Jump to content
Tuccy

Bougainville

7 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
[WG]
WG Staff, Community, Alpha Tester
3,480 posts
9,389 battles

V tomto vlákně můžete diskutovat o koloniálním avízu třídy Bougainville (Francie, tier I).

WG Wiki

Players
49 posts
7,730 battles

Tahle loď má jedinou výhodu a to tu, že po jedné bitvě jí každej přeexpí.

Players
49 posts
7,730 battles

Co na tohle říct. Zkusím ti to tedy vysvětlit:-) 

1. Každý hrál minimálně jednu tier I, než si nasbíral nějaké free exp, aby ty další mohl přeskočit, takže i ty

2. Je plno fetišistů, co si rádi honěj ego a staty s vytuněným kapitánem na tieru I a loví nebohé začátečníky.

3. Je plno lidí, co nejsou takoví pitomci, aby zbytečně obětovali free exp, když za jednu hru s tier I jsou hned na tier II.

Takže asi tak.

[IDDQD]
Weekend Tester
2,033 posts
5,677 battles

On nekdo hraje jednicky ? :D

Spousta lidi je ochotna udelat cokoli proto aby ziskala 1000 free expu jako odměnu za nejakou misi. Tady tohle dostaneš za jednu hru. Takze ja ty low tiery nepreskakuju nikdy a freecka radsi setrim na moduly na vyssich tierech. :)

[T-N-T]
Players
3,606 posts
16,660 battles

Přeskakovat lodě je mi proti srsti. I k Hashidate jsem se vrátil, když jsem dlouho po svých začátcích prohlížel staty a konstatoval, že jsem s ní vlastně hrál jen Coop. Použití FreeXP dává smysl ve chvíli, kdy je daná loď vyzkoušená a pro mne dál nehratelná (např. kdysi Fuso trup A, Izumo trup A).

Co se komentáře k Bougainville týká, tak za tu jednu hru (která na XP bohatě stačila) si mohu povšimnout poměrně schopných děl - tedy ne že bych to mohl nějak objektivně porovnat s jinými jedničkami, ale přišlo mi, že já ubíral nepřátelům podstatně víc, než oni mně.

Players
34 posts
2,938 battles

Na Francouzské loďstvo jsem sa těšil dlúhú dobu ještě před jeho vydáním, ale musím říct, že když jsem Bougainville poprvé uviděl, tož jsem sa trochu lekl, vždyť na rozdíl od všech ostatních měla jen 3 děla! Ale jak jsem si s ní zahrál pár bitev, byl jsem na výsost spokojen, vždyť ty 3 děla dávajú dost dobré poškození a její pomalost je nahrazená dobrou odolností, má nejvíc bodů výdrže ze všech jedniček. Nedávno jsem si ju koupil, těch pár tisíc za lepší řízení palby mě nezrujnuje, a  občas s ní hraju.

Bougainville je mimochodem pojmenovaná po francouzském mořeplavci s jménem Louis Antoine de Bougainville, který prozkoumával Tichý oceán a jmenuje sa tam podle něho i ostrov. Rovněž byl prvním Francouzem, který obeplul svět.image.png.eef8733e11f0d43d41598d0d6f41562d.pngLouis Antoine de Bougainville                                                                                      ostrov Bougainville v Šalamounově souostroví (červeně)     image.png.494d94c80849dd2bbb38ceb663b4db49.png