Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_Bajkal

Jak zdobyc likwidatora?

6 comments in this topic

Recommended Posts

[POMF]
Weekend Tester
2,307 posts
8,609 battles

Jak powyzej jak najlatwiej zdobyc ten achi? Proponowany okret/tier? Min od 5 bo misje.

Alpha Tester, In AlfaTesters
7,002 posts

O, następny który zrobił wielką dramę jak to odchodzi z WoWs, prosił nawet o skasowanie konta, no a jednak WoWs go pokonał.

View PostGeralt_z_Rivii365, on 07 January 2017 - 06:11 PM, said:

You did m8 gj Im leaving ur half made game to play something that does not cause a headache to me. Especially the rng and rng only in fact. Its so stupid that people can just sail full broadside to me and I can only watch those beautifurr 2k dmg done because yes. Im not even going to start with rng of ships firing at me. Even as top tier it feels like 3 tiers lower so I can just alt tab and go watch some average anime and my presence in battle will be the same.

So yeah fk the santa convoy for me. At this point im not even interested anymore. You know what? Go and erase my acc. That's how much I care at this point about this game and me playing it.

Concluding I hope you all going to bankrupt 100 times wg and not happy new year.

Znaczy złe rng już ci nie przeszkadza?

Ad rem: Tier 10, Midway/Hakuryu

Edited by Greyshark

[POMF]
Weekend Tester
2,307 posts
8,609 battles

This post is hidden because you have chosen to ignore posts by GreysharkView it anyway?

Pomyslalem ze otworze bo moze dasz jakas ciekawa rade. No a skoro juz to zrobilem to przy okazji moge odpisac. Fakt ze niedawno dopiero skonczylem 1 kampanie(poza tym likwidatorem) swiadczy raczej o tym wystarczajaco. Tej na shinonome pewnie nigdy nie zaczne jako ze zdarza mi sie odpalic wows 2 razy na tydz gdy mam z kim pograc dywizje bo gra samemu znudzila mi sie juz totalnie wiec nie do konca rozumiem co masz na mysli mówiac ze wows mnie pokonal. A co do bankrupctwa wg to nic sie nie zmienilo - nadal mam taka nadzieje.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Powiedziałbym, że CV na teirze 6, bo mają już alta. Wyszukasz sobie zbłąkanego BBczka podpal, poczekaj aż się ugasi, uderz z zalaniem torpedami. Po minucie powinno mu ściągnąć z 40% HP. Potem podleć i powtórz.

No i czekaj na raporty, że CV się uwziął na biednego BBczka.

[HOB]
Moderator
1,591 posts
6,670 battles

Najlepiej to czuwać na tych, którzy się ugaszą, i wtedy ładować torpedy. Do tego musi się wylosować przeciwnik z darmową "R" (bo wersja premium może się zakończyć przed 40%). Czynność po prostu powtarzać, aż się na takiego przeciwnika trafi. Przy bardzo dużym szczęściu można trafić na afka (ale wtedy myśląc o medalu - nie można mu zabrać całego HP torpedami, a także sojusznicy nie powinni wspierać).

Ja swoje likwidatory zdobyłem dwa razy lotniskiem i raz niszczycielem - akurat bez konkretnego zamiaru. W przypadku niszczyciela - była to jedna zabłąkana torpeda, a przeciwnik pewnie na zwykłej R i zużył ją przy pierwszej możliwej okazji. Tiery niby IV, ale w stylu bardzo zbliżonym do wyższych.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.