Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ambarad

Oyun İçi Klan Sistemi Ne Zaman Gelecek?

5 comments in this topic

Recommended Posts

[OCERA]
Players
6 posts
2,545 battles

Bildiğim kadarıyla şu an sadece World of Tanks'ta var bu özellik. Eminim çoğu kişi bekliyordur. Forumda bazı mesajlara denk geldim bununla ilgili. Herkes yakında gelecek demiş. Ama mesajlara bakıyorum 2-3 senelik mesajlar. Yapımcılar bununla ilgili net bir tarih verebiliyor mu? Ya da bu özelliği oyuna getirmek için bir çalışmaları var mı? Teşekkürler.

Edited by Ambarad

[NOCV]
Players
681 posts
19,691 battles

Oyun içi Klan Sistemi ne demek? Oyun da zaten klan sistemi bulunmakta...Aşağıdaki linkte, 5 ve daha fazla üye sayısına sahip bilinen klanları bulabilirsin,bilinmeyenler de var tabiki :)

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/72219-wows-en-leri/

Edited by canbanur

[OCERA]
Players
6 posts
2,545 battles

Oyun içi Klan Sistemi ne demek? Oyun da zaten klan sistemi bulunmakta...Aşağıdaki linkte, 5 ve daha fazla üye sayısına sahip bilinen klanları bulabilirsin,bilinmeyenler de var tabiki :)

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/72219-wows-en-leri/

Oyun içi derken, 3 kişilik flo oluşturduğumuz gibi klan oluşturmak, isim belirlemeyi falan kastettim. Varsa da ben bulamadım hocam.

[NOCV]
Players
681 posts
19,691 battles

Oyun içi derken, 3 kişilik flo oluşturduğumuz gibi klan oluşturmak, isim belirlemeyi falan kastettim. Varsa da ben bulamadım hocam.

Tekrardan Merhaba,oyun ana ekranında sol üst köşede oyun nickinizi görürsünüz,kısaca sizin için konuşur isek Ambarad yazan yere tıkladığınız da karşınıza bir menü çıkar,oradan klan oluşturabilmektesiniz ancak bu 2500 doblon karşılığı yapılabilmektedir

[OCERA]
Players
6 posts
2,545 battles

Tekrardan Merhaba,oyun ana ekranında sol üst köşede oyun nickinizi görürsünüz,kısaca sizin için konuşur isek Ambarad yazan yere tıkladığınız da karşınıza bir menü çıkar,oradan klan oluşturabilmektesiniz ancak bu 2500 doblon karşılığı yapılabilmektedir

Bilgi için sağolun hocam. Görmemişim meğer.

Sign in to follow this