Sign in to follow this  
Followers 0
krzysiek_1990

perk ifhe na secondary gun BB

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

8 posts in this topic

testował ktoś to u nas? ten filmik mnie zaciekawił

od 3:12

ale z drugiej strony 4 punkty :yes_cap:

testował ktoś to u nas?

A czemu ten perk miałby działać inaczej w Polsce?

Z tego, co kojarzę, największą różnicę robi to dla dział 128 mm, czyli dla Gneisenau i Kürfursta. Ale ja bym tego jednak nie używał, cztery punkty to za dużo. Wolę pożary.

Granie na BB pod pomocniczą jest mało skuteczne.

Musisz dłuuugo przetrwać, aby wbić konkretny dmg. A na tak krótkich dystansach (< 10 km) wcześniej zatopią cię torpy i inne działa.

Także 4 punkty dla tego perku na BB to niezbyt dobry pomysł. Już lepiej wziąć posiadanie tylko jednego ogniska na superstrukturze - czego osobiście też nie zakładam.

A czemu ten perk miałby działać inaczej w Polsce?

miałem na myśli forum a nie kraj.

Musisz dłuuugo przetrwać, aby wbić konkretny dmg. A na tak krótkich dystansach (< 10 km) wcześniej zatopią cię torpy i inne działa.

Także 4 punkty dla tego perku na BB to niezbyt dobry pomysł. Już lepiej wziąć posiadanie tylko jednego ogniska na superstrukturze - czego osobiście też nie zakładam.

A co zakładasz ?

A co zakładasz ?

To zależy, to w zależności jest - cytując klasyka ;)

Moje preferencje na BB wysokotierowych to: camo, AFT, manualne AA

W różnych kombinacjach i zależy od okrętu. Musiałbym odpalić port, żeby pokazać daną specyfikację okrętu.

Nie biorę "jednego ogniska na superstrukturze" bo mam od tego: moduł na -15%, flagę na -15% i perk 3 poziomu na -15% = co daje ok 30 sek trwania pożaru.

Posted (edited) · Report post

Jeżeli chodzi o manual secondaries - to bez perka mamy około 9-14% celności w zalezności od celu i odległości, a z perkiem coś x2,x2,5. W momencie kiedy pomocnicza strzela z dwóch burt to wychodzi na to, że obrażenia zadamy w miarę zbliżone z perkiem, czy bez. Niestety jak już zauważyłem, pomocnicza bez perka, praktycznie nic sama z siebie nie zatapia.

Oczywiście perk ma plusy, bo często strzelamy do jednego celu i mamy dużo większe szanse na konkretne uszkodzenia np. DD-ków. (chociaż one wtedy się dymią zazwyczaj, albo i tak wymanewrowują).

Są tez duże minusy: nie mamy ostrzegania, że coś jest blisko, często nie zaznaczymy nic bo nie zdążymy, albo zapomnimy i są momenty kiedy musimy wybierać cele na główną, zaznaczać dla AA i często już nie ma czasu na pomocniczą. A jak jesteśmy na dole tabeli w MM, to raczej ciężko jest grać w ogóle na jej zasięgu. Może się mylę oczywiście w tych ocenach, ale dodawanie jeszcze do tego IFHE to już chyba przesada, bo nasz build jest wtedy bardzo nie elastyczny.

Edited by Odo_Toothless

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.