Sign in to follow this  
Followers 0
tagl1a

0.6.4
Hata Bildirimleri

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

6 posts in this topic

Kaptanlar,

0.6.4 Güncellemesinde karşılaştığınız hataları bu başlık altında raporlayabilirsiniz. 

Teşekkürler

Oyunda "Loop" ve "Ring" haritalarının ikiside "Halka" olarak çevrilmiş. Bunda bir hata olmalı.

Oyunda "Loop" ve "Ring" haritalarının ikiside "Halka" olarak çevrilmiş. Bunda bir hata olmalı.

Haber verdiğin için teşekkürler! İlgili ekiplere bildiriyorum :honoring:

Merhaba oyuna girdiğimde sadece gemim gözüküyor ne başlat menüsü ne ayarlar menüsü hiç bişey gözükmüyor limanda baslat menusunun nerde oldugunu bıldıgım ıcın mausla tıkladım oyuna gırdım bu seferde oyunda hiç bişi gözükmüyo kim düşman kim dost geminin dürbünü gözükmüyor gemimim sikilleri gözükmüyor bu nedir ?  

Oyuna bağlanırken sunucuya bağlanılmıyor diye hata veriyor.Sadece bende yok bu sorun bi kaç arkadaşımda daha var.Nolucak ? Bekliyoruz.

hata bildiriyorum bu 2 rapora bir bakın ben battıktan sonra ikinciller 1.5 k bekası kalmış 9 tier grobeyi batırdı diğer rapordada tahmini 3 k bekası kalmış akatsuki ben battıktan sonra  peşime batması ikincillerle ve müthiş darbe diye yazması ss leri atayım siz incelersiniz ve ilgili ekibe gönderirsiniz hak yenmesinden hoşlanmam 

01o8aV.jpgp0pjaz.jpgj8GLag.jpg

gqJnDQ.jpg5g143A.jpgNpR3ok.jpg

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.