Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Tři nové lodě

25 comments in this topic

Recommended Posts

Players
814 posts
245 battles

Ahoj kapitáni,

krok za krokem rozšiřujeme flotilu a máme pro vás malou ochutnávku toho, co se chystá! Níže se můžete seznámit s novými loděmi, které připlují do World of Warships.

Jako vždy, mějte prosím na paměti, že tento obsah je ještě stále ve vývoji a že charakteristiky a staty lodí, které jsou zde prezentovány, vycházejí z historie, respektive ze stavu v určitém roce. Jejich budoucí konečná podoba ve hře se může od současného stavu lišit.

První loď, kterou bychom vám rádi představili, je …

Admiral Makarov (USSR)

Vypadá povědomě? Ano, protože tuto loď jste mohli spatřit na různých místech. Admiral Makarov vplul do mořských vod jako lehký křižník Nürnberg z Kriegsmarine a na konci 2. světové války byl postoupen Sovětskému svazu.

3a36c392-3660-11e7-b4a7-ac162d8bc1e4.jpg

3cda8886-3660-11e7-a709-ac162d8bc1e4.jpg

Players
814 posts
245 battles

Další lodí, která se chystá do hry je tato kráska:

HMS Gallant (H59)

Loď třídy G z poloviny 30. let 20. století toho má hodně za sebou. Zpočátku se věnovala především neutrálnímu patrolování během španělské občanské války. Během evakuace z Dunkerque utrpěla loď lehčí poškození a eskortovala mnoho konvojů ve Středomoří. Říká vám něco Operace Excess?

8e242648-3660-11e7-b39c-ac162d8bc1e4.jpg

8ea102bc-3660-11e7-9e5f-ac162d8bc1e4.jpg

Players
814 posts
245 battles

To nejlepší nakonec! Představujeme vám …

USS Enterprise (CV-6)

Tato proslulá letadlová loď amerického námořnictva sloužila věrně a spolehlivě během druhé světová války, kterou se jí také podařilo přežít, a to navzdory tomu, že byla hned 3x prohlášena za potopenou Japonci.

91fab152-365f-11e7-b4a7-ac162d8bc1e4.jpg

952da62c-365f-11e7-b9e6-ac162d8bc1e4.jpg

• Cool 2

Beta Tester
857 posts
7,634 battles

Pěkné, možná by bylo vhodné upravit název topicu na "Nové prémiové lodě" a uvést ceny... 

Nějak se mi nechce věřit, že např Enterprise nebude za real money... To WG neudělá....

[IDDQD]
Korzár
2,433 posts
355 battles

A ohledně italské Romy nějaké info je prosím? Rusky neumím, takže pokud je něco v A and Q, tak "ja nepanemaju" :D .. 

[GWDYS]
Beta Tester
223 posts
5,437 battles

Pěkné, možná by bylo vhodné upravit název topicu na "Nové prémiové lodě" a uvést ceny... 

Nějak se mi nechce věřit, že např Enterprise nebude za real money... To WG neudělá....

podle mě, jako všechny ostatní, budou pár měsíců / rok pouze za peníze a až wg vyždíma co jde tak ej s velkou slávou přesunou do ingame shopu

[IDDQD]
Weekend Tester
2,033 posts
5,677 battles

Hm, tak to vypadá, ze se brzy dočkáme další z legend. Už se těším, co WG Enterprisu vymyslí za setupy.

[CRYO]
Players
353 posts
9,489 battles

Taky me zajima co s Big " E " udelaji soudruzi .

Jelikoz je to lod postavena jeste pred valkou necekal bych od ni Tier VIII , tipoval jsem max T6-7 (predtim nez se dostal do hry saipan)

Ale je pravda ze tadle legedna byla , vzdy kdyz to bylo mozne (při velkych opravach po bojích) vice ci mene modernozována ....

Uz se na ni tesim .

Sice cv nehraju ale jsem zvedavej jak to vybalancuji do hry .

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
770 posts
9,183 battles

Taky me zajima co s Big " E " udelaji soudruzi .

Jelikoz je to lod postavena jeste pred valkou necekal bych od ni Tier VIII , tipoval jsem max T6-7 (predtim nez se dostal do hry saipan)

Ale je pravda ze tadle legedna byla , vzdy kdyz to bylo mozne (při velkych opravach po bojích) vice ci mene modernozována ....

Uz se na ni tesim .

Sice cv nehraju ale jsem zvedavej jak to vybalancuji do hry .

