Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dlia_Katyushi

Kruvazör Kardeşliği

71 comments in this topic

Recommended Posts

Players
226 posts
1,739 battles

Sevgili kruvazör kardeşlerim. Yamato gibi lanet BBlerin kurdukları illet kardeşliğe karşı bir olma vakti geldi. Burada kruvazörlerle ilgili taktik paylaşımları yapıp, plat arkadaşı arayanlara yoldaşlık yapacağız. Benimle misiniz?

• Cool 2

Players
634 posts
21,643 battles

YAVAŞŞŞŞŞŞŞ :D:D:D 

ama sizi anlayabiliyorum zırhlı oyuncuları muhriplerden nekadar nefret ediyorsa zırhlılardan tek yiyen kruvazör oyuncularıda zırhlılardan okadar nefret ediyor ne hissttiğinizi anlayabiliyorum allah kurtarsın :D:D:D

bak ben sizin kardeşlğinize illet kardeşliği  yakıştırması yapıyormuyum bu hiç  olmadı  :D:D 

muhrip kardeşliği hariç tüm kardeşlikler bizdendir 

muhriplere ölüm  :D

Edited by muavenet_2016
  • Cool 1

[HEROS]
Players
1,226 posts
12,189 battles

" aşçı bahçivana, bahçivan şöföre, şöför uşağa sonra hepsi uşağa " :trollface:

Burada uşak bana kalırsa muhrip oluyor :D

• Cool 2

[TSG]
Players
192 posts
6,957 battles

İzin verirseniz bu nezih derneğe isim babalığı yapmak isterim :) Evet babalık :D

Zırhlılardan mangal, uçaklardan mangal kömürü, muhriplerden kasap köfte yapıp denizde piknik yapanlar lobisini yaşatma ve yardımlaşma derneği.

Bak, okuyunca insanın nasıl da canı çekiyor kruvazör oynamaya.

Edit: İlk tavsiyeyi ben vermek isterim. Mermilerin içine benzin basın arkadaşlar. Birden harlıyor alevler. Özellikle yamato yandığı zaman diğer takım arkadaşlarınızdan ateşi körüklemelerini isteyin. Köfteleri unutmayın. İyice pişirip servis yapın. Mangalı ilk yakan köfteden çaktırmadan yiyebilir.

Edit 2: Kendi takımından olmadığı sürece diğer kruvazör kardeşlerini mangalda palamut niyetine kızartıp yiyenler varmış. Bu yamyamlık değildir efendim. Caizdir, afiyet olsun.

• Cool 4

[EJDER]
Players
769 posts
9,423 battles

Bu gidis ile yamato lobisi kumpasa gelecek:teethhappy: dd+kruvazor ortakligi ortaya cikacak bende diyorum bu dd ler bana neden smoke acmiyor diye bazi dd ler haric :teethhappy: cv lobisinide gormek isteriz :teethhappy:

[HEROS]
Players
1,226 posts
12,189 battles

Hava savunması biten kruvazör = Tüysüz tavuk oluuor uçak gemisine karşı. :D

• Cool 2

[EJDER]
Players
769 posts
9,423 battles

Kruvazorler halen ustun gorunmezlikte hafif dagin arkasinda olsun gorunmeden ates edebiliyorlar  guzelim new mexico yu zor kurtardim ciziksiz 4 te 1 cani kaldi dag arkasindan takilmaya devam :teethhappy: buda benden katki olsun

Players
634 posts
21,643 battles

1 yıldır bu forumu takip ederim bukadar eğlenceli başlık gömemiştim :D:D:D 

not: Konu  forumda eğlence olunca aslında bir arkadaşın hakkını yememek lazım kendisinin buraya her yazdığı hermesajı ilgiyle takip etmekteydim her mesajlarını her okuduğumda kopuyordum çünki  ama malesef bu forumda  1 yıl forum ban almış aradabir WOWS un kenidi sitesindeki konuların altına seyrekte olsa   mesajlarını görüyorum ben ve biladerim kendisinin sıkı takipçisiyiz  bizi  çok güldürüyor :D:D:D 

