Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_Nordstern_

Yeni Premium Gemi - Tier 7 IJN Kaga

8 comments in this topic

Recommended Posts

[ENUF_]
Players
1,229 posts
14,222 battles

Selamlar. Sizlere, oyuna eklenecek olan yeni premium uçak gemisi Tier 7 IJN Kaga'nın oynanış videosunu göstermek istiyorum. Torpido atış stili tamamen farklı olan bu gemi, almaya değer mi? Bana kalırsa evet. Sizlerin bu konu hakkında görüşleri neler?

• Cool 1

[EJDER]
Players
884 posts
16,767 battles

Videonu izlemedim eline saglik video hazirladigin icin ama bir sey ekleyeyim bu premium ucak gemileri asiri guclu saipan ozelikle fark yok deseler diger premium olmayan siniflarina gore oynamadigim halde cv inanmam sebebi n.c saipanda bariz zayif kaliyor yuzde 100 ucaksavar oldugu halde bu premium cv lerde manuel kilitleme yapsam bile zirhli oyuncusu olarak ;premium sinifin bence en gucluleri ucak gemileridir oda oynayabilene cok sahit oldum insallah nerf gelir :teethhappy: kagayida maclarda gorursem zirhli oyuncusu olarak yorum atarim :teethhappy: bu masum cv ler dalgasina manuel atis kontrol kaptan yetenegine verecem cok ordek dusurmek icin :teethhappy:

Edited by PisiReis

[ENUF_]
Players
1,229 posts
14,222 battles

Videonu izlemedim eline saglik video hazirladigin icin ama bir sey ekleyeyim bu premium ucak gemileri asiri guclu saipan ozelikle fark yok deseler diger premium olmayan siniflarina gore oynamadigim halde cv inanmam sebebi n.c saipanda bariz zayif kaliyor yuzde 100 ucaksavar oldugu halde bu premium cv lerde manuel kilitleme yapsam bile zirhli oyuncusu olarak ;premium sinifin bence en gucluleri ucak gemileridir oda oynayabilene cok sahit oldum insallah nerf gelir :teethhappy: kagayida maclarda gorursem zirhli oyuncusu olarak yorum atarim :teethhappy: bu masum cv ler dalgasina manuel atis kontrol kaptan yetenegine verecem cok ordek dusurmek icin :teethhappy:

Yorumunuzu mantıklı bulmuyorum. 100 AA'lı N.Carolinaya saldıran bir saipan, geriye uçak göturemez. Kaganın uçakları hem yavaş, hemde can puanları düşük. Öncedende söyledim tekrarda söylüyorum, eğer kullananı iyiyse, Hiryuu Saipandan daha iyi. Premium uçak gemileri demişsin fakat şu an için sadece Saipan var oyunda. Görüşünüze saygı duyarim fakat, eleştirinizde mantıklı bir nokta bulamadim. Oyuncularında olumsuz fikre kapılmalarini istemem açikcasi.

[EJDER]
Players
884 posts
16,767 battles

Ben oyunu oynayanim gorduklerimi yaziyorum bb oyuncusu olarak saipan premium cv si torpidolari erkenden birakiyor cift saldiri torpido birakabiliyor ayni anda ne saglam ucaklar varmis bu saipanda bu yuzden kaptanda manuel atisa vercem neden 4 puan kaptan yetenegi harcayayim ?9 tier ucak gemisi bile n.c torpido birakamadi ben gordugumu yazdim sadece istemeyen hacilar inanmaz isteyen inanir demekki sizden daha iyi oynayan varmis bu sapian bu yazindan sonra bunu gordum kagada meydanlara ciksin buraya yorumu atacam sapian ile karsilastirma olarak zaten eslestirmelerdr dikkatini cekerse premium cv lere premium cv ler dusuyor genellikle gene lafimin arkasindayim bu premium cv ler emsallerine gore cok guclu unutmadan eger sapian kullanan pyuncu kafaya taksin n.c yi goturur o pozisyona girdim cok !

Edited by PisiReis

[NOCV]
Players
681 posts
19,701 battles

:) Torpidoları yakından bırakıyor genellemesi ne kadar yanlış :) Forumları ya da yayınlanmış makaleleri takip eder iseniz;Manuel Atak diye bi kavramla karşılaşırsınız,belirli bir seviyeden sonra uçak gemi kaptanları manuel atak yapabilir alt sınır 4 ya da 5 idi,kısaca seviye 4 ya da 5 ten yukarı olan maçlarda uçak gemileri torpidolarını,hedef geminin dibinden sağdan soldan havadan vs vs...gönderebilir...

