Jump to content
Sign in to follow this  
Tuccy

VI Duca d'Aosta

18 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
[WG]
WG Staff, Community, Alpha Tester
3,480 posts
9,389 battles

V tomto vlákně můžete diskutovat o prémiovém křižníku Duca d'Aosta (Itálie, tier VI).

Nezapomeňte, že uvedené technické údaje jsou jen předběžné a můžou se změnit.

Edited by Tuccy

[BIA]
Alpha Tester
1,610 posts
5,846 battles

- Je to rychlá a obratná potvora (36,5 uzlů)

- Torpéda má na 12km. Sice má jen tri torpédomety na každé straně, ale když je střílíš dopředu, tak díky rychlosti lodi a pomalosti torpéd mezi odpaly z obou stran není moc velký odstup. Navíc mají spot 1km, takže se jim těžko vyhýbá.

- AP jsou rychlá a do boku dávají slušné pecky. HE má menší šanci na podpal (6%), takže musíš cvaknout skill u kapitána a pak to už jde.

- loď je papírová, takže se musíš držet na vzdálenost cca 10km, manévrovat a držet  rychlost.

- má sonar 2x(3,9km), obranou palbu 2x(40s). Obojí spíše jen na efekt. Plus ještě průzkumné letadlo 3x(100s). To se na hodí na otravování bitevek z pozice ze které tě netrefí. Má ale celkem dlouhý refresh.

- spot je tuším 12,6km. Já mám snížený na 10,3km - neumožňuje střílet mimo zorné pole.

Jinak co se týče výbavy:

Kapitána jsem tam zatím naklikal:

1. Preventivní údržbu (loď je z papíru a fakt na vyřazování modulů trpí)

2. Do posledního (právě kvůli těm modulům). První bitvy bez toho jsem měl konstantně zničené kormidlo nebo pohon)

3. Demoliční expert. (kvůli příliš nízké šanci na zapálení v základu)

4. Expert na maskování

To je 10 bodů. Dál jsem se zatím nedostal. Ale asi dává smysl Superintendant, Zkušený expert (pořád musíte manévrovat) a Expert na torpédovou výzbroj. Skilly na AA nebo sekundárky jsou tady zbytečné. Tahle loď je v tomhle oboru zoufale podprůměrná.

Moduly:

1. Úprava muniční komory

2. Úprava zaměřovacích systémů

3. Úprava systému řízení oprav

4. Úprava řízení

Celkově je to povedená loď. Já s ní jsem spokojený a přiváží mi moc pěkné výsledky. Není to sice žádný "must have" jako Atago, ale je s tím zábava.

Je třeba se držet dál od BB. Jednak je máte problém na blízko prostřelit a jednak v jejich blízkosti dlouho nepřežijete. Na větší dálku jím stejně způsobíte větší dmg jak HE tak AP.

Edited by CerVus
  • Cool 4

[U333]
Players
111 posts
10,183 battles

super obratná lodička na dálku sype docela slušně do nepřítele ránu za ranou  ( naprosto dokonalá na takový ty mise zasáhněte nepřítele 1 000x hlavní baterií )

Torpéda mi moc nejdou navíc tech 12km trochu trvá a nepřítel zrovna nedrží směr:cap_haloween: ale už jsem je hodně krát využil na blízko ( využít obratnosti a mezi ostrovy se rychle přiblížit a pak z 1km rovnou do boku nepřítele ) fakt je že mě trochu pocuchají ale je to větší zábava.:cap_rambo:

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
2,033 posts
5,677 battles

Asi nejhorší loď ve hře. Kdybych ji nedostal v kontejneru, ale koupil za plnou cenu, rozbrečel bych se. 

• Funny 1
  • Bad 1

Players
1,681 posts
9,519 battles

Za me rozhodne stoji za to ji poridit a vytahnout z pristavu :Smile_great:

+ brutalni kormidlo, lepsi nez u nekterych DD

+ kratke nabijeni del

+mate torpeda, dlouha pomalejsi s dobrym spotem a solidni DMG. Jejich kratky reload a skvele odpalovaci uhly vam umozni vypoustet a vypoustet

+ solidni kamuflaz a hydro se taky hodi

+ imuni vuci CV uhnete vsemu s timhle kormidlem a velikosti a jeste plasak

- papirova konstrukce

- AP naboje i pod mensim uhlem nedavaji DMG

- bez dobreho kapitana polovicni

• Cool 2

[1-CSP]
Players
419 posts
On 5/7/2017 at 11:37 AM, Wolffnstein said:

Má někdo? Jestli ano, pozitiva/negativa? A jak se s tím hraje pocitově?

Rozhodně je dobrá pro rychlou a agresivní hru s smažeš s ní i DD i Ruské paskvily jedna dvě...Pokud úhluješ vydrží poměrně dost a pokud máš mozek a měníš munici, tak smažeš docela dost křižníků na citadely...Hlavně je to super lék na Ruské He spamery...Držím si odstup jen od BB a jinak jdu na drzo na blízsko ..Jediný vážný problém je slabý dostřel a nebojovat s křižníky s větším kalibrem... (203) a pokud tak uhýbat a úhlovat...Podle mě pancíř ujde, ale čelem nebo mírně bokem...Jediná vážná chyba je slabý dostřel...Jinak originál gameplay a loď co není pro nooby...Za mě doporučuji...Originál gameplay jako třeba Huang he...