Yaşasın YAMATO kardeşliği  muhriplere ölüm :D:D:D 

Edited by muavenet_2016

Players
161 posts
3,396 battles

1 yıldır bu forumu takip ederim bukadar eğlenceli başlık gömemiştim :D:D:D 

not: Konu  forumda eğlence olunca aslında bir arkadaşın hakkını yememek lazım kendisinin buraya her yazdığı hermesajı ilgiyle takip etmekteydim her mesajlarını her okuduğumda kopuyordum çünki  ama malesef bu forumda  1 yıl forum ban almış aradabir WOWS un kenidi sitesindeki konuların altına seyrekte olsa   mesajlarını görüyorum ben ve biladerim kendisinin sıkı takipçisiyiz  bizi  çok güldürüyor :D:D:D 

Yaşasın YAMATO kardeşliği  muhriplere ölüm :D:D:D 

Bende sırf o yorum atmışmı diye tüm haberlerin altına bakıyorum :D

Players
634 posts
21,643 battles

Bende sırf o yorum atmışmı diye tüm haberlerin altına bakıyorum :D

aynen bende :D:D

eğer bir mesajını görürsem benim bilader koş malum arkadaş yine döktürmüş diyorum :D:D:D

adam bir fenomen :D:D 

Edited by muavenet_2016

Players
226 posts
1,739 battles

Ooo, bakıyorum birilerinin canını sıkmış kardeşliğimiz. Buyurun taze Krakenli maç sonucu(İlk Kraken'im):

4Pz22L.png

JaDrrY.png

O0DnnZ.png

GBDQQ2.png

• Cool 1

Players
634 posts
21,643 battles

Ooo, bakıyorum birilerinin canını sıkmış kardeşliğimiz. Buyurun taze Krakenli maç sonucu(İlk Kraken'im):

4Pz22L.png

JaDrrY.png

O0DnnZ.png

GBDQQ2.png

Tebrikler devamı gelir inşallah esasen benim kruvazör kardeşliği ile ilgili bir sorunum yok hatta bende sıkı bir MOSKOVA oyuncusuyum( 1000 maçtan fazla maçımvar)  benim derdim o ufak haşerelerle :D:D:D 

Players
226 posts
1,739 battles

Tebrikler devamı gelir inşallah esasen benim kruvazör kardeşliği ile ilgili bir sorunum yok hatta bende sıkı bir MOSKOVA oyuncusuyum( 1000 maçtan fazla maçımvar)  benim derdim o ufak haşerelerle :D:D:D 

Öncelikle teşekkür ederim. Москва cidden diğer kruvazörlerden daha iyi performans sergiliyor şu aralar. Tek bir istediğim var WG'den o da Hindenburg'un toplarını bufflamaları. Neden dersen de, her ulus son kruvazörüyle daha güçlü toplar alıyor ama Almanlar seviye 8'den kalma toplarla devam ediyor. Yani sadece çıkış hızını ve deliş gücünü az bufflasalar yeterli. 122 kg mermi atıyor toplar ama nedense çıkış hızı çok yavaş; hal böyle olunca da deliş de vasat oluyor.

[EJDER]
Players
769 posts
9,423 battles

Muavenet sen ayhan abiden bahsediyorsun istersen bir ayhan abi ile filo atmani hatta muhabbet etmeni rica ederim onun fenomenlik ile ilgili bir takintisi olmadigini anliyacaksin goport sende at bir filo

Players
161 posts
3,396 battles

Muavenet sen ayhan abiden bahsediyorsun istersen bir ayhan abi ile filo atmani hatta muhabbet etmeni rica ederim onun fenomenlik ile ilgili bir takintisi olmadigini anliyacaksin goport sende at bir filo

Her haberin altına bıkmadan ve sinirle birşeyler yazmasını espirili bir şekilde dile getirdik :) , Şahsına veya karakterine yönelik bir olay değil ki zaten tanımadan şahsına birşey söylemek pek etik olmaz 
  • Cool 2