Accelerated,Eline sağlık,güzel bir video,CV ile oynamanın her babayiğidin harcı olmadığını gösteren bir video,saniye rahatlamak yok,sürekli aksiyon halinde olmak bana göre değil bu cv olayı :)

Edited by canbanur
  • Cool 1

[ENUF_]
Players
1,229 posts
14,222 battles

Ben oyunu oynayanim gorduklerimi yaziyorum bb oyuncusu olarak saipan premium cv si torpidolari erkenden birakiyor cift saldiri torpido birakabiliyor ayni anda ne saglam ucaklar varmis bu saipanda bu yuzden kaptanda manuel atisa vercem neden 4 puan kaptan yetenegi harcayayim ?9 tier ucak gemisi bile n.c torpido birakamadi ben gordugumu yazdim sadece istemeyen hacilar inanmaz isteyen inanir demekki sizden daha iyi oynayan varmis bu sapian bu yazindan sonra bunu gordum kagada meydanlara ciksin buraya yorumu atacam sapian ile karsilastirma olarak zaten eslestirmelerdr dikkatini cekerse premium cv lere premium cv ler dusuyor genellikle gene lafimin arkasindayim bu premium cv ler emsallerine gore cok guclu unutmadan eger sapian kullanan pyuncu kafaya taksin n.c yi goturur o pozisyona girdim cok !

Görülen ve benimsenen farklı şeyler. Torpidoları yakından atmak diye bir şey yok zaten bunu neye dayanarak söylediğini bilmiyorum. Çift torpidoyu BÜTÜN Japon uçak gemileri yapabiliyor. Ve +2 torpido bırakıyorlar. Tek başına dolaştığın zaman zaten uçak gemisine yem olacaksın bunun kaçarı yok. Takım oyunu olmasıda burdan kaynaklanıyor. Manuel uçaksavara bile gerek yok, N. Carolina 7.2km'den  200, 5.1km'den 315, 2.9km'den 200 hasar vuruyor. Buda toplamda 715 saniye başına ortalama hasar demek oluyor. Teoride, 3 saniyede 1 adet uçak düşürür. Uçakların yaklaşması ve nişan almasına 10 saniye desek, Filonun bir tanesi tamamen gitti bile. Geri dönüşe uçak bile kalmaz. Benden daha iyi uçak gemisi oynayan var mı? İllaki vardır. Fakat Hakuryu ile Avrupa sunucusunda 11. sıradayım bunu belirteyim. Sıfır uçaksavar yükseltmesi ile bütün filoyu mu düşürmek istiyorsun? Haha! Zahmet olacak ama bu oyunda uçak gemisi sınıfı mevcut. O sınıfı oynayanlarda insan, biraz zevk alsınlar dimi? 

Yanlış konuşuyorsun demek istemiyorum fakat bu noktaya sürüklüyorsun. Bu arada rica ediyorum, lütfen imla kurallarına uyarak mesaj yazar mısın? Bir yazıyı 2-3 defadan fazla okumaya sebep oluyor. İyi geceler dilerim. :)

:) Torpidoları yakından bırakıyor genellemesi ne kadar yanlış :) Forumları ya da yayınlanmış makaleleri takip eder iseniz;Manuel Atak diye bi kavramla karşılaşırsınız,belirli bir seviyeden sonra uçak gemi kaptanları manuel atak yapabilir alt sınır 4 ya da 5 idi,kısaca seviye 4 ya da 5 ten yukarı olan maçlarda uçak gemileri torpidolarını,hedef geminin dibinden sağdan soldan havadan vs vs...gönderebilir...

Accelerated,Eline sağlık,güzel bir video,CV ile oynamanın her babayiğidin harcı olmadığını gösteren bir video,saniye rahatlamak yok,sürekli aksiyon halinde olmak bana göre değil bu cv olayı :)

Yorumun için teşekkür ederim. :) 

Players
192 posts
6,957 battles

Uçak gemisi kullanabilen tecrübeli bir oyuncunun elinden, güzel bir netice. Ancak; kredi gelirinin düşük seviyede kalması keyif kaçıran türde. Premium hesabı olmayan bir kullanıcı 240k kredi ile bu savaşı sonlandırıyor olacaktı. Uçak gemisi kullanmak her baba yiğidin harcı değil, bu yüzden kredi getirisinin tekrardan gözden geçirilmesi gerekir.

• Cool 3

[ENUF_]
Players
1,229 posts
14,222 battles

Uçak gemisi kullanabilen tecrübeli bir oyuncunun elinden, güzel bir netice. Ancak; kredi gelirinin düşük seviyede kalması keyif kaçırtan türde. Premium hesabı olmayan bir kullanıcı 240k kredi ile bu savaşı sonlandırıyor olacaktı. Uçak gemisi kullanmak her baba yiğidin harcı değil, bu yüzden kredi getirisinin tekrardan gözden geçirilmesi gerekir.

Bu yine iyi hali. 210k hasar ile 80k zarara girdim zamanında. Uçak gemisi her zaman üvey evlat oldu WG için. İlerde durumu ne olur bilinmez.
  • Cool 2

Sign in to follow this