Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_Nordstern_

Ateş, Su, Toprak, Tahta!

111 comments in this topic

Recommended Posts

[AAO]
Players
1,228 posts
13,829 battles

Merhaba arkadaşlar! Doğa Güçlerinin Çarpışması etkinliği resmi olarak başladı. İlgili haberi burada okuyabilirsiniz (haber linki). Belirtildiği gibi etkinlikte haftada 300 sikkeye kadar kazanabiliyorsunuz.  Peki daha fazla kazanmaya ne dersiniz? Evet dediğinizi umuyorum! :) 

Evet," Ben daha fazla kazanmak isterim." diyenler için Türkiye Topluluk ekibiyle birlikte bir yarışma düzenliyoruz: Ateş, Su, Toprak, Tahta! 

Katılım şartları:

Doğa Güçlerinin Çarpışması etkinliğinin her haftası;

•  Seviye V ve üstü her hangi sınıf gemi ile
  •  Sadece rasgele savaş kipinde
  •  Bir savaşta 10 adet yangın VEYA 10 adet su aldırmaya sebep olun. ( 7 Su aldırma + 3 Yangın gibi toplamlar geçersiz sayılacaktır.)
  • Ekran görüntülerinizi bu başlık altında paylaşın
  • Verilen Tarih ve saat kısıtlamalar dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.

1.    Hafta 14/04 – 20/04

1. GoPort
  2. rykzet
  3. ZaRT1
  4. eaksu93
  5. CHOMAR_
  6. canbanur
  7. TCG_Kocatepe_D354
  8. Goldblow
  9. RhymeOrReason
  10. Benthoss
  11. kucuk_barbaros
  12. farera
  13. jah_1
  14. Bnb_aLi13
  15. nightlife54
  16. Fena_Core
  17. GoldenArrow97
  18. M_u_M_M_y
  19. Mrt_tt
  20. _ExarKun_ 

2.    Hafta 21/04 – 27/04

1. canbanur
  2. Cankalay
  3. eaksu93
  4. OttomanSIap
  5. jah_1
  6. rykzet
  7. RhymeOrReason
  8. GoPort
  9. nightlife54
  10. Aaddin
  11. Mrt_tt
  12. _ibrahim61_
  13. BeNHuRKaPTaN
  14. M_u_M_M_y
  15. Benthoss
  16. kucuk_barbaros
  17. farera
  18. TCG_Kocatepe_D354
  19. TurkishpuncH
  20. Corsairdream

3.    Hafta 28/04 – 5/04

Her hafta şartları yerine getiren ilk 20 oyuncuya 50 sikke hediye edilecektir. Bol Şans!

• Cool 3

[YEBOI]
Community Contributor, Beta Tester
120 posts
14,600 battles

V0zDXj.jpg

• Cool 1

[AAO]
Players
1,228 posts
13,829 battles

2roaa0.png

Brbzzj.png

ZZz330.png

ldNZZl.png

V0zDXj.jpg

vbNjk6.jpg1LZJ1p.jpgLyRbkG.jpgr3NOWN.jpg

İlk 3 kişi belirlendi, devam! 

[BV]
Players
570 posts
14,163 battles

3 lose belirlendi devam :D
  • Cool 1

Players
161 posts
3,396 battles

3 lose belirlendi devam :D

Zırhlı ile Direk düşmanın arasına rushladım HE mermileri seçip :D takımımı düşünecem etkinlik kaçıyo :D

[CMMR]
Players
681 posts
17,363 battles

Zırhlı ile Direk düşmanın arasına rushladım HE mermileri seçip :D takımımı düşünecem etkinlik kaçıyo :D

HE neden seçtin onu anlamadım,bende takım olarak yangını seçtim ama zırhlılarda hiç HE kullanmıyorum ve savaş sonrası istatistikler hep artıyo ve altın kazanıyorum,ilk başta şüphe duymuştum AP kullanırsak savaş işlevsiz mi kalıyo diye ama yaptığım 8-10 savaş sonrası 75 altın birikti bile AP ile :) umarım yanılmıyorumdur yani...arada kruvazör ile de girmiştim çünkü :)
Edited by canbanur

Players
161 posts
3,396 battles

HE neden seçtin onu anlamadım,bende takım olarak yangını seçtim ama zırhlılarda hiç HE kullanmıyorum ve savaş sonrası istatistikler hep artıyo ve altın kazanıyorum,ilk başta şüphe duymuştum AP kullanırsak savaş işlevsiz mi kalıyo diye ama yaptığım 8-10 savaş sonrası 75 altın birikti bile AP ile :) umarım yanılmıyorumdur yani...arada kruvazör ile de girmiştim çünkü :)

Bu etkinliği yanlış anlamışın :) Bu element etkinliğine ek olarak geldi, 10 adet yangın veya su aldırma istiyor

[CMMR]
Players
681 posts
17,363 battles

Bu etkinliği yanlış anlamışın :) Bu element etkinliğine ek olarak geldi, 10 adet yangın veya su aldırma istiyor

kısaca element savaşında yangın takımını seçmiş olsak dahi ap kullandığımızda puan topluyoruz kamikaze yolunda di mi? sizin yarışmanızı yanlış anlamadım yaw...ben element etkinliğini anlamadım...ap kullanarak puan alıyorsak neden yangın ya da su seçiyoruz ki? nasıl olsa alayı işe yarıyor :) yada yarıyor mu? Buarada sizin yapmış olduğunuz güzel etkinlik için teşekkürü borç bilir aşağıdaki emek israfı savaşımı gururla sunarım...i am the LOOSER axaxaxaxa:teethhappy:

nRNoEg.jpgM0B4ka.jpgYDER4z.jpgnRNojg.jpg

Players
161 posts
3,396 battles

kısaca element savaşında yangın takımını seçmiş olsak dahi ap kullandığımızda puan topluyoruz kamikaze yolunda di mi? sizin yarışmanızı yanlış anlamadım yaw...ben element etkinliğini anlamadım...ap kullanarak puan alıyorsak neden yangın ya da su seçiyoruz ki? nasıl olsa alayı işe yarıyor :) yada yarıyor mu? Buarada sizin yapmış olduğunuz güzel etkinlik için teşekkürü borç bilir aşağıdaki emek israfı savaşımı gururla sunarım...i am the LOOSER axaxaxaxa:teethhappy:

Element etkinliğinde alttaki görevleri tamamlaman yeterli, hangi mermi türünü kullandığının bir önemi yok. Seçtiğin element, mermini değil seni temsil ediyor :)

Kazanılan Savaşlar,

Yok Edilen Gemiler,

Verilen Hasar,

Alınan Şeritler ve Başarılar,

Kazanılan DP

• Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
17,363 battles

Bu yarışmalar sayesinde daha öncesinde forumlar da hiç görmediğimiz ,yeni arkadaşlar görebilmekteyiz ,Demek ki Türk oyuncu sayısı göründüğünden kat ve kat fazla :)

• Cool 1

Players
53 posts
9,260 battles

Etkinlik sürekli olmalı ki foruma girenler çoğalır. Her girildiğinde aynı içeriği görüyorsak zaten bir süre sonra girmemeye başlıyorsun. Amaç oyun oynamak olunca forumda takılmanın anlamı kalmıyor :) Yoksa bizde isteriz tüm oyuncuları bilmeyi görmeyi tanımayı beraber oynamayı.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.