Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
DariusVortex

Nieuczciwy, obraźliwy i rasistowski gracz, co robić?

28 comments in this topic

Recommended Posts

Players
9 posts
6,084 battles

Zgodnie z reguaminem:

"2.12. Zabronione są rozmowy o rzeczach niezgodnych z prawem, takich jak nielegalne narkotyki, oraz publikowanie linków odnoszących się do takich rzeczy. Powyższe odnosi się do rozmawiania na temat lub podawania linków do witryn internetowych zawierających treści wulgarne, rasistowskie, obraźliwe, niezgodne z prawem lub wszelkie inne treści zabronione w EULA, a także podawanie linków do zasobów zawierających takie reklamy lub treści."

W trakcie gry trafiłem dwiema torpedami pewnego niemca, mimo, że zabiłem 4 wrogów i byłem najlepszy w drużynie wyzywał mnie po niemiecku. Na koniec dałem mu jeden report mimo, że nie do końca rozumiałem co do mnie mówi. Po następnej grze widzę taką od niego wiadomość:

"[KKM]C_H_Hodges: Listen to the Jew, do it again, and I'll kill you! Such as you are like"

Czyli groźba w realnym świecie i antysemityzm. Do tego dał mi on i jego przydupasy w sumie 6 reportów. Co robić w takiej sytuacji?

Players
6,008 posts
7,043 battles

A ile masz lat zeby sie tym przejmowac?

Jak ktos na ulicy ci powie "jestes glupi" to tez dzwonisz do prawnika?

Tak czasami ludzie przeginaja ale im wiecej dajesz temu uwagi tym bardziej ten ktos wygrywa bo trafil cie w czuly punkt.

Generalnie - daj mu raporta w grze i olej.

A jezeli cie napastuje codziennie to zglos do supportu.

• Cool 1

Players
9 posts
6,084 battles

Ale nie mogę już mu dać reporta bo następną grę zagrałem, a ten jeszcze mi napisał przed chwilą że jestem matoje***, chodzi mi bardziej o to, że takie dzieciaki powinny być banowane bo będą psuć grę nie tylko mi

Alpha Tester
5,609 posts
5,569 battles

Zrób screenshoty i wyślij do supportu jeśli jest to zabronione regulaminem i Cię rusza tak że nie czujesz się na siłach go zignorować.

Players
9 posts
6,084 battles

Poza tym jest różnica jeśli ktoś nieznajomy powie Ci "jesteś głupi" a coś w stylu "je**** żydzie zabiję cię". Dziękuję za odpowiedź tak właśnie zrobię.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Poza tym jest różnica jeśli ktoś nieznajomy powie Ci "jesteś głupi" a coś w stylu "je**** żydzie zabiję cię". Dziękuję za odpowiedź tak właśnie zrobię.

A jak ktos powie "ty durny blondynie" i jestes blondynem to tez bedziesz chcial sie mscic?

Olej, albo mu dowal mocniej.

No chybe ze tak jak mowilem to co zrobil jest okrutnie mocne. W przeciwnym razie to niepotrzebne bicie piany.

wchodząc tu myslalem ze to watek o azellu

:D

Players
9 posts
6,084 battles

Ciągle eufemizujesz, dlatego "ghashpl polaczku znajdę i zarżnę Cię!" brzmi dobrze co nie :>? Natomiast "ghashpl jesteś głupkowaty" nie ma ani trochę mocy. Kończę dyskusje, zgłosiłem go. Ale pewnie i tak będzie dalej obrażał ludzi i psuł im grę, nie tylko za dwie torpedy mimo wygranej gry ale za nawet większe bzdury. Pozdrawiam

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

"[KKM]C_H_Hodges: Listen to the Jew, do it again, and I'll kill you! Such as you are like"

Czyli groźba w realnym świecie i antysemityzm. Do tego dał mi on i jego przydupasy w sumie 6 reportów. Co robić w takiej sytuacji?

Po pierwsze - robisz screeny i ślesz do supportu. Zależnie od humoru i stanu upojenia osoby która to odbierze, gość dostanie od 1 do 7 dni bana na czat. Raczej 7, bo na hasła o Żydach są uczuleni.

Po drugie - jak już zrobisz screeny, to ładnie piszesz do młodego nazisty żeby zajął się paleniem książek albo zaspokajaniem oralnym uchodźców, bo to są ulubione rozrywki w ojczyźnie Hitlera i drutu kolczastego. Przynajmniej dopóki ruscy im znowu Reichstagu nie spalą. Lub coś w tym stylu, ważne żeby być kreatywnym, niektóre naziolki dostają gorączki na samo hasło "nazi", innych trzeba podręczyć bardziej.

Po trzecie - elegancko dodajesz go czarnej listy.

Pozdrawiam

Edited by Radeckij
  • Cool 5

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts

Po drugie - jak już zrobisz screeny, to ładnie piszesz do młodego nazisty żeby zajął się paleniem książek albo zaspokajaniem oralnym uchodźców, bo to są ulubione rozrywki w ojczyźnie Hitlera i drutu kolczastego.

Czy nasz prezes jest absolutnie pewien, że Niemcy były ojczyzną Hitlera?

