Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Don_Drapek

Statystyki doświadczenia a konto premium

22 comments in this topic

Recommended Posts

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
404 posts
8,067 battles

Witam. 

Czy statystyki średniego doświadczenia które są ogólnie dostępne na odpowiednich stronach, uwzgledniają doświadczenie dodane w wyniku aktywnego konta premium, czy też zawsze pokazują srednią podstawowego doświadczenia, które jest podane w tabelce po bitwie? A może nie raz jest tak, a nie raz tak? 

Jak to jest? 

Players
6,008 posts
7,043 battles

srednie doswiadczenie zawiera to ile zdobyles podstawowego xp w tabelce koncowej po bitwie (4 zakladka)

jezeli grasz na premce to masz 50% wiecej

ja niemalze zawsze gralem na premce wiec moje 1700 trzeba by obnizyc o 50% otrzymane przez konto premium

[POMF]
Weekend Tester
2,352 posts
9,591 battles

srednie doswiadczenie zawiera to ile zdobyles podstawowego xp w tabelce koncowej po bitwie (4 zakladka)

jezeli grasz na premce to masz 50% wiecej

ja niemalze zawsze gralem na premce wiec moje 1700 trzeba by obnizyc o 50% otrzymane przez konto premium

Jak i tez od tierów jakie sie gra i klasy okretu - taki dd przez capy czesciej bedzie topka a o cv juz nie wspomne - zestrzeli pare samolotów i juz ma wiecej xp niz polowa druzyny:B

[ISEN]
Beta Tester
4,692 posts
14,321 battles

Jak i tez od tierów jakie sie gra i klasy okretu - taki dd przez capy czesciej bedzie topka a o cv juz nie wspomne - zestrzeli pare samolotów i juz ma wiecej xp niz polowa druzyny:B

dodaj decapy ktore też mocno podnoszą ww sprawę

[TF16]
[TF16]
Players
181 posts
18,030 battles

Geralt jesteś w błędzie, albo nie zrozumiałeś pytania.

Na średnie doświadczenie nie ma żadnego wpływu jaką klasą, ani jakim tierem, zrobiłeś swój wynik XP w tabelce, na który to powołują się obaj twoi przedmówcy.

[POMF]
Weekend Tester
2,352 posts
9,591 battles

Geralt jesteś w błędzie, albo nie zrozumiałeś pytania.

Na średnie doświadczenie nie ma żadnego wpływu jaką klasą, ani jakim tierem, zrobiłeś swój wynik XP w tabelce, na który to powołują się obaj twoi przedmówcy.

To jaki wynik w tabelce osiagniesz zalezy od klasy i to bardzo. To samo z tierem. Chyba ze uwazasz ze grajac jakims low tierem przebijesz pod wzgledem xp wysoko tierowego cv np.

[TF16]
[TF16]
Players
181 posts
18,030 battles

Geralt, czyli nadal nie rozumiesz.

Oczywiście, twoje stwierdzenie jest prawdziwe, tylko że nie na temat.

Koledzy zastanawiali się nad tym, jaki wpływ ma końcowy wynik z tabelki na średnią w statystykach,

a nie nad tym, co ma wpływ na końcowy wynik w tabelce.

Ale dobra jest, nie czepiajmy się, peace man :rolleyes:

• Cool 1

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
404 posts
8,067 battles

Ok, mam jeszcze jedno pytanie w takim razie.

Czy statystyka ogólna, czyli ''PR'', jest zależna od zdobywane średniego XP?  Czyli inaczej, czy statystyka PR jest zależna od aktywnego konta premium, czy też nie? 

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Ok, mam jeszcze jedno pytanie w takim razie.

Czy statystyka ogólna, czyli ''PR'', jest zależna od zdobywane średniego XP?  Czyli inaczej, czy statystyka PR jest zależna od aktywnego konta premium, czy też nie? 

PR jest z rzyci wymyslona statystyka, do ktorej niektorzy sie wrecz modla, co sie do niej zalicza to musisz spytac bardziej tworcy tego czegos, co on tam uwzglednia

Players
1,745 posts
11,972 battles

co sie do niej zalicza to musisz spytac bardziej tworcy tego czegos, co on tam uwzglednia

Można też wejść na stronkę ze statystykami i kliknąć znaczek zapytania widniejacy przy tym patametrze.

http://wows-numbers.com/personal/rating

Nie, PR nie uwzględnia doświadczenia. 

