zostaje napadnięty przez Hippera i AGSa Kummetza, a gracz wciela się w postać Burnetta i ma za zadanie przegonić "gości" zanim ci zatopią konwój. :izmena:  Możliwości wiele, pytanie co i ile wybiorą devsi gry?

Weekend Tester
665 posts
995 battles

Pytanie czy WoWs nie pójdzie tym w kierunku AW. Tam też sa misje PVE za które dostaje się sporo exp i kredek i efekt jest taki, że gros graczy tłucze PVE a na PVP pustki; WoWs uniknął tego syndromu póki co dzięki temu, że PVE daje znacznie mniejsze zyski niż PVP.

• Cool 3

[TF16]
Players
456 posts
16,503 battles

Pytanie czy WoWs nie pójdzie tym w kierunku AW. Tam też sa misje PVE za które dostaje się sporo exp i kredek i efekt jest taki, że gros graczy tłucze PVE a na PVP pustki; WoWs uniknął tego syndromu póki co dzięki temu, że PVE daje znacznie mniejsze zyski niż PVP.

Sam bym sobie chętnie pograł w coś bardziej przypominającego historyczne bitwy morskie.

W trybie PvP nierealne ( uroki MM - jak to napisał umbra_arboris:

robić za tarczę strzelniczą dla Helmutów + 2 tiery - to też średnia "przyjemność"

czy też "ynteligencja" współtowarzyszy bądź przeciwników w drużynach.   

trochę więcej XP za te misje i będzie klasa.

i sreberków.

Tryb CO-OP na dzisiaj jest jednak mało atrakcyjny dla graczy.

Tym razem chcemy chcemy uchylić rąbka tajemnicy o nadchodzącym nowym trybie gry, który oparliśmy na sukcesie zeszłorocznego trybu Halloween.

Halloween i jego bitwy konwojowe to był naprawdę fajny pomysł :) z każdym dniem jego trwania było widać nawet coraz lepsze efekty współpracy w drużynach.    

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles

Tryb CO-OP na dzisiaj jest jednak mało atrakcyjny dla graczy.

Bo ja wiem? Nudny jest, to fakt. Ale jak np. jak mam chwilę czasu to sobie robię rundkę coopów ARP-ami. Przejechanie 3xMyoko na coopach zajmuje mniej więcej tyle samo czasu co jednej normalnej bitwy. A XP więcej wpadnie. No i zero stresu. Na tych tierach jeszcze na coopach nie tracisz a jeśli nawet to niedużo.

[GOFER]
Beta Tester
2,910 posts
7,691 battles

Halloween i jego bitwy konwojowe to był naprawdę fajny pomysł :) z każdym dniem jego trwania było widać nawet coraz lepsze efekty współpracy w drużynach.    

Może i tak ale boty w tych konwojach operowały według 2(!) schematów.Po zapoznaniu się z oboma można było to klepać w ciemno.Ciężko aby nawet pozbawieni całkowicie rozumu nie dostrzegli tych schematów.Poza tym niejednokrotnie byłem świadkiem wycia na czacie,że się jednak nie da  wygrać.

Drugą sprawą jest ta,że trzeba się w końcu określić jak ta gra ma wyglądać i do czego zmierzać.Jesli ma się ograniczyć do grania z botami to ja podziękuję.Jeśli granie z botami będzie  w podobny sposób nagradzane (exp i kasa) jak granie z ludźmi to też podziękuję.Istnieją przykłady w świecie gier jak to nadużycie trybu PvE spowodowało,że w grze nie było już "P" a w większości tylko"E" (które nie dokonuje mikropłatności).

:)

Edited by panda_k
  • Cool 4

WG Team
903 posts
9,613 battles

czy będą to misje "na stałe" czy na chwilę? Tłuc boty na co-opach już mi się znudziło, a z drugiej strony robić za tarczę strzelniczą dla Helmutów + 2 tiery - to też średnia "przyjemność". Nowy typ gry byłby ciekawym novum. O ile nie zniknie po 2-3 tygodniach :unsure: Albo po wakacjach...

