Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
__muavenet__

World of Warships Türkiye Oyuncuları Grubundan ayrılmamla ilgili

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
634 posts
25,763 battles

Bügün facedeki gruptan ayrılmamala sonuçlalnan olayları  size aktarıcam bu gün grupta bir paylaşım yaparken grup tan düştüm ve bir daha giremedim sonra Bora şimşek'i telden aradım dedimki grupta sorunmu var giremiyorum onunda  tepkisi acaba grubun kurucusu grubumu dağıttı oldu sonra gruba girince grup kurucusunun beni gruptan çıkarttığını görmüş ve grubun kurucusunu telden aramış neden çıkattığını sormuş oda yaptığım paylaşımları beğenmeyenler   beni grup krucusuna şikayet ediyorlarmış bundan dolayı grup kurucusuda beni çıkatmış gerekçe bu 

Bora beyde   grup kurucusuna demişki benim için bu arkadaşın en ufak kimseye olumsuz  paylaşımı olmadı hatta kendisi benim atadığım moderatör demiş ve eklemiş ya onun (yani benim) banını kaldırırsın yada ben Bora şimşek olarak gruptan ayrılırım demiş bu grup kurucusu avelde Bora beye  abi ben senin bu kadar kızacağını düşünemedim demiş ve Grup kurucusu avel  banımı kaldırdı ve bende gruptan kendim  ayrılmak ve son bir mesaj yazmak için tekrar gruba üye olup mesajımı yazıp ayrıldım 

Grup kurucusu avel vatandaş gruba hiç bir faydan yok ne bir paylaşım yaparsın nede oyunla alakan var zaten bunun için Bora şimkek'i o gruba yönetici oldu buaraya kadar anladık grubun en baş yönetisine haber vermeden danışmadan bir moderatörü ve üyeyi çıkartıyorsun yav bu adam yani Bora bey orda neci bostan korkuluğumu bu senin en başta ona yaptığın bir saygızlıktır terbiyesizliktir kaldiki beni moderatör yapan Bora bey dir 

Bora bey bu avelle bugün telden konuşurken bu avel Bora beye ya demişki neymiş efendim Bora beye  ve bana uyarı mesajı atmış geç bu işleri kıvırma sen bora ve bana mesaj atacaksın ve ikimizde mesajını görmicez 

Hatta Bora bey bu şikayet edenlerin mesajlarını avalden istemiş buda vermemiş verememiş dememki oki bu yeni yetme avel gaza gelmiş elle tutulur gerekçe olmadan haraket etmiş 

ayrıca Bora bey telden bu grup kurucusu avelle görüşürken Bora beye  demişki şikayetler var o yüzden çıkarttım Borada demişki benim için bu adam grupta küfür etmez kimseyi rencide etmez sana şikayet edenler muhtemelen MUAVENET_2016 nın hasar oranları paylaşımları yüksek çekemediklerinden şikayet etmişlerdir demiş ve resti çekerek ya onu banını kaldırırsın yada bende gruptan ayrılırım demiş Burdan Bora şimşek'e ilkeli duruşundan dolayı teşekkür ederim 

Şimdi gelelim beni çekemeyen eziklere yaralı parmağa işediğiniz yok oyunla ilgili ne bir bilgi paylaşımınız nede doğru düzgün tecrübeniz varsa yoksa karı gibi dedikodu hadi bir tarafınıza kına yakın artık o grupta yokum 

Ha bu yazdıklarımı bakalım kim üzerine alıcak ha eğer üzerine alan olupta cevap verecek olan olursa erkek gibi oyundaki nickinide yazsın bizde ( ben- muavenet_2016)  biladerim ''ussalaska''  oyunda tanıdıklarımıza ekliyelimki  avkit buldukça  aynı anda savaşa basabilme imkanım olsun sonrası mermilerimizin  gazabı  :D:D 

Bundan sonra oyundaki maçlarla ilgili  paylaşımlarımı bu platformdan devam edeceğim ama çekemeyenler   bakmasın bünyeleri kaldırmaz psikolojileri bozulur oyundan soğurlar  

Bu başlık linki :

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/79843-muavenetin-yeri/page__pid__1814609#entry1814609

Edited by muavenet_2016
  • Cool 2

[NOCV]
Players
681 posts
19,785 battles

:teethhappy::teethhappy: Şaka gibi :)

Kısaca takma kafana deymez :)

Sonuç ;Yamatocu olmanı saymaz isek,forumda ya da oyunda eksikliğini  ilk hissedeceğim 2 kişiden birisi olursun :) İyi ki varsın :great:

Edited by canbanur

[ANKA-]
Players
9 posts
13,854 battles

Abi şimdi sen yazınca baktım cidden grubun kurucusu bir ergen imiş senin ayrılman iyi olmadı ne güzel tecrübelerinden faydalanıyorduk. Bora abinin darbe yapıp grubu alması lağzım bu çocuğun elinden. Zaten grupla Bora abi ilgileniyor. En kötüsü yeni grup açılsın herkes çıkıp öbürüne geçecektir.

• Cool 1

Sign in to follow this