Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Souboj živlů

5 comments in this topic

Recommended Posts

Milí kapitáni,

 

během prvního kola herní události Souboj živlů jsme zaznamenali problém s vyrovnaností týmů Ohně a Vody. Výhoda týmu Ohně byla příliš velká a vyrovnávací mechanismus blokoval možnost připojit se k tomuto týmu po dlouhou dobu. Hráči tak museli dlouho čekat na vyrovnání týmů. S ohledem na tento stav jsme během několika posledních dní zaregistrovali stabilně zvýšený počet hráčů, kteří se začali připojovat k týmu Vody.

Ve stejnou dobu jsme zaregistrovali také problém s lagy na straně serveru, který měl vliv na zpracování a zobrazování aktualizací výsledků jednotlivých týmů na ukazateli průběhu herní události. Zatímco byl server nedostupný, nástroj, který výsledky vyhodnocuje, zpracovával čísla ovlivněná lagy. Poté, co server začal opět standardně pracovat, tento problém se vyřešil. Jeho následkem ale byly nesrovnalosti v informacích o postupu týmu Vody během doby, kdy byl server nedostupný.

 

Druhotným problémem pak bylo to, že systém nezapočíal zaslouženýl postup hráčů, kteří se události Souboj živlů aktivně účastnili  těsně předtím, než server spadnul, a kteří vstoupili se do bitvy za použití FR křižníků. Jako kompenzaci pro hráče, které tento problém poškodil, budeme distribuovat na účet každého, koho problém zasáhl, 20 mincí. Tyto mince by měly na účty hráčů, kterých se to týká, dorazit během příštích několika dní.

 

Za nepříjemnosti způsobené tímto problémem se všem hráčům velmi omlouváme a děkujeme za pochopení.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Toivia   

Musím uznat, že jsem se nasmál, jak 'technické chyby' vedly k posunu u týmu vody a tým ohně se nehnul ani o jedinou výhru/jedinou stuhu. :P

Kdybych sázel, mohla by být sranda hádat v jaké kategorii se tým, který teď bude prohrávat celý týden, najednou dostane nakonec do vedení. A taky co se zase přihodí za týden během restartování serverů (pokud bude).

  • Cool 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
JduSi   

Voda neprohrala nad ohnem,ale WG vyhralo nad lidma.. pac to bylo cele nastavene debilne a voda nemela sanci. :fishpalm:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Toivia   

Tedy jsem zklamán nad předvídatelností konce druhého a třetího týdne. Žádné zvraty nejen v posledních sekundách, ale ani během např. vypnutých serverů? To naprosto neodpovídá standardům, ke kterým se WG tak dlouze propracovávala. :trollface:

 

Už mizím... :hiding:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×