Patrząc na screeny wnoszę, że będą dwa stopnie trudności - czyli zarówno coś dla fioletów, jak też dla takich pomarańczy jak ja. Operacja odbicia transportowców, ratowanie uszkodzonego lotniskowca (tyle skumałem z rosyjskiego tekstu), możliwe że jeszcze coś. Ciekawe, czy będzie np. wariant z obrony konwoju. Płynie sobie JW-51B, eskortą dowodzi Sherbrooke, zostaje napadnięty przez Hippera i AGSa Kummetza, a gracz wciela się w postać Burnetta i ma za zadanie przegonić "gości" zanim ci zatopią konwój. :izmena:  Możliwości wiele, pytanie co i ile wybiorą devsi gry?

Duże to 'jedno', prawie jak nasze konwersacje na priv :P

Szczera odpowiedź w tej chwili to 'nie wiem'. Podejrzewam że będzie to zależało od ich popularności, a popularność od grywalności i opłacalności tego trybu. To oczywiście odnosi się bezpośrednio do komentarza Pandy poniżej.

Nie radzę za dużo ekstrapolować na razie. 

Może i tak ale boty w tych konwojach operowały według 2(!) schematów.Po zapoznaniu się z oboma można było to klepać w ciemno.Ciężko aby nawet pozbawieni całkowicie rozumu nie dostrzegli tych schematów.Poza tym niejednokrotnie byłem świadkiem wycia na czacie,że się jednak nie da  wygrać.

Drugą sprawą jest ta,że trzeba się w końcu określić jak ta gra ma wyglądać i do czego zmierzać.Jesli ma się ograniczyć do grania z botami to ja podziękuję.Jeśli granie z botami będzie  w podobny sposób nagradzane (exp i kasa) jak granie z ludźmi to też podziękuję.Istnieją przykłady w świecie gier jak to nadużycie trybu PvE spowodowało,że w grze nie było już "P" a w większości tylko"E" (które nie dokonuje mikropłatności).

:)

Tutaj zgodzę się z Pandą. Gram w tą grę by móc przechytrzyć ludzi, a nie algorytmy, jednakowóż, azaliż, co ja myślę o graniu przeciw botom nie ma znaczenia bo to forum jest dla Was.

[WG]
WG Staff
523 posts
1,145 battles

Pozdrawiam

Ja mogę, żeby uzmysłowić dlaczego w ogóle pojawią się misje PvE. W WoWS, gdzie aktualnie tryb PvE ogranicza się do banalnie prostych bitew przeciwko botom, wczoraj na EU 42.3% bitew rozegrano w trybie coop.

Misje będą dostępne w tygodniowej rotacji - narazie zawsze jedna. Możliwe, że dla klanów będzie alternatywny tryb dostępu.

Co do pozostałych kwestii, to jest tak jak napisano wyżej - wszystko będzie zależeć od popularności i tego jak system zostanie przyjęty. :yes_cap:

• Cool 1

Players
6,008 posts
7,043 battles

Możliwe, że dla klanów będzie alternatywny tryb dostępu.

Myślę, że klany to wolałyby ClanWarsy niż walkę z botami.

• Cool 1

Weekend Tester
665 posts
995 battles

Ja mogę, żeby uzmysłowić dlaczego w ogóle pojawią się misje PvE. W WoWS, gdzie aktualnie tryb PvE ogranicza się do banalnie prostych bitew przeciwko botom, wczoraj na EU 42.3% bitew rozegrano w trybie coop.

Nie obawiacie się, że przyniesie to odpływ graczy z randomów na rzecz coopów?

Players
3,296 posts
5,097 battles

Ło jezusicku. Serio? 40% graczy woli łoić boty, bo nie daje rady na randomie? Chyba, że źle to interpretuję - dla mnie co-opy to jeszcze większa nuda, niż random.

[LEGIO]
Alpha Tester
2,279 posts
8,064 battles

Ło jezusicku. Serio? 40% graczy woli łoić boty, bo nie daje rady na randomie? Chyba, że źle to interpretuję - dla mnie co-opy to jeszcze większa nuda, niż random.

40% bitew to jednak nie to samo, co 40% graczy. 

[GOFER]
Beta Tester
2,910 posts
7,691 battles

Rozumiem, że gra zmierza  w kierunku uatrakcyjnienia bitew z botami co oznacza zanik i tak małego (żenującego wręcz) wsparcia dla  graczy zainteresowanych graniem i współzawodnictwem z ludźmi,brak możliwości rozwoju gry w kierunku jakiejkolwiek odmiany esportu, a raczej skupienie się przez twórców na pojedynczym graczu nie zainteresowanym współdziałaniem  w bitwach.

Rozumiem dobrze czy też się mylę?

