Sign in to follow this  
Followers 0
muavenet_2016

Muavenet'in Yeri

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

84 posts in this topic

Posted (edited) · Report post

Merhaba arkadaşlar bundan sonra kendim ile ilgili her paylaşımı bu başlık altında yapıcam benim paylaşımlarımı takip etmek isteyenler bu başlığa bakabilir savaş raporlarımı oyunla ilgili tecrübelerimi veya her hangi bir konu ile ilgili görüşlerimi sadece bu başlık altına yazacağım 

Ayrıca paylaşımlarım ''OYNANIŞ'' ile ilgili olacağından o yüzden bu yeri tercih ettim 

herkezi yeni mekanıma hoşgeldine  beklerim bir çayımı içersiniz  :D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tüm savaş kategorilerinde Sadece zırhlılarla 11k ya yakın  maç  yapmış bir oyuncu olarak ZIRHLI  konusunda bilgim ve tecrübem dahilinde herkeze yardımcı olurum ve vaktim oldukça  herkezle maç atarım hiç sorun değil geneldede T8-T9-T10  oynarım 

Yanlız filo atarken   maç sırasında mecbur kalmadıkça pek konuşmayı ve chat i  sevmiyorum dikkatim dağılıyor

YAMATO : 2500 maç 

NEW MEXICO : 1700 maç 

TIRPITZ: 1000 maç 

NC :650 maç

KURFURST :575 maç

MONTANA :500 maç 

AMAGI : 500 maç

NAGATO :400 maç 

BISMARK : 415 maç

SCHARNHORST :300 maç

MISSOURI : 265 maç 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kendime ait bazı başarılarım ve  Biz Türk oyuncuları arasındaki ''EN'' lerim  (Tüm savaş kategorilerinin toplamı baz alınmışır)

- EN fazla ateşe dayanıklı : 187

- EN fazla zor ölüm : 18 

- EN fazla batmaz : 31

- En fazla kudakçı : 153 

- EN fazla solduran : 304 

- EN fazla Dretnot: 430

- EN fazla  yakın döğüş uzamanı : 642 adet 

- EN fazla yangın çıkartma :  27 adet  -moskva  

- EN fazla ikincil yangını : 17 adet

- EN fazla maç yapma : 12.600  maç    

- EN fazla zırhlılar ile maç yapma  10.800 maç ( DÜNYADA bu oyunu oynayan tüm serverlarda yani WOWS' un muhtemelen   EN fazla zırhlı maçı yapan oyuncusuyum ) 

- EN fazla 10. seviye gemilerle  ile maç yapma 4.472 

- En fazla maç yapma (tek bir savaş gemisi ile ) : 2446 maç - YAMATO 

Buda hesabımın şu an için grafiksel olarak durumu 

( Genelde 10. seyiye gemilerle oynamaktayım kazanma oranını çok umursamasamda T10 gemilerle oynayıp kazanma oranını istikrarlı şekilde yükseltmek çok zor  daha düşük seviye gemilerle oynasaydım kazanma oranı grafiğim daha dik şekilde yükselirdi :) ama dedim ya kazanma oranını umursamıyorum :)

http://wows-numbers.com/tr/player/535085904,muavenet_2016/?type=all

1LqOAN.png

Bu post moderasyon ekibi tarafindan,kirmizi rengin kullanimi sebebi ile degistirilmistir.

Edited by muavenet_2016

2 people like this

Bugün yaptığım savaştan Emek israfına güzel bir örnek :facepalm:

nRBXWl.jpg

Edited by muavenet_2016

2 people like this

İlginç bir konu olmuş. Fakat yer olarak Diğer forumu daha uygun olurdu diye düşünüyorum. :) 

İlginç bir konu olmuş. Fakat yer olarak Diğer forumu daha uygun olurdu diye düşünüyorum. :) 

olabilir moderatörümüz nereyi uygun görürse başlığı oraya taşıyabilir benim için sorun yok 

ancak paylaşımlarım oynanış ile igili olacağından bu sebepten burayı tercih ettim :)

Edited by muavenet_2016

1 person likes this

olabilir moderatörümüz nereyi uygun görürse başlığı oraya taşıyabilir benim için sorun yok 

ancak paylaşımlarım oynanış ile igili olacağından bu sebepten burayı tercih ettim :)

Bu arada forum demişken, ENLER için, 21690 max exp ve 4340 Serbest deneyimi ekleyelim :D

Bu arada forum demişken, ENLER için, 21690 max exp ve 4340 Serbest deneyimi ekleyelim :D

Senden ricam bu hatırlatmayı ekran görüntüleri ile beraber o başlığın altına yaparmısın  :) Edited by muavenet_2016

Bendeki şansa bak aynı gün  yine emek israfı :facepalm: 2 müthiş darbe var biri MONTİ ye diğeride IOWA ya 

gqEl1Q.jpg

Edited by muavenet_2016

3 people like this

Aynı gün içinde nukadar emek israfı pes doğrusu hadi dedim KURFURST de var bir uğursuzluk Koca oğlanı aldım onunlada sonuç aynı gusül apdestimde var anlamadım  :D:D:D:facepalm:

1Lq2o1.jpg

1 person likes this

Aynı gün içinde nukadar emek israfı pes doğrusu hadi dedim KURFURST de var bir uğursuzluk Koca oğlanı aldım onunlada sonuç aynı gusül apdestimde var anlamadım  :D:D:D:facepalm:

Yahu win / loose değerleri kişisel kalite göstergesi değildir, senin kaliteni yansıtmaz...senin dışındaki aynı takımda bulunan diğer 11 kişinin değerleridir dediğimde bi ton karşı fikir söylenmişti...işte senin bu savaşlarını kanıt olarak sunuyorum...Bireysel anlamda oyun gidişatını etkileme olayı ne yazık ki minumum düzeyde,eşleştirme sisteminde baz alınan kriterler üzerinde çalışılması şart...Maçlara gelince...Helal Olsun...Bizler için rekor düzeyde olan değerler senin için sıradanlaşmış...sen oyundan zevk alıyormusun onu merak ettim şimdik...attığını vuruyon...vurmak için çabalamıyosun...ee nerde kaldı zevk :teethhappy:Sen bir gün benle bir maç yap ve eylenceyi gör...yenilme garantisi veriyorum şimdiden :) Unutmadan buarada ,tavsiye etmiş olduğun nişangah (hani üzerinde fazladan bi cacık olmayan en sade görünen)gerçekten hoşuma gitti ve alıştım,teşekkürler .

Edited by canbanur

Yahu win / loose değerleri kişisel kalite göstergesi değildir, senin kaliteni yansıtmaz...senin dışındaki aynı takımda bulunan diğer 11 kişinin değerleridir dediğimde bi ton karşı fikir söylenmişti...işte senin bu savaşlarını kanıt olarak sunuyorum...Bireysel anlamda oyun gidişatını etkileme olayı ne yazık ki minumum düzeyde,eşleştirme sisteminde baz alınan kriterler üzerinde çalışılması şart...Maçlara gelince...Helal Olsun...Bizler için rekor düzeyde olan değerler senin için sıradanlaşmış...sen oyundan zevk alıyormusun onu merak ettim şimdik...attığını vuruyon...vurmak için çabalamıyosun...ee nerde kaldı zevk :teethhappy:Sen bir gün benle bir maç yap ve eylenceyi gör...yenilme garantisi veriyorum şimdiden :) Unutmadan buarada ,tavsiye etmiş olduğun nişangah (hani üzerinde fazladan bi cacık olmayan en sade görünen)gerçekten hoşuma gitti ve alıştım,teşekkürler .

Aslında o nişangahın (Sabit - Tip 6)   nişan almamda bana bir artısı yok ben sadece ekranda bir sürü çizgiler kalabalık yapmasın diye en sade o olduğu için seçtim ve nerdeyse 1 yıldır o nişangahla oynuyorum keşke o düz sade yatay çizgi daha da ince olsa :) çünkü bazen uzakdaki hedeflere nişan alırken çizgi hedefin  üzerine geldiğinde hassas olarak  hedefin tam su kesimini tespit etmem  zorlaşıyor çizgi daha ince olsa iyi olurdu 

şu aralar en sıkıntı yaratan durum bazen puruvası bana dönük  düşman gemisi  ilerimi gidiyor gerimi gidiyor anlayamıyorum çoğu salvolarım boşa gidiyor aslında biliyorum  bunun için legal bir mod var ama sırf ekranda kalabalığı sevmediğimden onu bile  kullanmıyorum

Edited by muavenet_2016

Yamato ile kafami attin kurfuste muavenet yoksa omu sana atti birde tirpison macinda kac tierlarla oynadin merak ettim 8 tier macina cikmis olsaydin seni o mesafeden 1 dakka icinde batirmalari lazimdi birde senden bir istekde bulunayim dusuk tier premium olmayan gemilerle oynayip birde kac tierlarla oynadigini atarsan sevinirim biraz daha populer olur bu konu herkesede yardimci olmus olursun

Koca oğlanla Galibiyet serisi :)

QamNPZ.jpg

Oldukça etkileyici ve başarılı bir seri yakalamışsın :honoring:

QamNPZ.jpg

Bence filo atmalıyız. :D Filoya 3. olarak sağlam kruvazör gelmesi yeterli. :)

Bence filo atmalıyız. :D Filoya 3. olarak sağlam kruvazör gelmesi yeterli. :)

Her zaman isteyen herkezle filo atarım davet yollamanız yeterli az önce maçta evdeki internet koptu gemi tam düşmanın önünde kaldı :D bunu cep in interneti ile yazıyorum :)

itiraf edip Tekniğimi Açıklıyorum  Öncelikle doğru gusül abdestl almak lazım bu şart :D:D  Sonra  savaş başlayınca namlularınızı boşluğa doğru çevirip   ''Yaaaa hak''  deyip ateşliyorsunuz  düşman gemileri mermilerinizin altına kendileri girecektir zaten :D:D:D  ama sakın bu işe yarıyor diye tüm düşman filosunu batırmayın çakılmasın hilemiz ortaya çıkmasın :D:D:D 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

yukarıdaki işin şakası zırhlılarla 10k savaş yapmış bir oyuncu olarak bilgim ve tecrübem dahilinde herkeze yardımcı olurum ve vaktim oldukça  herkezle maç atarım hiç sorun değil ben oyundayken oyun içi cahatten sormanız yeterli ama baştan yazayım benimle maç atarken yenilgi serisi denk gelirse beni suçlamayın bu oyunun sağı solu belli olmuyor :D 

Birde  filo atarken   maç sırasında mecbur kalmadıkça pek konuşmayı ve chat i  sevmiyorum dikkatim dağılıyor :) 

Edited by muavenet_2016

1 person likes this

Edited

Bu post moderasyon ekibi tarafından konu ile alakası olmaması sebebi ile değiştirilmiştir.

Edited by Asklepi0s

QamNPZ.jpg

Yok artık! Senle bi filo atalım abi WR artar belki :)

Az önce böyle bir maç yaptım keşke tüm maçlar böyle olsa ne sis var ne muhrip ekip sayılarıda tam ideal 7 şer kişilik 

p01Oaz.jpg

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.