Players
634 posts
21,643 battles

Her haberin altına bıkmadan ve sinirle birşeyler yazmasını espirili bir şekilde dile getirdik :) , Şahsına veya karakterine yönelik bir olay değil ki zaten tanımadan şahsına birşey söylemek pek etik olmaz 

Yadıklarına katılıyorum 

• Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
12,675 battles

Ben artık ;isimlerin karakter üzerinde etkisi olduğuna inanmaktayım,şimdiye kadar gündelik hayatımda 2-3 Ayhan isminde kişi tanıdım:teethhappy:Sanaldakileri de sayarsak 6 kişi etmekte...Hepsi mi aynı olur kardeşim:teethhappy::teethhappy: Tam ortam-sohbetlik adamlardır,malzeme boldur,dinlemekten zaman geçirmekten sıkılmazsınız,Söylemiş oldukları her 2 cümleden birisi(bazen tek cümleye 2-3 tane bile sığrdırmayı becerirler) full argo olmasına rağmen,gülmekten yerlere yatarsınız ,ancak ortam sanal olunca...işte kişi aslında art niyetli olmasa dahi kendini bambaşka yerlerde bulabilmekte :red_button:

Konuya döner isek ;Kruvazör sevmek sanattır...emek ister...su ister...savaş başı ortalama hasar miktarı yerlerde sürünür,buna rağmen vazgeçemezsiniz,hantal şişko çirkin BB dedikleri baştan aşağı steroid kokan ucubeleri (ortam biraz gerilsin axaxaxaxa) kullanarak ortalama hasar miktarını arttırmaya çalışırsınız felan...Misal Fiji ye bakın, şu kaşlara gözlere,estetiğe,alımlı bakışlara oppssss güzel yani :)

Edited by canbanur
  • Cool 1

Players
634 posts
21,643 battles

Ben artık ;isimlerin karakter üzerinde etkisi olduğuna inanmaktayım,şimdiye kadar gündelik hayatımda 2-3 Ayhan isminde kişi tanıdım:teethhappy:Sanaldakileri de sayarsak 6 kişi etmekte...Hepsi mi aynı olur kardeşim:teethhappy::teethhappy: Tam ortam-sohbetlik adamlardır,malzeme boldur,dinlemekten zaman geçirmekten sıkılmazsınız,Söylemiş oldukları her 2 cümleden birisi(bazen tek cümleye 2-3 tane bile sığrdırmayı becerirler) full argo olmasına rağmen,gülmekten yerlere yatarsınız ,ancak ortam sanal olunca...işte kişi aslında art niyetli olmasa dahi kendini bambaşka yerlerde bulabilmekte :red_button:

Konuya döner isek ;Kruvazör sevmek sanattır...emek ister...su ister...savaş başı ortalama hasar miktarı yerlerde sürünür,buna rağmen vazgeçemezsiniz,hantal şişko çirkin BB dedikleri baştan aşağı steroid kokan ucubeleri (ortam biraz gerilsin axaxaxaxa) kullanarak ortalama hasar miktarını arttırmaya çalışırsınız felan...Misal Fiji ye bakın, şu kaşlara gözlere,estetiğe,alımlı bakışlara oppssss güzel yani :)

Bak şimdi zırhlılara şişko ucube dedin tamam benim YAMATO biraz tombul olabilir ama şişko ucube deme duyarsa darılır :D asıl siz kruvazörlerinize bakın hepsi anoreksiya olmuş :D 

• Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
12,675 battles

Bak şimdi zırhlılara şişko ucube dedin tamam benim YAMATO biraz tombul olabilir ama şişko ucube deme duyarsa darılır :D asıl siz kruvazörlerinize bakın hepsi anoreksiya olmuş :D 