Datum výstavby nehraje žádnou roli. Podle mě je tier 8 zcela v pořádku. USS Enterprise (CV-6) je letadlová loď třídy Yorktown (CV-5), která je nástupcem třídy Ranger (CV-4) ve hře je na tieru 7. Takový Lexington (8 tier) je dokonce předchůdce třídy Ranger (tier 7). I když měl být Lexington vlastně bitevní křižník. Ve hře bude Enterprise v modifikaci z roku 1944 a dovolím si říct, že to bude nejlepší tier 8 letadlová loď (podobně jako je Saipan nejlepší CV na tieru 7), což prémiové lodě většinou bývají oproti svým ne prémiovým protějškům. :)

[H4T3]
Players
103 posts
5,162 battles

Datum výstavby nehraje žádnou roli. Podle mě je tier 8 zcela v pořádku. USS Enterprise (CV-6) je letadlová loď třídy Yorktown (CV-5), která je nástupcem třídy Ranger (CV-4) ve hře je na tieru 7. Takový Lexington (8 tier) je dokonce předchůdce třídy Ranger (tier 7). I když měl být Lexington vlastně bitevní křižník. Ve hře bude Enterprise v modifikaci z roku 1944 a dovolím si říct, že to bude nejlepší tier 8 letadlová loď (podobně jako je Saipan nejlepší CV na tieru 7), což prémiové lodě většinou bývají oproti svým ne prémiovým protějškům. :)         

Tak na to jsem opravdu zvědav.Jestli bude tak dobrá jak pravíš máš mou poklonu. :-)

[CRYO]
Players
353 posts
9,489 battles

Snad umis cist ne ? Jeji oznaceni je za jejim jmenem a ano je tam CV-6...

Troubelíne ....

[IDDQD]
Players
39 posts
5,565 battles

Snad umis cist ne ? Jeji oznaceni je za jejim jmenem a ano je tam CV-6...

Troubelíne ....

Troubelín jsi Ty , je to konstatování s odkazem na ten obrázek pod, tudíž to chce od Tebe trochu lepší pochopení kontextu 

[CRYO]
Players
353 posts
9,489 battles

To by tam ten obrazek musel bejt vcera. Kdyby byl , tak nic nepisu ....

Edited by Avalon1270

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,628 posts
12,691 battles

Uz se vi kdy se zacnou tyhle lode testovat?

Players
1,201 posts
12,543 battles

Hurá!!! Už se nemůžu dočkat až si jě koupím... jo počkat nekoupím...

Na vymíšlení novejch prémijovek na to čas mají, ale aby někdo zpravil úplně ty nejzákladnější věci ve hře to né... :facepalm:

Jsem naprosto znechucen :sceptic: a WG už neuvidí ani halíř!

btw, za ty 2 litry který bych dal WG za nový prémiovky si v jiný hře můžu zajistit rok prémia, a veškerý potřebný vybavení a ještě na tom ušetřím a nebudu se stresovat s tou retardovanou komunitou kterou WG tímto přístupem vytváří...

Ono je celkem smutné vidět jak hráči s unicum-super unicum statama, se kterejma jsem pravidelně hrával opouští hru protože to tu jde do kytek. Je to smutné ale je to tak, a pak se divíme že tu jsou jen samý salámove co nemaj tušení co dělají... :amazed:

Players
812 posts
2,660 battles

Hurá!!! Už se nemůžu dočkat až si jě koupím... jo počkat nekoupím...

Na vymíšlení novejch prémijovek na to čas mají, ale aby někdo zpravil úplně ty nejzákladnější věci ve hře to né... :facepalm:

Jsem naprosto znechucen :sceptic: a WG už neuvidí ani halíř!

btw, za ty 2 litry který bych dal WG za nový prémiovky si v jiný hře můžu zajistit rok prémia, a veškerý potřebný vybavení a ještě na tom ušetřím a nebudu se stresovat s tou retardovanou komunitou kterou WG tímto přístupem vytváří...

Ono je celkem smutné vidět jak hráči s unicum-super unicum statama, se kterejma jsem pravidelně hrával opouští hru protože to tu jde do kytek. Je to smutné ale je to tak, a pak se divíme že tu jsou jen samý salámove co nemaj tušení co dělají... :amazed:

Vítej ve světě permanentních kamufláží s -50% ceny oprav.... "aneb tier X semi-AFK a pořád v plusu"

Jinak mě hra baví. Čím víc rajčat tím líp. Kde jinde bych si mohl s Tirpitzem dávat bezostyšně Yamata a Kurfursty jak na randomu? I ti boti by tě sundali spíš. 

