Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Khefas

[AMW] Rekrutacja do nowego klanu

14 comments in this topic

Recommended Posts

[BURZA]
Players
5 posts
5,263 battles

Witam zainteresowanych kapitanów!:)

Ogłaszam rekrutację do nowo utworzonego klanu Akademia Marynarki Wojennej [AMW].

Może na początek kilka słów o nas:

Nie jesteśmy profesjonalnymi graczami, nie mamy win ratio powyżej jakiejś kosmicznej liczby, nie mamy żadnych ograniczeń wiekowych i ograniczeń związanych z liczbą rozegranych meczy, średnich obrażeń, doświadczenia itd.

Chcemy tylko założyć drużynę zwykłych graczy którzy chcą czerpać radość z gry i ciągle się rozwijać!

Nie zamierzamy startować w jakichś niezwykle wielkich turniejach i siedzieć 25 godzin dziennie przed grą. Zbieramy drużynę która nie musi być doświadczona, nawet bardzo chętnie podzielimy się naszymi opiniami co do rozgrywki. Chcemy zachować

przyjacielskie stosunki i cieszyć się wspólnymi bitwami na morzu! Jedną z niewielu podstawowych zasad jest kultura wypowiedzi, zachowań i wzajemny szacunek.

ZAPRASZAM!

kontakt: Khefas

Edited by Khefas
  • Cool 9

Players
3,296 posts
5,097 battles

Przepraszam, ale powieje starym zgredem: post napisany z poszanowaniem języka polskiego! PLO jest dumne!

• Cool 5

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

Pytanie do WG:

Czy można ten wątek przypiąć - tak żeby GROMy, ŁAJMI i inne DESU widziały jak się poprawnie pisze post rekrutacyjny?

Powodzenia!

• Cool 5

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

Radecki    ...  jA zupełnie nie, wiem ...     o co CI chodzi         ???

Marne naśladownictwo "profesjonalistów" z ŁAJMI. Nawet mnie do gnoju nie posłałeś :P

Pozdrawiam

• Cool 1

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,958 battles

Powodzenia, też mam podobne odczucia jak koledzy :)

PS Panowie koledzy chyba nie zasługują, na wspominanie o poprzednikach ;)

• Cool 1

Players
2,377 posts
15,773 battles

Marne naśladownictwo "profesjonalistów" z ŁAJMI. Nawet mnie do gnoju nie posłałeś :P

Pozdrawiam

Pure ewidentne wzorowanie się na GROMie.

Łajmi brzmi mniej więcej tak:

"idz w gnoj radecki" i obowiązkowo screenshot jacy są zajebiści (dodatkowo najlepsze Yamato i te sprawy)

[ZGZ]
Weekend Tester
1,893 posts
10,711 battles

Zobaczcie do czego doszło. Chłopaki napisali poprawnego posta rekrutacyjnego, a zachwycamy się jakby to było dzieło, na miarę Nobla.

Tak czy siak, powodzenia Panie i Panowie.

A o "tamtych" nie ma co wspominać i zaśmiecać tego tematu.

• Cool 2

Players
52 posts
7,417 battles

Podbijamy Temat !!!!

Klan [AMW] Akademia Marynarki Wojennej rekrutuje graczy którzy chcą wspólnie pograć w dywizjonach a może uda się jeszcze powalczyć w obecnym sezonie klanówek. Jak wskazuje nazwa naszej grupy, jesteśmy graczami którzy uczą się rozwijać swoje umiejętności więc porażki nie są nam obce .
Statystyki ? Tak , ale dobra zabawa ponad cyferki. Macie discord to dobrze nie to damy radę inaczej jest jeszcze czat. Nic na siłę i bez spinki - jedyne wymaganie to chęć dobrej zabawy i pragnienie rozwoju bo tak chyba powinno być jak chcesz wstąpić do Akademii a zatem zapraszamy !!!

Sign in to follow this