Na rzecz tego,że jest tak jak myślę przemawiają liczne działania (lub ich brak).Przykłady?Proszę:

-brak zaimplementowanego trybu treningowego (dostępnego z poziomu interfejsu gry)

-brak jakichkolwiek turniejów ORGANIZOWANYCH  przez WG (sprawa wygląda tak,że turnieje to sobie gracze sami robią,a WG wspiera je jedynie w kwestii nagród-do tego na EU dość skromnie żeby nie wspomnieć,że wygląda to jak jałumużna)

-brak zajęcia dla społeczności zwanych klanami,które to klany powstały i tak w wielkich bólach i pod naciskiem graczy.WG je zrobiło-dało tag klanowy i powiedziało :"Macie klany więc o co chodzi"?

-tryb PvE powstaje w szybkim tempie aby firma nie utraciła tych co to grają owe 40% bitew z botami.Grać oni nie potrafią za to są pewnie niezgorszym płatnikiem więc zamiast zorganizować coś  w trybie PvP   (tutaj pewnie trzeba by coś dołożyć np. jakiś gold z bitew klanowych) na szybko wspiera się tryb gry z botami.W grze która jest  o zgrozo niby MMO!!

Można pewnie jeszcze wiele napisać ale przykład upadku AW z powodu podobnej opłacalności gier PvP a PvE powinien dać komuś w WG do myślenia.A jak nie da to cóż....Pozostanie najwyżej ta część graczy,która gra w chwili obecnej te 40% bitew z botami.I tu się zgodzę z Falathim.40% bitew to nie jest 40% graczy co pozostawiam niniejszym do rozważenia.

Od tej chwili nie przyjmuję do wiadomości tego,że coś na co ja czekam będzie później,nie wiadomo kiedy,jest w trakcie opracowywania itp. bzdury z których sam WG staff  na EU już się wyśmiewa.

Będzie coś dla grających coopy?Ma więc być też coś dla chcących grać np.CW, drużynówki czy coś w tym stylu.I to nie jest prośba!Po prostu ma być !!

EDIT- czyżby endgame w WoWs miał być bitwą z botami ???! 

p.s ostatnio było za spokojnie,sielankowo wręcz.Wkurza mnie takie podejście do mnie (tak-potraktowałem to personalnie) i powiem Wam jedno-jestem skłonny zrezygnować z tej gry ale jeśli to zrobię to z niezgorszym hukiem...

Edited by panda_k

Players
2,573 posts
6,033 battles

View Postvoulezvous, on 16 May 2017 - 09:22 AM, said:

Kapitanowie,

W kilka dni temu pokazaliśmy Wam trzy nowe okręty, które wkrótce zaczną siać postrach na wodach World of Warships. Tym razem chcemy chcemy uchylić rąbka tajemnicy o nadchodzącym nowym trybie gry, który oparliśmy na sukcesie zeszłorocznego trybu Halloween. Misje PvE nadchodzą!

Zapowiedzieliście trzy nowe okręty, a Kagi, Kidda i De Grasse ni widu ni słychu. Możesz powiedzieć, czy De Grasse też jest Soon(), czy może fast Soon()?
Edited by henryk5pio

[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,329 battles

Zapowiedzieliście trzy nowe okręty, a Kagi, Kidda i De Grasse ni widu ni słychu. Możesz powiedzieć, czy De Grasse też jest Soon(), czy może fast Soon()?

​DeGrasse i Kidd wejdą do testów w wersji 0.6.5

https://worldofwarships.eu/pl/news/updates/keepin-things-ship-shape/

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

Dlaczego zżymacie się na bitwy przeciw botom? Zdecydowanie wolę coś takiego niż boty w bitwach randomowych, które już na starcie ustawiają bitwę i zapewniają przegraną jednej ze stron. Nie wierzycie? Spójrzcie na Essexa:

94AZqYa.png

Z niecierpliwością czekam na nowy tryb walki z botami. Tam przynajmniej będę wiedział kto jest botem, jestem pewien że to będzie mój ulubiony tryb - o ile będę jeszcze wówczas sięgał po ten tytuł. Bo dopuszczanie botów do randomów to okazywanie pogardy ludziom od których bierze się pieniądze. A tego nie znoszę.

Edited by Radeckij

[GOFER]
Beta Tester
2,910 posts
7,691 battles

Nie zżymam się  na to,że te bitwy istnieją- obawiam się raczej,że te bitwy będą zamiast "CW".

Sign in to follow this