Edited by Porpoisee
  • Cool 1

[ATOM]
Players
3 posts
18,726 battles

Radsi by meli zavest nejake klanove bytvi nebo aspon tymovky a ne se furt paplat s premiovyma lodickama.:(

Taky by me zajimalo kdy konecne zavedou zrychleny vycvik kapitanu jako je to v tancich ane aby se mi hromadily expy na lodich. Ale asi to chapu chces mit lepsihoo kapitana ? TAK SI  ZAPLAT !! :((

[IDDQD]
Alpha Tester
3,406 posts
9,720 battles

Taky by me zajimalo kdy konecne zavedou zrychleny vycvik kapitanu

neplanuje se, jsou tu totiz jine mechaniky, ktere zase nejsou ve wot

soucasny stav je mnohemlepsi nez ve wot imho

[GWDYS]
Beta Tester
223 posts
5,437 battles

soucasny stav je mnohemlepsi nez ve wot imho

tak nevím jestli je otlepší než ve wot ale je ot rozhodně jiné

hodně to vylepšuje "novinka" kdy expy z 19b kapitána jdou do spešl šuplíku odkud se pak dají doexpovat a přeškolovat ostatní kapitáni - to je hodně fajn věc

[IDDQD]
Alpha Tester
3,406 posts
9,720 battles

tak nevím jestli je otlepší než ve wot ale je ot rozhodně jiné

hodně to vylepšuje "novinka" kdy expy z 19b kapitána jdou do spešl šuplíku odkud se pak dají doexpovat a přeškolovat ostatní kapitáni - to je hodně fajn věc

+ trenovani na prem lodi, kdy kapitana z DD muzu nacpat do CA/BB :hiding:

radsi tyto dve ficury nez zrychleny trening, navic wows ma na rozdil od wot realne dosazitelny strop na kapitanovy

[GWDYS]
Beta Tester
223 posts
5,437 battles

+ trenovani na prem lodi, kdy kapitana z DD muzu nacpat do CA/BB :hiding:

radsi tyto dve ficury nez zrychleny trening, navic wows ma na rozdil od wot realne dosazitelny strop na kapitanovy

Ve wotku ti stačí 5ti perkový člen posádky aby si měl vše důležité pro daný tank (navíc 50% šestého je tma co by dup)  (uznávám že třeba velitel a střelec by toho snesl leckdy i víc ale ...)

to není až takový porlbém vyjet právě díky zrychlenému expení, každou chvíli je bonus o víkendu + teď jsou i zálohy

wows kontruje vlajkama ale hodně šetří na víkendových akcích, tadym suím uznat že proti wotku je to vesměs bída (týdenní mise jsou fajn ale vliv na expení asni posádku nemají reálně žádný)

19b kapitán ej sice strop a ano není až tak těžké ho dosáhnout (imho tak lvl 3-4 ve wotku) ale vždycky ti tam něco chybí co by danou loď posunulo o parník dál (u němcu např při full secondary nemůžeš dát camo, skilly na výdrž, manual AA, ...)

v tankách když mám 4-5ti bodovou posádku tak už je to vícemeéně na pohodu dle třídy (HT je úplně vp ohodě, arty a LT taky, medka trochu pláčou protože upotřebí jak opravy tak camo a pak si musíš vybrat mezi přesností střelby a mobilitou a podobně ...)

klidně bych u kapitána ještě bodík dva přidal, 21 je taky pěkné číslo :)  ale tím by se asi víc rozevřely nůžky mezi běžným lojzou a někým kdo to buď umí nebo do toho cpe prachy a to asi WG nechce ... (nevím proč tedy ... :)

[IDDQD]
Weekend Tester
2,033 posts
5,677 battles

19b kapitán ej sice strop a ano není až tak těžké ho dosáhnout (imho tak lvl 3-4 ve wotku) ale vždycky ti tam něco chybí co by danou loď posunulo o parník dál (u němcu např při full secondary nemůžeš dát camo, skilly na výdrž, manual AA, ...)

v tankách když mám 4-5ti bodovou posádku tak už je to vícemeéně na pohodu dle třídy (HT je úplně vp ohodě, arty a LT taky, medka trochu pláčou protože upotřebí jak opravy tak camo a pak si musíš vybrat mezi přesností střelby a mobilitou a podobně ...)

Právě tohle je záměr. Snaží se trošku odlišit herní styly, kdy se musíš rozhodnout, kterou specializaci pojedeš. Dle mého je zábavnější, že můžes narazit třeba na dvě různé Montany (zjistit se to dá třeba z předbitevní tabulky), než kdyby měli všichni všechno. Navíc to nezvýhodňuje nolifery, čehož si taky vážím.

• Cool 1