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

Prezes jest absolutnie pewien że nie, ale większość naziolków jest przekonana że to ich rodzimy produkt. :B

Pozdrawiam

• Cool 2

Players
6,008 posts
7,043 battles

Ciągle eufemizujesz, dlatego "ghashpl polaczku znajdę i zarżnę Cię!" brzmi dobrze co nie :>? Natomiast "ghashpl jesteś głupkowaty" nie ma ani trochę mocy. Kończę dyskusje, zgłosiłem go. Ale pewnie i tak będzie dalej obrażał ludzi i psuł im grę, nie tylko za dwie torpedy mimo wygranej gry ale za nawet większe bzdury. Pozdrawiam

nie boli mnie to bo to tylko slowa od nieznajomkow

co innego jakbys mi to w twarz powiedzial

Chodzi o to ze robienie zadymy bo malolaty powiedzialy slowo na ż jest niepotrzebne. Swiata nie zmienisz a tylko swoj czas tracisz. Dlatego lepszy jest dystans do siebie i umiejetnosc olewania czyis opinii okazywanych w trakcie emocji. Jezeli ktos rozmawia z toba bez argumentow a tylko probuje cie urazic to tylko od ciebie zalezy czy mu sie uda.

W powyzszym przypadku mu sie udalo.

Ale zgadzam sie ze.generalnie lepiej aby takich akcji nie bylo.

Players
1,054 posts
5,810 battles

1/10 :sceptic:

404, popcorn not found.

Wyzywanie od Żydów jest w sumie staromodne, przecież najmodniejszym wyzwiskiem wśród tłustych Helmutków, rozbijjących sobie kalwiaturę czołem jak im Tirpitza ktoś zadrapie, jest ostatnio 'polak' :trollface:

OP, zawsze jak poczujesz się urażony randomowym wyzwiskiem na czacie to obejrzyj sobie ten klasyczny stary klip

, pomyśl, że szarpiesz się najprawdopodobniej z czymś takim, i pomyśl, czy jakby jakaś świnia kwiczała i pierdziała w twoim kierunku, to leciałbyś ze skargą do jej właściciela.

[POMF]
Weekend Tester
2,352 posts
9,603 battles

OP, zawsze jak poczujesz się urażony randomowym wyzwiskiem na czacie to obejrzyj sobie ten klasyczny stary klip

Maj je lepszy

@ OP czemu masz ukryty profil?

[TTTPL]
[TTTPL]
Beta Tester
1,267 posts
14,504 battles

Ja tam na zaczepki słowne w bitwie mam wywalone (czasem odpisze żeby dzieciak poszedł spać bo już pora) ale jak taki frajer napisze do mnie poza bitwą to fotka do suportu od razu leci

Players
1,160 posts
5,353 battles

A czy Austria to nie jest przypadkiem sztucznie oddzielona część Niemiec? 

Rozumiem, że mieszkaniec Ślunska nie jest obywatelem Polski? 

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts

A czy Austria to nie jest przypadkiem sztucznie oddzielona część Niemiec? 

Nie

Rozumiem, że mieszkaniec Ślunska nie jest obywatelem Polski? 

Rozumowanie jak widać nie jest twoją mocną stroną, znajdź sobie inne hobby.

[ZORRO]
Beta Tester
1,186 posts
2,509 battles

Niemcy i Austria to jak Polska i Czechy.

Polak i Ślązak to jak Niemiec i Bawarczyk.

[R-NG]
Players
1,484 posts
18,594 battles

wchodząc tu myślałem ze to watek o azellu

Widzę, że azell porządnie sobie zapracował na pogardę :P

Ale ogólnie,  skąd może niemcuch wiedzieć jakiej jesteś religii? A jeżeli lubi wyzywać od żydów, jakby to było obraźliwe, to mu może albo spraw porządny report do subka albo go zwyzywaj od nazioli. Są oni na to uczuleni.

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

Ale ogólnie,  skąd może niemcuch wiedzieć jakiej jesteś religii?

Niemiec uznał że napotkany gracz jest niefajny. Skoro niefajny, to trzeba by go spalić. Skoro spalić, to musi Żyd. Nazistowska logika.

Już kilkukrotnie na hasła "Żyd" odpowiadałem serią pytań: "dlaczego nas nie lubisz", "kiedy oddacie ukradzione obrazy", " szczekaj, szczekaj, ale kupuj w naszych sklepach", "my sobie radzimy a Arabami" i tak dalej....

Pozdrawiam

• Cool 1

[QTAZ]
Beta Tester
1,166 posts
7,141 battles

Zgodnie z reguaminem:

"2.12. Zabronione są rozmowy o rzeczach niezgodnych z prawem, takich jak nielegalne narkotyki, oraz publikowanie linków odnoszących się do takich rzeczy. Powyższe odnosi się do rozmawiania na temat lub podawania linków do witryn internetowych zawierających treści wulgarne, rasistowskie, obraźliwe, niezgodne z prawem lub wszelkie inne treści zabronione w EULA, a także podawanie linków do zasobów zawierających takie reklamy lub treści."

W trakcie gry trafiłem dwiema torpedami pewnego niemca, mimo, że zabiłem 4 wrogów i byłem najlepszy w drużynie wyzywał mnie po niemiecku. Na koniec dałem mu jeden report mimo, że nie do końca rozumiałem co do mnie mówi. Po następnej grze widzę taką od niego wiadomość:

Radeckij dobrze prawi.

Napisz mu jeszcze coś o kozach i czynnościach z nimi związanych, jakie lubi wykonywać. Helmuty strasznie tego nie lubią. ;) Powinno wystarczyć. :) 

Edited by kidd18

Sign in to follow this