Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Tuccy

Trzy nowe okręty!

26 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
[WG]
WG Staff, Community, Alpha Tester
3,480 posts
9,389 battles

Kapitanowie!

Nowe okręty na horyzoncie! Jak poprzednio, te okręty są nadal dostrajane i jako takie, ich statystyki nadal mogą ulec zmianie. Informacje podane na zdjęciach są oparte na danych historycznych, a ich odpowiedniki w grze mogą być trochę inne. :child:

Admiral Makarov (USSR)

Wygląda znajomo, nie? Admiral Makarov rozpoczął swoją karierę jako znany Wam już krążownik Nurnberg, a po zakończeniu II wojny światowej stał się własnością ZSRR.

3a36c392-3660-11e7-b4a7-ac162d8bc1e4.jpg

3cda8886-3660-11e7-a709-ac162d8bc1e4.jpg

3de950ea-3660-11e7-a413-ac162d8bc1e4.jpg

3b8a36de-3660-11e7-834b-ac162d8bc1e4.jpg

3b627130-3660-11e7-afd6-ac162d8bc1e4.jpg

3af24d1a-3660-11e7-a709-ac162d8bc1e4.jpg

3acd640a-3660-11e7-8f21-ac162d8bc1e4.jpg

Edited by voulezvous

WG Team
903 posts
9,611 battles

HMS Gallant (H59)

Projekt z połowy lat trzydziestych. Ten okręt typu "G" trochę się historii naoglądał. Najpierw pełnił zadania patrolowe podczas hiszpańskiej wojny domowej, potem został lekko uszkodzony podczas wydarzeń w Dunkierce. Pełnił też funkcje eskortowe dla konwojów na Morzu Śródziemnym. Kojarzycie operację o kryptonimie Operation Excess?

8e242648-3660-11e7-b39c-ac162d8bc1e4.jpg

8ea102bc-3660-11e7-9e5f-ac162d8bc1e4.jpg

8ef01c80-3660-11e7-8c2d-ac162d8bc1e4.jpg

8e3e4b72-3660-11e7-834b-ac162d8bc1e4.jpg

Edited by voulezvous

WG Team
903 posts
9,611 battles

USS Enterprise (CV-6)

Ten sławny okręt służył US Navy wiernie przez lata wojny. Zobaczymy jak Wam w nim pójdzie!

91fab152-365f-11e7-b4a7-ac162d8bc1e4.jpg

952da62c-365f-11e7-b9e6-ac162d8bc1e4.jpg

94c99772-365f-11e7-b4a7-ac162d8bc1e4.jpg

932eb88e-365f-11e7-9e5f-ac162d8bc1e4.jpg

92d1b026-365f-11e7-9aa0-ac162d8bc1e4.jpg

92799300-365f-11e7-b959-ac162d8bc1e4.jpg

91cded7a-365f-11e7-a0b2-ac162d8bc1e4.jpg

Edited by voulezvous

Players
6,008 posts
7,043 battles

Voulez!!! No nie wiedziałem, że jesteś taki dobry nauczyciel polskiego, że Tuccy pisze jak rodak! :D

[GOFER]
Beta Tester
733 posts
6,619 battles

Sporo samolotów w zapasie na enterprise. Pytanie w jakiej konfiguracji.

[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,329 battles

A ja mam nadzieję, że któryś z tych okrętów (nawet chyba gdzieś to czytałem, dotyczyło Admirała Makarowa) będzie do zdobycia w jakiejś kampanii.:)

[LEGIO]
Alpha Tester
2,279 posts
8,038 battles

A kiedy wpadnie USS Kidd?

No Kidding! 

A teraz serio: spodziewałbym się go jakiś czas po wypuszczeniu Kagi oraz Hooda. 

• Cool 1

[PRP]
Players
304 posts
25,543 battles

Skoro zrobili "Nurynberga" drzewkowej szóstki niemieckiej rosyjską szósto tierową premkę "Admirał Makarow", to czy istnieje możliwość aby obok HMS "Gallant" H 59 pojawił się również bliźniaczy okręt O.R.P. "Garland" H37 wcześniej znany jako HMS Garland na tym samym tierze i za tą samą cenę jako opcja. Brytyjczycy(i wszyscy inni) kupowali by sobie " Gallanta" a my( Polacy) mielibyśmy możliwość poprowadzenia w bój kolejnego legendarnego jakby nie patrzeć i przede wszystkim POLSKIEGO okrętu. Oczywiście znajdą się ludzie, którzy powiedzą, że to tylko perfidna zagrywka firmy Wargaming obliczona nana to, żeby wyciągnąć od nas(Polaków) nasze ciężko zarobione pieniądze, ale dla mnie jest to przede wszystkim możliwość wyboru i okazja do wprowadzenia do gry kolejnego polskiego okrętu, których nie ma przecież tak wielu (nadających się do zaimplementowania w grze).

