Sign in to follow this  
Followers 0
tagl1a

0.6.4
Genel Geri Bildirim

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

4 posts in this topic

Kaptanlar,

0.6.4 Güncellemesiyle ilgili geri bildirimlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Güncellemenin getirmiş olduğu diğer yeniliklerle ilgili geri bildirimlerinizi lütfen aşağıda belirtilen başlıklarda paylaşın:

Güncellemeyle ilgili detayları burada okuyabilirsiniz. 

Teşekkürler 

Oyunda savaş sonrası kazanılan XP değerlerinde gizli bir değişim mi yapıldı? Gözle görülür oranda düşük XP  ler kazanmaktayım...istenildiği taktirde aynı değerlere sahip güncelleme öncesi ve sonrasına aid savaş raporları sunabilirim,Özellikle AMAGI gemisinde bariz şekilde belli olmakta bende.

Posted (edited) · Report post

Merhaba sikayetlerimi siralayayim tekrardan tabi duzeltilirse delen merminin hasar vermemesi n.c ile savasip 2 salvoda amagiyi bitirip 80 bekasi kalip baskasina kill olarak gitmesi 2 gun onceki macimdada ayni durum oldu 6 kill gelecekken 2 kill geldi sebep ne biliyprmusunuz spyliyim bana calismayan algoritma ! Ya bana birisi aciklasin karsidaki gemiye top atisi yapiyorum sadece 8 bekasi kaliyor geliyor baskasi killi aliyor her daim diyprum kimse iyi oyuncuyum demesin her sey oyunun elinde !ayriyetten siralamali savas duzenlesiniz bile bu ortamda katilmam premiumculari 1. Yapacaginiz icin olur oda 

Edited by PisiReis

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.