Jump to content
Sign in to follow this  
Tuccy

Émile Bertin

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
[WG]
WG Staff, Community, Alpha Tester
3,480 posts
9,363 battles

V tomto vlákně můžete diskutovat o lehkém křižníku Émile Bertin (Francie, tier V).

WG Wiki

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
770 posts
9,183 battles

Po Duguay-Trouin byl Émile Bertin další super křižník. Sice to nemá pancíř a děla nabíjejí věčnost, ale i přes tyto nedostatky se mi s tím hrálo moc dobře. Na 6 tier stačilo 11 her z toho bylo 10 výher, 62k DMG a skoro 1900 expů na bitvu. Za mě rozhodně zajímavá a zábavná loď.

[T-N-T]
Players
3,601 posts
16,629 battles

Po Duguay-Trouin poměrně velké zklamání. Na rozdíl od něj schytávám šlupky jak od křižníků, tak od bitevek (je sranda to porovnávat v tréninkovce - Emile prostě sem tam chytá citadely, kdežto Duguay bokem je téměř immuní proti víc jak overpenům). A to má kratší dostřel.

Taky mi úplně nedává smysl kombinace skvělých úhlů (dopředu) na torpédech a extrémně rychlé otáčení děl s křehkostí, rychlostí, kadencí palby a dostřelem. První dvě vlastnosti by ukazovaly na boj v první linii s DDčky. Zbytek naopak ukazuje na dalekonosné ostřelování a "kitování".

Ale zas abych nebyl chápán špatně, mezi ostatními T5 se neztratí, opatrná hra s ní vede k dobrému DMG mimo jiné i kvůli skvělému zapalování. Navíc je vážně rychlá, takže udržet si nepřátele od těla není běžně problém. Jenom holt po pěkně silném Duguay to není příliš pokrok i vzhledem k daleko horšímu MM (většinou T7).

Modder
1,691 posts
3,667 battles

můžete prosím opravit tuhle blbost? nebo chcete abychom věřili že francouzští kormidelníci vidí skrz ocel? jestli chcete mermomocí aby bertin ten bofors měl tak ho dejte na conning tower, kde sice pořád bude zaclánět pár navigačním přístrojům, ale pořád je to lepší než tohle

SBJLcLh.jpg

[IDDQD]
Korzár
2,429 posts
338 battles

Po Duguay-Trouin je tohle další perfektní křižník. Popravdě, zatím si užívám každou francouzskou loď této větve. Emil je ale TOP.. Jeho předností je velká rychlost, která v kombinaci s velkým dostřelem a poměrně přesnými děly dělá z této lodi takového komára. Jezdíte si na hranici dostřelu, mrskáte s sebou co to dá a ostřelujete vše, co se Vám dostane na dostřel. Další plus vidím torpéda. 9 km je dost na to, aby jste na nízkém tieru potrestali nepozorné hráče. Co je horší je protiletadlová obrana. Ta je hodně slabá a letadlová loď s dbrým hráčem Vás může hodně potrápit. Ale ten největší problém je pancéřování. Loď má sice úzký profil, ale každá rána (i zepředu) se = pomalu citadela od děl ráže 356mm a výše. celkově ale loď hodnotím velice solidně a za cca 20 her jsme si s ní udržel 70k damage. pro mě spolu s Kumou je to nejlepší low tier křižník. :)

[O-S-W]
Players
241 posts
11,745 battles

Za mě super lodička, která je rychlá, zabávná, ma dobré děla, zapaluje, no hraje se fakt dobře. Výhodou jsou opravdu přesná děla a solidní torpéda, kdy nebyl problém zapalovat, trefovat a na 15km prudit nepřátele. Doporučuji jako zábavnou lodku. Nevýhoda je nulový pančíř, mizerná obratnost a slabá AAčka, ale dá se s tím žít...

[IDDQD]
Weekend Tester
1,221 posts
12,795 battles

Skvelá skvelá, jednoduchá úžasná loďka. výborné delá s nábojmi s plochou dráhou letu. Vynikajúca rýchlosť veľmi solídne torpéda. Dávam s ním neskutočne veľa citadiel. AP sú výborné a dajú sa naozaj dobre používať proti iným krížnikom. jediná nevýhoda je trochu časté poškodenie pohonu, ale s tým sa dá žiť.

Sign in to follow this