Stratos_HF

Časovka

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

23 posts in this topic

Posted (edited) · Report post

Jedna rychlovka ( časově neomezená ) o 

600 dublonů

Vyhrává ten,kdo sem jako první nahodí bitvu,která trvala méně jak 6 minut.

Smutná inspirace přišla od Toivia viz 

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/11799-vlhka-zpovednice/page__pid__1753277__st__5180#entry1753277

Chci jenom třetí tabulku z pobitevních statistik  Detailed report ( Podrobná zpráva )

shot-17.04.09_18.22.39-0932.jpg

PS: Sám jsem zvědavý za jak dlouho se ta bitva (na jedný nebo druhý straně se sejde hodně TO  a zbytku spadne připojení ) tady ukáže

Edited by Stratos_HF

2 people like this

Ty woe to byla rychlost :D

9hz6Asr.jpg

a tady je zaplacíno

ladisg s tím ale vyje**l ůžasně :great: štěstí přeje připraveným a rychlím :teethhappy:

Edited by Stratos_HF

Děkuji Stratosovi moc za odměnu, už je doma:great:. Utratil jsem nekřesťanský peníz za Orlana, ale vyplatilo se... hned další bitva po té výše (ve které jsem hrál asi posledních 30sekund, protože jsem psal v chatu Stratosovi, čas 5:19...tady šlo jen o to kdo najde první chybu v Matrixu :)

worldofwarships_2017-04-11_16-46-16-81.jpg

Děkuji Stratosovi moc za odměnu, už je doma:great:. Utratil jsem nekřesťanský peníz za Orlana, ale vyplatilo se... hned další bitva po té výše (ve které jsem hrál asi posledních 30sekund, protože jsem psal v chatu Stratosovi, čas 5:19...tady šlo jen o to kdo najde první chybu v Matrixu :)

worldofwarships_2017-04-11_16-46-16-81.jpg

Orlan ti zruinoval roční rozpočet ? Máš šetřit a nehrát tak drahý lodě :D Blahopřeju ještě jednou

tak dokazovat demenci hráčů (TO) tím že budu hrát s botama není zrovna 2x průkazné :)

(to jenom stran původní myšlenky při založení topicu, osobně jsem bitvu pod 6minut neměl snad nikdy)

Moje chyba,že jsem blbě napsal zadání .Tady bych  mu nic nevyčítal,jak ladisg píše využil chybu Matrixu.

Já byl od vylezení z postele celej rozhozenej a nepřemýšlející. Inu vždycky se nezadaří, Lama to vynahradí,tam to tak jednoduchý není :honoring:

osobně jsem bitvu pod 6minut neměl snad nikdy)

Už jsem zažil hodně superkrátkých her... když enemy TO opustili svou základnu a náš DDs jim ji zabral a oni ji nebránili,..... nebo při rychlém capnutí všech 3 bází, kdy se enemi TO nezmůžou na žádný protiůder, nebo bránění. Jsou to samozřejmě ty nejnudnější hry, kdy nadáváme na MM

co pamatuju tak jsem jednu tenkrák kolem 5:30 měl, nezabrali jsme nic, nezabili nic a oni nám vytřískali půl týmu -> 0 bodů a prohra. 

Ale to jsou extrémy, pro mě je krátká hra jakákoliv pod 10min, proto mám tak rád  standart bitvy kde to není o capech a trvaj většinou dýl, často až do posledního potopenýho v jednom týmu. 

A taky se přidávám ke gratulaci vítězi, než jsem došel z práce tak je po soutěži :teethhappy:

edit: tak si řikám, že je možná větší výzva najít bitvu co trvá 20min :hmm::amazed:

Edited by Quetak

1 person likes this

co pamatuju tak jsem jednu tenkrák kolem 5:30 měl, nezabrali jsme nic, nezabili nic a oni nám vytřískali půl týmu -> 0 bodů a prohra. 

Ale to jsou extrémy, pro mě je krátká hra jakákoliv pod 10min, proto mám tak rád  standart bitvy kde to není o capech a trvaj většinou dýl, často až do posledního potopenýho v jednom týmu. 

A taky se přidávám ke gratulaci vítězi, než jsem došel z práce tak je po soutěži :teethhappy:

edit: tak si řikám, že je možná větší výzva najít bitvu co trvá 20min :hmm::amazed:

Květáku,že ti chceš ještě navíc pár drobných na pivo ? Jako možný ,opakuji možný výherce Lamy :teethhappy:

Květáku,že ti chceš ještě navíc pár drobných na pivo ?

já takovej témeř abstinent? Že se nestydíš :P

Nabudúce poprosím súťaž vo večerných hodinách...Priznám sa,ráno som síce túto tému zamaskoval príspevkom k inej téme v skupiny, aby súťaž nebila každému toľko do očí, ale napriek tomu to nepomohlo :D

Vy.ebávat se ti zachtělo?....pozdě :trollface: . A to jsem vám dal ještě náskok 6 hodin než dojedu z práce vlakem domů (425km) :)

1 person likes this

já takovej témeř abstinent? Že se nestydíš :P

Znal jsem jednoho abstinenta. Přinesl jsem zápisný do práce a z něj vypadlo - Díky nepiju.

Za dva roky šel na dobrovolný lěčení.

Ale jo, držím palce a doufám,že Ti to vydrží 

aspoň do 18,pak už je to legální :hiding::D

1 person likes this

Znal jsem jednoho abstinenta. Přinesl jsem zápisný do práce a z něj vypadlo - Díky nepiju.

Za dva roky šel na dobrovolný lěčení.

Ale jo, držím palce a doufám,že Ti to vydrží 

aspoň do 18,pak už je to legální :hiding::D

:teethhappy:

to jako ne že bych byl úplně abstinent, ale po hospodách nechodím a doma jen sem tam ruma s colou třeba, když je ale nějaká oslava tak to neni problém se střískat :tea_cap:

už to holt není jak za mlada :trollface:

To mi povídej,po čem jdu ted domu ( a tři dny se léčím.proč to vůbec dělám ? :facepalm: ),tak jsem dřív měl na rozjezd 

1 person likes this

Platí ještě soutěž? :)

už ne,platilo kdo bude nejrychlejší a to byl ladisg

Pánové nechte toho . Takovým tempem za chvíli člověk nestihne ani vyjet za svůj cap a hry budou rychlí jak v tankách/tancích ? A že tam je to fofr , tři minuty a máš dvě hry,yolomani i tři :facepalm:

To chce časovku s max. počtem potopených lodí ... :teethhappy:  není nic lepšího na odreagování než kooperativka s Atlantou :teethhappy:

Popravdě, jinam než do kooperativky už nechodím ... jeden kontejner a vypínám ...

Atlanta_7c.jpg

Edited by ims21

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.