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

Czy przy zakupie okrętu HMS Gallant gracz będzie informowany że (w związku z takim a nie innym matchmakingiem i wysoką populacją helmutozaurów) jego nowy zakup będzie raz za razem bezlitośnie wciskany do bitew 8 tieru, gdzie będzie brał po pysku od Bensonów, Ogniewojów i Z-23, a przy odrobinie nieuwagi również od pomocniczej artylerii Bismarcków i Tirpitzów?

Tak z ciekawości pytam.

czy istnieje możliwość aby obok HMS "Gallant" H 59 pojawił się również bliźniaczy okręt O.R.P. "Garland" H37 wcześniej znany jako HMS Garland na tym samym tierze i za tą samą cenę jako opcja.

W grze od ponad pół roku jest HMS Danae, znany później jako ORP Conrad. Sprawdź czy jest opcja nabycia go z polską nazwą, a zyskasz odpowiedź na nurtujące Ciebie pytanie.

Pozdrawiam

Edited by Radeckij
  • Cool 1

Players
6,008 posts
7,043 battles

Czyli co... WG ma teraz problem ;)

Następne rankingi na T7 czy T8.

T7 ostatnio się dobrze sprzedał. Belfastów w choinkę.

Ale dojdzie Hód i Kaga...

Na T8 za to Enterprise i Dzieciakk.

Albo możeeeee..... Normalne ligi na T7, a Super liga tylko na T8????

TAK!!!! TAK!!!!!! :coin:

[PRP]
Players
304 posts
25,543 battles

Drogi Radeckij przyznaję, iż twoje argumenty są spójne i logiczne, ale odnośnie "Garlanda" trzeba próbować a "nóż widelec" delikatna sugestia przyniesie pożądany skutek. Tym bardziej, że rzeczony okręt wniósł całkiem poważny wkład w zwycięstwo nad Kriegsmarine w Drugiej Wojnie Światowej i zasługuje na to, aby obok "Błyskawicy" reprezentować Polską Marynarkę Wojenną w grze

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

Drogi Radeckij przyznaję, iż twoje argumenty są spójne i logiczne, ale odnośnie "Garlanda" trzeba próbować a "nóż widelec" delikatna sugestia przyniesie pożądany skutek. Tym bardziej, że rzeczony okręt wniósł całkiem poważny wkład w zwycięstwo nad Kriegsmarine w Drugiej Wojnie Światowej i zasługuje na to, aby obok "Błyskawicy" reprezentować Polską Marynarkę Wojenną w grze

Danielu, od półtora roku gardłuję za linią polskich okrętów, przygotowałem wspólnie z rtfm_pl kilka projektów polskiej linii (ostatnia wersja do obejrzenia), jak tylko znajdę czas i chęci to przygotuję kolejną wersję, wzbogaconą o duuużo obrazków. Nie jesteśmy w tym sami, mnóstwo ludzi chciałoby polskich okrętów. I co? I nic, pewnie prędzej doczekamy się chińskich pancerników i włoskich lotniskowców.

Pozdrawiam

[QTAZ]
Beta Tester
1,166 posts
7,141 battles

No Kidding! 

A teraz serio: spodziewałbym się go jakiś czas po wypuszczeniu Kagi oraz Hooda. 

2661155-8394049836-7837b.jpg

[FWK]
Players
656 posts
9,996 battles

Danielu, od półtora roku gardłuję za linią polskich okrętów, przygotowałem wspólnie z rtfm_pl kilka projektów polskiej linii (ostatnia wersja do obejrzenia), jak tylko znajdę czas i chęci to przygotuję kolejną wersję, wzbogaconą o duuużo obrazków. Nie jesteśmy w tym sami, mnóstwo ludzi chciałoby polskich okrętów. I co? I nic, pewnie prędzej doczekamy się chińskich pancerników i włoskich lotniskowców.

