Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ALL0CES

Atlanta

5 comments in this topic

Recommended Posts

[TR-SF]
Players
4 posts

Arkadaşlar maalesef fazla bir araştırmaya girmeden Atlanta'nın atış seriliğine aşık olup Atlanta satın aldım.  Neden maalesef diyorum, Atlanta ile oynanış bakımından pek başarılı olamıyorum. 11 km menzile sahip oluşu sanırım benim oyun tarzına biraz ters geldi. Düşmana yaklaşamadan canımın çoğu gidiyor. Atlanta ile oynamış arkadaşlar varsa taktiklerini bekliyorum. 

[TR-SF]
Players
735 posts
11,329 battles

kaptan yetenekleri ve oynanışa dikkat et. atlanta en önde gitmek için tasarlanmış bir gemi değil. ada arkalarından, spot olmadan ateş etmeye çalış. önde zırhlılar yada başka kruvazörler varken oyna. asla en önde gitme, tek hedef olma. 

atlanta oynaması bay zor bir gemi yine olmazsa iade etmeyi dene. 

• Cool 1

[EJDER]
Players
884 posts
16,747 battles

Burdaki yasalar gecerli degil 8 gun icinde iade etme yasasi gemiyi kullandiysan iade almiyorlar bildigim ama gene arkadas sansini denesin gecmis olsun parana yazik olmus o geminin menzilini arttirsalar milletin yandigi an olur bugun 8 tier premium gemilerde kampanya var cok buyuk indirim yapmislar :teethhappy: 30 tl den alabamayi yapmalarini bekliyorum :teethhappy:

[EJDER]
Players
884 posts
16,747 battles

ticket atarak forumun üst kısmında support kısmına tıkla açılan sayfada my ticketa tıkla sıralamayı takip edersin 

Sign in to follow this