Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
mzteuszz456

Charles Martel (VIII)

17 comments in this topic

Recommended Posts

Z 10s przeładowania, dużym zasięg dział i torpedami 9km, ten okręt to prawie IX w moim odczuciu. Czemu NO i Hipper mają po 12/13 s ? Pewnie to zadośćuczynienie za odstające przeładowanie V/VI ....

Edited by Odo_Toothless

mwkp12   

Okręt ma jedną wadę losowanie. 90% jest losowany na 9 lub 10 klasę. Stokiem ciężko grać, bo ma mały zasięg i jest mało manewrowy. Zobaczę później.

NeoBdg   

Podpala lepiej od Czapajewa, z p-panc w krążowniki wchodzą cytadele z dystansu ok 12 km. Mało zwrotny. Tor lotu pocisków gorszy niż u czapajewa , tzn cięzko się schować za wysepką. Przyspieszenie daje kopa i mozna dośc łatwo uciec  z zasięgu dział przeciwnika. Całkiem niezły krążownik. 

PS torpedy mimo dużego zasięgu mają słabe wartości uszkodzeń , nawet 3 trafienia ie zatopią pancernika z 3/4 pulą wytrzymałości.

regi74   

z flagami ma 19% na podpalenie, często wpadają pożary na BB, na dwie salwy z Atago ty odpowiadasz trzema, szybcieć strzela tylko Kutuzow i Czapajew ale one maja 152mm, przyzwoite AA, nawet na 10 da się coś ugrać, torpedy sytuacyjne, a raz radośnie dostałem detonację od jednego pocisku...

Ster pada po 2-3 razy w każdej bitwie. Gorzej, niż na niszczycielu! Jedno trafienie w śródokręcie lub rufę z HE = układ sterowania krytycznie uszkodzony. Bez last stand lub modyfikacji 3 układu sterowania nawet nie wypływać z portu!

eeLCee   
On 23.07.2017 at 4:19 PM, SirensRevolution said:

Ster pada po 2-3 razy w każdej bitwie. Gorzej, niż na niszczycielu! Jedno trafienie w śródokręcie lub rufę z HE = układ sterowania krytycznie uszkodzony. Bez last stand lub modyfikacji 3 układu sterowania nawet nie wypływać z portu!

Na Francuzach last stand w moim odczuciu to must have. 

Vanhal   

Last stand nie jest potrzebny. Po prostu montujecie ulepszony ster na ostatni moduł zamiast camo. Naprawa trwa wtedy jakieś 8 sekund i do tego zbieracie mniej piguł bo łatwiej unikać strzałów. Martel nie musi podchodzić blisko bo ma bardzo celne działa, do tego z tego samego powodu (płaska trajektoria lotu) nie kampicie zza wysepek.

eeLCee   

Martel ma płaską trajektorię lotu pocisków? Last stand jest lepszym wyborem niż moduł do przedstawienia steru bo musisz zrezygnować z camo, którego prędzej czy później zabraknie.

• Cool 1

8 hours ago, eeLCee said:

Martel ma płaską trajektorię lotu pocisków? Last stand jest lepszym wyborem niż moduł do przedstawienia steru bo musisz zrezygnować z camo, którego prędzej czy później zabraknie.

Co nie zmienia faktu, że ten okręt to jeden wielki złom ;]

Dzień dobry posiadacze tego okrętu.

Jak jest max prędkość tegoż cuda ? pytam przez fakt iz ów szacowny okręt wg danych rozwija prędkość 32,5 węzła. W jednej z bitew moje Kagero na dopalaczu dogniatał właśnie Charles Martel ! a powianiem mu skutecznie uciekać i umknąć.

jarleo   

Bardzo szybka bagietka na plus działa i zwrotność (z modułem).

Na minus nie daje dużo dmg i mało podpala.

Ogólnie raczej lepszy od średniej swojego poziomu.:Smile_child:

On 28.11.2017 at 12:49 PM, jarleo said:

Bardzo szybka bagietka na plus działa i zwrotność (z modułem).

Na minus nie daje dużo dmg i mało podpala.

Ogólnie raczej lepszy od średniej swojego poziomu.:Smile_child:

To jak w końcu? Dobre działa i małe obrażenia? Zwrotność dobra z modułem, no nie chcę się czepiać ale sam sobie zaprzeczasz. Lepszy od średniej czyli bardziej jak Edinburgh niż jak Nowy Sącz?

Jak dla mnie zajebisty krążek, gram nim na rankingach i się sprawdza. Tym krążkiem snajpimy na 13-16 km, trzeba wziąć moduł na szybsze przestawianie steru zamiast kamo i można np. bronić pozycji na pełnym morzu przeciwko 1 bb i 1 CA lub 2 bb bardzo skutecznie, dużo podpaleń - średnio 6-8 na bitwę przy 19%, cytadelki z PP bardzo ładnie wchodzą w inne krążki, czasem się zdarza cytadela na pancerniku. Generalnie bardzo polecam, mam jeszcze New Orlean ale się nie umywa.

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.