Pozdrawiam

pewnie tak, skoro ani chińczycy ani włosi nie robią jakiś dziwnych akcji protestacyjnych

[POMF]
Weekend Tester
2,352 posts
9,596 battles

Dwie szóstki co by dostawac oklep od wyzszych tierów w 90% bitew i USS Enterprise do tego... Pomimo ze to cv jesli bedzie tak samo jak z Saipanem to sie nie dziwie - $$$$ beda leciec jak szalone. A te dwie 6 to tak dla niepoznaki ze wg niby nie dodaje tylko OP premek itp. tylko rózne okrety XD

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles

Dwie szóstki co by dostawac oklep od wyzszych tierów w 90% bitew

Zobaczymy staty Brytola to się okaże. Ja na Hatsuharu jakoś oklepów cięgle nie zbieram i często wyciągam bitwy, nawet na T8.

Co do Makarowa to akurat mniej więcej wiadomo czego się spodziewać, to jest premka na sowiecki rynek albo jako zapchajdziura do wygrania w jakimś konkursie.

[DV]
Players
44 posts
9,578 battles

Jestem ciekaw tego wysypu kretynów na lotniskowcach VIII tieru. Mimo wszystko z taką ilością samolotów możemy sobie latać nawet na automacie przez cały mecz xd

[POMF]
Weekend Tester
2,352 posts
9,596 battles

Ja na Hatsuharu jakoś oklepów cięgle nie zbieram i często wyciągam bitwy, nawet na T8.

Chyba dywizje bo 50% solo na hatsu to takie srednie wyciagnie tych bitew.

Pozdrawiam

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

Zobaczymy staty Brytola to się okaże. Ja na Hatsuharu jakoś oklepów cięgle nie zbieram i często wyciągam bitwy, nawet na T8.

Wiesz, zagrałem w ten weekend 5 bitew na T6. W jednej z nich byłem nawet top tierem - ale co z tego, skoro oba nasze niszczyciele kryły się z większymi okrętami, a jeden z nich jak go zrugałem napisał że przecież robi swoją robotę, bo osłania lotniskowiec (mam świadka - talerus21). Przeciwnik miał tylko jedną deskę, i tenże Kamikaze rozwalił nam pół teamu. Ale przynajmniej lotniskowiec miał dobrą osłonę...

Tier 6 jest w tej chwili najgorszym tierem do grania.

Pozdrawiam

• Cool 3

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles

Chyba dywizje bo 50% solo na hatsu to takie srednie wyciagnie tych bitew.

Mam zapaskudzone staty przez to, że stokowym grałam solo. Nie lubię obciążać dywizjonów słabym okrętem. A granie bez niewidziałki torpedami 6km to nie jest dobry sposób na ciągnięcie WR. Z tych 36 bitew solo, jakieś 10-15 to granie w takiej właśnie konfiguracji z WR około 40%.

A co do wyciągania, wczoraj miałem 2 bitwy na Hatsu, jedną solo jedną z Fubuki. W obu miałem ponad 2k czystego XP i po 4 fragi, wiec chyba jednak kapkę wyciągnąłem. Fakt, że nie na ósemkach tylko na siódemkach. Na ósemkach faktycznie nie jest fajnie, ale ciągle da się coś tym zrobić. Hatsu ma spot na poziomie Bensona i znośną prędkość.

[POMF]
Weekend Tester
2,352 posts
9,596 battles

Zaraz sie dowiem ze 6 na 8 lepiej wyciagaja bitwy niz same 8.

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles

Zaraz sie dowiem ze 6 na 8 lepiej wyciagaja bitwy niz same 8.

Nie, nic takiego się nie dowiesz. Ale jeśli mam być 6 na 8, to akurat na Hatsu mam szansę coś zrobić. I nie boli mnie, jak mnie rzuci na T8. Nawet lubię, bo znalezienie się w topce daje wtedy sporą satysfakcję.

Dlatego spokojnie czekam na dane na temat tego Anglika. Jak będzie miał spota na poziomie 6km i torpedy 8+ to będzie grywalny nawet na ósemkach.

[TF16]
[TF16]
Players
606 posts
9,723 battles

Mnie niestety nic nie powstrzyma przed kupieniem sobie Big E, więc strzeżcie się noobów w lotniskowcach. :D

Sign in to follow this