[HOB]
Beta Tester
698 posts
18,306 battles

Ja mam wrażenie, ze coś jeszcze wpływa na średni exp poza tabelą wyników. Bardzo często nowymi okrętami robię mój rekordowy średni exp. (appka Assist ma taka zakładkę)

Można to łatwo sprawdzić rozgrywając tylko jedna bitwę nowym okrętem. Zrobić zdjecie tabelki i porównać z tym co pokazują strony

Edited by Memku

Players
1,745 posts
11,972 battles

Ja mam wrażenie, ze coś jeszcze wpływa na średni exp poza tabelą wyników. Bardzo często nowymi okrętami robię mój rekordowy średni exp. (appka Assist ma taka zakładkę)

Można to łatwo sprawdzić rozgrywając tylko jedna bitwę nowym okrętem. Zrobić zdjecie tabelki i porównać z tym co pokazują strony

Tej Apki nie znam ale swój rekord expa zrobiłeś

25.02.2016 New record 5 076 XP  PASD008.png Benson

Czyli ta ta apka raczej podaje rekord dla danego okrętu,  a nie ogółu. 

[HOB]
Beta Tester
698 posts
18,306 battles

Tej Apki nie znam ale swój rekord expa zrobiłeś

25.02.2016 New record 5 076 XP  PASD008.png Benson

Czyli ta ta apka raczej podaje rekord dla danego okrętu,  a nie ogółu. 

Ta strona na 100% uwzględnia jakieś bonusy, bo nie da się zrobić 5076 XP bazowego.

Players
1,745 posts
11,972 battles

Ta strona na 100% uwzględnia jakieś bonusy, bo nie da się zrobić 5076 XP bazowego.

Stronka uwzględnia konto premium.

[POMF]
Weekend Tester
2,352 posts
9,591 battles

Geralt, czyli nadal nie rozumiesz.

Oczywiście, twoje stwierdzenie jest prawdziwe, tylko że nie na temat.

Koledzy zastanawiali się nad tym, jaki wpływ ma końcowy wynik z tabelki na średnią w statystykach,

a nie nad tym, co ma wpływ na końcowy wynik w tabelce.

Ale dobra jest, nie czepiajmy się, peace man :rolleyes:

I mu na to pytanie odpowiedzieli a ja dodalem cos ekstra jak juz o xp rozmawialismy. No ale w sumie moglem napisac to samo co oni powyzej zeby sie nie wylamywac i nie rozwijac tematu. Yo.

Players
1,660 posts
8,928 battles

Pewnie, że się da :) Ja mam zrobione na Mahanie ponad 4k expa, a rekord mam na Desie 4206 exp wszystko bez premek.

Z Mahan nawet mam replay :P

• Cool 1

[ISEN]
Moderator
4,799 posts

Pewnie się da: mój rekord to 4,5k na Baltimore. I na tej stronie zgadza się to, z tym co daje profil na stronie WG.

Players
205 posts

Pewnie, że się da :) Ja mam zrobione na Mahanie ponad 4k expa, a rekord mam na Desie 4206 exp wszystko bez premek.

Z Mahan nawet mam replay :P

Świetny replay - nie tylko gra, ale także komentarz. Czułem się, jakbym oglądał mecz NHL :)

Players
1,660 posts
8,928 battles

Świetny replay - nie tylko gra, ale także komentarz. Czułem się, jakbym oglądał mecz NHL :)

Dzięki, ale mój jest tylko replay :P Justin jest odpowiedzialny za komentarz :)

Players
205 posts

Ej no, domyśliłem się :D Chodziło mi o to, że składa się to w świetną całość. Mi osobiście brakuje takich youtuberów w WoWS - facet idealnie operuje emocjami. Nie ma jakiegoś przesadnego dramatyzmu, a przy okazji nie brzmi to jak relacjonowanie curlingu.

Co do samego meczu, to widać, że grasz z głową - mikro by tu nie wystarczyło.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this