Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
krzysiek_1990

it's a kind of magic

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,478 posts
19,358 battles

aż musiałem powtórkę obejrzeć czy mi się nie przewidziało :ohmy:

shot-17.05.12_09.51.57-0513.jpg

shot-17.05.12_09.52.02-0609.jpg

shot-17.05.12_09.52.05-0201.jpg

swoją drogą dobrze że nie wybuchły :P bo dopiero Saszka musiałby się tłumaczyć :B

Edited by krzysiek_1990

[ZORRO]
Beta Tester
1,186 posts
2,509 battles

Wyobraźcie sobie wyraz twarzy kapitana Hippera gdy nagle spod wyspy wyłoniły się dwie torpedy :D

Edited by Schizus

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

Wyobraźcie sobie wyraz twarzy kapitana Hitlera gdy nagle spod wyspy wyłoniły się dwie torpedy :D

"Szajse, załatwili mnie tak jak Bluchera!"

Pozdrawiam

Beta Tester
798 posts
12,782 battles

- Picard chłopie  co tymi tu jakaś popelinę odstawiasz 

#No.. ale  .. ten.. tego ..nooooo

-Piłeś??

#Nieeee...

- To kto dwie całkiem  dobre  torpedy trójfazowe zmarnował ??

# No założyłem się z  porucznikiem  .. Datą, że nawet po aldebrarańskiej Whiskey trafię  i...

- No i żeś trafił , dobrze ,że  pole tachionowe źle ustawiłeś to teraz  wszystkich map i historii  na  400 lat  do tyłu zmieniać nie trzeba

- Prawada  ???? 

# Tak  .. no  .. z  laboratorium ksenobiologicznego uciekły dwa  chomiki jak braliśmy  alko .. znaczy dwulit w Europie .. no ale przecież nie  przejmą władzy nad światem 

# A po co panu ten fazer ...... yyyyy ...  komandorze Kowlaski  ......  fzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

• Cool 2

[QTAZ]
Beta Tester
1,166 posts
7,141 battles

Wczoraj zaparakowałem za wyspą swoim Clevem i radośnie obdzielałem HEkami każdego kto wszedł w zasięg. W pewnym momencie ostrzał szedł na Kongo na dalekim dystansie, musiałem trochę manewrować przy niskiej prędkości, więc wyspa zasłoniła mi na chwilę cel i jedna salwa poszła prosto w wyspę, przeleciała przez nią i trafiła idealnie w Kongo. Ofc bez damadżu. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, a urządzam swoim Clevem camperiadę za wyspami dosyć regularnie. Coś tam chyba pozmieniali.

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

grzebią z położeniem wysp na mapach, przesuwają je, lub likwidują wiec i kwiatki z tego wychodzą, szczytem jest minimapa z innej mapy w jednej potyczce

Sign in to follow this