Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Faeryin

Spotowanie torped

16 comments in this topic

Recommended Posts

Players
402 posts
11,100 battles

Czy za spotowanie torped jest nagroda? (Poza szansą na unik itd. Zastrzeżenie dodaję ze względu na ilość miernot).

Edited by LubierznyBarkas

Modder
4,873 posts
22,141 battles

Dostajemy jakieś XP za spotowanie z tego co rozumiem. Pośrednio dajemy większą szansę na ich uniknięcie innym i przez to wzrasta szansa na wygranie meczu oraz otrzymania +50% XP.

Tak czy siak grając DD-ekiem, czy krążkiem, to nasza powinność wobec sojuszniczych pancerzy.

Edited by Odo_Toothless
  • Cool 1

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

Tak czy siak grając DD-ekiem/krążkiem to nasza powinność wobec sojuszniczych pancerzy.

Szczególnie tych na A1!

Pozdrawiam

• Cool 4

Modder
4,873 posts
22,141 battles

Tym na A1 nawet wyspotowanie torped nie pomaga :)

Oni mają inne zmartwienia. Zawsze szukają tajemnego przejścia na inna mapę i nigdy nie mogą go znaleźć. Chociaż kto wie ? Szukajcie, a znajdziecie :P
  • Cool 1

Players
3,136 posts
11,828 battles

hmm powinni wprowadziić, że każdy BB jeżeli znajduję sie w odległości mniejszej niż 1(2) kratka(i) od krawędzi mapy dłużej niż minutę, z automatu jest przenoszony na środek mapy :trollface:

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

hmm powinni wprowadziić, że każdy BB jeżeli znajduję sie w odległości mniejszej niż 1(2) kratka(i) od krawędzi mapy dłużej niż minutę, z automatu jest przenoszony na środek mapy :trollface:

Chytry sposób na zajęcie capa B, co?

Pozdrawiam

• Cool 4

Players
402 posts
11,100 battles

Uściślijmy: pytam o bezpośrednie nagrody, w XP i srebrze, a nie pośrednie korzyści. Te ostatnie łatwo sobie wyobrazić.

Edited by LubierznyBarkas

Beta Tester
441 posts
20,425 battles

Temat idealny by zacytować pewną personę z mojego klanu: "Nosz ku.... zero wsparcia! Znów mi torped nie wyspotowali!:trollface:

(klasyk nad klasykami, aż stał się mottem klanowym)

• Cool 1

Players
658 posts
3,263 battles

Uściślijmy: pytam o bezpośrednie nagrody, w XP i srebrze, a nie pośrednie korzyści. Te ostatnie łatwo sobie wyobrazić.

Podejrzewam, że ciężko to stwierdzić, gdyż człowiek torped spotuje dziesiątki podczas bitwy i bez jakiegoś oficjalnego potwierdzenia ciężko to oszacować. Osobiście wydaje mi się, że nie.

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

Podejrzewam, że ciężko to stwierdzić, gdyż człowiek torped spotuje dziesiątki podczas bitwy i bez jakiegoś oficjalnego potwierdzenia ciężko to oszacować. Osobiście wydaje mi się, że nie.

Licznik wyspotowanych torped jest i działa, bo bazuje na nim jedna z misji na Shinonome. Skoro licznik jest, to czemuś służy - IMO naliczaniu XP.

Pozdrawiam

Players
658 posts
3,263 battles

Licznik wyspotowanych torped jest i działa, bo bazuje na nim jedna z misji na Shinonome. Skoro licznik jest, to czemuś służy - IMO naliczaniu XP.

Pozdrawiam

Całkiem możliwe, ale są to raczej niewielkie, znikome wartości expa, bo nie oszukujmy się. Torped w grze pływa mnóstwo i każdy gdzieś tam nawet mimochodem wyspotuje - choćby te płynące w naszą stronę.

Players
402 posts
11,100 battles

Spekulować możemy wszyscy. Pytanie brzmiało, czy ktoś ma na ten temat informacje.

[HOB]
Moderator
1,808 posts
7,560 battles

Pewności nie mam, ale nie wiem czy przy jakichś patchnotach nie pojawiały się informacje o zwiększeniu expa za wyspotowane torpedy.

W razie czego, można dać supportowi proste pytanie: czy wykryte przez gracza torpedy w bezpośredni sposób zwiększają zdobyte bazowe doświadczenie?

Jest znikoma, ale szansa, że odpowiedzą zgodnie z prawdą. Niestety mogą też się ograniczyć do samego wklejenia znanego źródła, i na tej podstawie bez 100-procentowej pewności - stwierdzić że nie.

Sam wzorniczek na bazowego expa oczywiście nie jest dostępny, coby zapobiec nienaturalnym zachowaniom.

Sign in to follow this