Sign in to follow this  
Followers 0
tagl1a

0.6.4
Gemi Dengeleme ve Görünüm Değişiklikleri

  • You need to play a total of 50 battles to post in this section.

7 posts in this topic

Kaptanlar,

 

6.4 Güncellemesinde gerçekleştirilen gemi dengelemeleri ve görünüm değişiklikleriyle ilgili geri bildirimlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

 

Teşekkürler


Share this post


Link to post
Share on other sites

khabarovsk'a getirilen rudder shift güncellemesi olumlu fakat yetersiz. krüvazör gibi zırhı olacaksa citadel'i de olsun. ayrıca tashkent'ten daha ağır ve sadece 5 bin beygir hızlı bir geminin o kadar hızlı gitmesi imkansız. topların reloadını artırabilir veya hasarını azaltabilirsiniz. dpm çok yüksek.

 

yani bi denge vardır. bi top ya isabetlidir ya kuvvetlidir ya da yavaştır hatta üçünden ikisi bile nadiren olur bu gemide üçü birden var. nedir bu? bi gemi ya zırhlıdır ya hızlıdır bu gemide ikisi birden var? üstelik çok da iyi ateş yakıyor topları o konuya gelmedim bile. topları da gayet yeterli. 

 

minotaur da açık şekilde diğer tier 10 kruvazörlerine göre çok iyi. onun da bazı yönlerinin değiştirilmesi gerekiyor fakat kahabarovsk gibi bir durum yok ortada. khabarovsk resmen nadiren kaybediyor. 


1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted (edited) · Report post

bu güncellemeden çok memnun kaldım gemi hızlarını grafiksel olarak iyi ölçebiliyorum diğer versiyonlara göre teşekkürler dengeleme sistemi ile ileride şikayetim olursa paylaşırım. oyunda donma lag gibi şikayetlerim yok filo atamadığımdan t7 gemi ile t10 maçlarına düşme gibi şansı olup olmadığına bakamadım varsa öyle bir sorun halen daha dengelenmesini rica ederim çünkü t7 nin karşısına t9 geminin eşleştiğini gördüm. birde önceki versiyonda lowa t9 gemisine 5 km düz şekilde giden lowaya mermi deldiği halde köşk gelmemişti t 7 gemiden bir başka maçtan geldi ve lowa battı rng sisteminin biraz daha düzeltilmesini rica ederim unutmadan t7 gemi ile t10 montanayada 2 köşk atmıştım onuda belirteyim .birde yamato ile ilgili rng den bahsedeyim 10 derecelik açılı giden uçak gemisine 6 topdan 1 mermi delip 5 mermi sektiğini gördüm öbür versiyondan onuda söylemeyi unutmayayım

Edited by PisiReis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted (edited) · Report post

tier 5 alman dd'sinde, burun kısmında grafik bozukluğu var. güverteyi cevreleyen çıta gözükmüyor, ama direkleri gözüküyor. her çözünürlükte olmuyor olabilir ama bazılarında bu sorun var. önemli mi? değil. ama bildirmek görevimiz.

 

edit:
ödül isterim, öyle 3 5 bayrak falan olmaz. kredi istiyorum.. hatamı hata, bildirdim mi.. hani ödülüm.. ben anlamam.

Edited by Eduj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merhabalar,

 

Geri bildirimleriniz için teşekkürler. Önemli veya önemsiz demeden bütün geri bildirimlerinizi ekliplerimize iletiyoruz. Bu yüzden lütfen paylaşmaktan çekinmeyin. 


Share this post


Link to post
Share on other sites

khabarovsk hakkında söylediklerimi güncellemek istiyorum. bu sorun tüm sovyet gemilerinde var ve artık gerçekten tiksiniyorum. hem çok iyi damage değerine sahipler, hem çok iyi reloadları var hem de her vurdukları ateş yakıyor. gerçekten adaletsizlik bu. ne yapalım hepimiz sovyet gemisi mi oynayalım? tamam kabul ettik ruslar dünyanın en şahane milleti, müthiş bir askeri güçleri var. şimdi denge getirsinler. "yok tarihi değerler bunlar" diyeceklerse de tarihe uysunlar, alman gemilerineki dispersionı kaldırsınlar. veya ingiliz gemilerine de he gelsin. 


Share this post


Link to post
Share on other sites

bayernin ucak savari n.c den iyi olabilirmi hemde ucaksavar yuzde100 n.c de n.c manuel atisa kaptan yeteneginede versem kurtarmaz bayern olacak gemide 8 sv cv yi durdurabiliyor ama n.c durduramiyor size saka gibi gelirmi bilmem ama sizin yazilimcilarin yaptigi resmen saka ! Ben nicin amerikan bb oynuyorum ne anlami kaldi !


Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.