[1-CSP]
Players
419 posts

Rád bych založil nové vlákno,ale nemám na to ani čas a ani um a náladu a proto chci jen poslat to co je známo , pro lidi co to ještě neviděly...Asi se konečně dočkáme..Hurá     

[1-CSP]
Players
419 posts

Dík nenapadlo by mě navštívit Off-topic  , když se jedná o novou informaci.Tak nějak přestávám rozumět tahům WG a logice různých lidí tady...Jde o novou věc a nerozumím tomu proč nepatří na stránky co se týkají aktuálního vývoje hry . Přesto děkuji  :cap_like:

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,837 posts
14,090 battles
Před 2 minutami Thorisin řekl/a:

Dík nenapadlo by mě navštívit Off-topic  , když se jedná o novou informaci.Tak nějak přestávám rozumět tahům WG a logice různých lidí tady...Jde o novou věc a nerozumím tomu proč nepatří na stránky co se týkají aktuálního vývoje hry . Přesto děkuji  :cap_like:

Je to tam trošku chybně, ale neva :Smile_great: - italské křižníky - uvidíme :Smile_sceptic:

[1-CSP]
Players
419 posts
6 minutes ago, LucyCZ said:

Je to tam trošku chybně, ale neva :Smile_great: - italské křižníky - uvidíme :Smile_sceptic:

Pokud se budou chovat minimálně tak jako ty co již jsou ve hře a mám je , tak to bude nářez...Hlavně já Italy jezdím a považuji je za nejlepší kontra křižníky na DD... Pokud budou mít smoke a sonar super..Pokud ne i s tou výzbrojí co mají si je ve hře zahraji raději než ty křižníky Ruské nebo Britské...Otázka, jedná o samostatnou větev a nebo o větev , která bude patřit do té Pan-Evropské???
:Smile_child:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,837 posts
14,090 battles
Před 2 minutami Thorisin řekl/a:

Pokud se budou chovat minimálně tak jako ty co již jsou ve hře a mám je , tak to bude nářez...Hlavně já Italy jezdím a považuji je za nejlepší kontra křižníky na DD... Pokud budou mít smoke a sonar super..Pokud ne i s tou výzbrojí co mají si je ve hře zahraji raději než ty křižníky Ruské nebo Britské...Otázka, jedná o samostatnou větev a nebo o větev , která bude patřit do té Pan-Evropské???

Měla by být samostatná - však už je v plánu dost dlouho.

[SALIS]
Moderator
610 posts
15,132 battles
19 minutes ago, Thorisin said:

Možná proto, že ten topic byl zakládán v době kd yještě oznámeny nebyly? A přišlo mi jednoduší pokračovat v již založeném topicu o Italských lodí než základ nový do volné diskuze; ale klidně ho můžeš založit pokud chceš, nikdo ti v tom bránit nebude :Smile_Default: 

14 minutes ago, Thorisin said:

Nebudou mít sonar to už říkali a budou mít nějaký speciální "pohyblivý" smoke.

A určitě se jedná o samostatnou větev...

A když už jsme také v naproto špatné části fˇora je velká škoda že ani Duca d´Aosta ani Abruzzi nefungujou jako loďe pro trénnk kapitána pro ty plánované lodě; protože IFHE :Smile_sceptic: :Smile_sad:

• Funny 1

[1-CSP]
Players
419 posts
1 hour ago, LucyCZ said:

Měla by být samostatná - však už je v plánu dost dlouho.

Dík za info.Jsem rád, že se konečně alespoň trochu domluvíme.Dík.

• Cool 1

[1-CSP]
Players
419 posts
57 minutes ago, Dave6 said:

Možná proto, že ten topic byl zakládán v době kd yještě oznámeny nebyly? A přišlo mi jednoduší pokračovat v již založeném topicu o Italských lodí než základ nový do volné diskuze; ale klidně ho můžeš založit pokud chceš, nikdo ti v tom bránit nebude :Smile_Default: 

A když už jsme také v naproto špatné části fˇora je velká škoda že ani Duca d´Aosta ani Abruzzi nefungujou jako loďe pro trénnk kapitána pro ty plánované lodě; protože IFHE :Smile_sceptic: :Smile_sad:

Protože peníze od hráčů nesmrdí a jsou príma...To je prostě potřeba dát sežrat WG a jejich napůl rozjetým plánům...Necháme to na INDY.. a Starší a existující lodě jdou kvůli výdělku stranou...Nemám to rád , ale omluva za to že říkám to co si lidi myslí...Gameplay je už úplně jinde než , když jsem tuhle hru začal hrát a jeden se vůbec nediví , že v X lodi (popřípadě 8 nebo 9 prémiové) potká zelenáče ,který je pro tým platný jako mrtvému zimník....Zase je to jen o penězích...Sami si kazí dobrou hru..:Smile_trollface:

• Cool 1

[IDDQD]
Players
252 posts
10,690 battles
Před 8 hodinami Dave6 řekl/a:

Před chvílí jsem tě potkal v Abruzzi.....pěkně tě tam v něm vypli. No nic, stává se mi to někdy též. 

S tím IFHE bůhví jak to bude...jestli do něj šáhnou, jak mají v plánu, tak pak se IFHE už tak neplatí, protože už nebudou probíjet  32 mm jako ted, ale jen 30 mm - což je o to horší, protože italové mizerně zapalují oproti konkurenci, takže hrát to na zapalování asi taky nebude to pravé ořechové.

[PRDI]
Players
322 posts
2,772 battles

tak už sa nečudujem wargammingu že dava v SC ludom Ducu d Aosta

tak isto ako duce nestal za nič tak isto nestojí  Duca za nič

Sign in to follow this