2-3 hafta önce forumda yayınlamıştım,stock halde CHAPAYEV ile ilk savaşımı yapmakta idim,menzil berbat-komutan eğitimde,yükseltmeleri alacak para olmadığı için bomboş gemi,atletik,hızlı ve refleksleri iyi bir kişi olduğumdan kısrak gibi endamlı endamlı süzülmekteydim mavi sularda,sonradan karşıma birşey çıktı...o şeyi ilk gördüğümde dediğim şeyi yazar isem,forumda bugüne kadar oluşturmuş olduğum bilgili-kültürlü-profesör-yakışıklı-zengin-hızlı-züppe-en iyi multi mega oyuncu,herşeyi ben bilirim...gerisi yalan vs vs  tarzı gibi imajlarım yok olur axaxaaxaxax neyse,oyunda bugüne kadar beni çok az anlık zaman etkilemiştir,o an hayatım film şeridi gibi önümden geçti,6 tane füze rampası gibi bişey bana bakıyo...o ne öyle içine gemim sığar nerdeyse ...gördüğüm şey YAMATO idi...işin şakası bir yana  anlık tırsma ve what the fuk you are lol yuhhhhh hissiyatına kapıldım...burası doğru idi ancak bildiğiniz üzre çok iyi oyuncu olduğum için,Yamatonun son gördüğü şey ben idim ,kimse bana iyi oyuncuyum demesin,bir tek ben iyiyim,cesareti olan çıkar karşıma :teethhappy::teethhappy:
Edited by canbanur
  • Cool 1

Players
634 posts
21,643 battles

2-3 hafta önce forumda yayınlamıştım,stock halde CHAPAYEV ile ilk savaşımı yapmakta idim,menzil berbat-komutan eğitimde,yükseltmeleri alacak para olmadığı için bomboş gemi,atletik,hızlı ve refleksleri iyi bir kişi olduğumdan kısrak gibi endamlı endamlı süzülmekteydim mavi sularda,sonradan karşıma birşey çıktı...o şeyi ilk gördüğümde dediğim şeyi yazar isem,forumda bugüne kadar oluşturmuş olduğum bilgili-kültürlü-profesör-yakışıklı-zengin-hızlı-züppe-en iyi multi mega oyuncu,herşeyi ben bilirim...gerisi yalan vs vs  tarzı gibi imajlarım yok olur axaxaaxaxax neyse,oyunda bugüne kadar beni çok az anlık zaman etkilemiştir,o an hayatım film şeridi gibi önümden geçti,6 tane füze rampası gibi bişey bana bakıyo...o ne öyle içine gemim sığar nerdeyse ...gördüğüm şey YAMATO idi...işin şakası bir yana ciddi ciddi anlık tırsma ve what the fuk you are lol yuhhhhh hissiyatına kapıldım...burası doğru idi ancak bildiğiniz üzre çok iyi oyuncu olduğum için,Yamatonun son gördüğü şey ben idim ,kimse bana iyi oyuncuyum demesin,bir tek ben iyiyim,cesareti olan çıkar karşıma :teethhappy::teethhappy:

Bence tam tersi olmasın senin en son gördüğün şey YAMATO nun meteor büyüklüğünde tepene düşen mermisi  olmasın :D:D:D  CHAPAYEV de tam anlamıyla kartondan gemi yanına suya mermi düşse köşk yer :D   sonuç olarak YAMATO & CHAPAYEV kaşılaşmasının tek olasılıklı sonucu olabilir :D:D:D aksi olmuşsa mucize olmuştur :D 
  • Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
12,675 battles

Bence tam tersi olmasın senin en son gördüğün şey YAMATO nun meteor büyüklüğünde tepene düşen mermisi  olmasın :D:D:D  CHAPAYEV de tam anlamıyla kartondan gemi yanına suya mermi düşse köşk yer :D   sonuç olarak YAMATO & CHAPAYEV kaşılaşmasının tek olasılıklı sonucu olabilir :D:D:D aksi olmuşsa mucize olmuştur :D 

Yahu 2 dakika kendim yazıp kendim oynadığım filmin içine ettin şimdik ....tüm hayellerimi yıktın...senaryo yazarı teklifleri almayı bile umuyordum hani bizim cılız kruvazörlere ekmek parası buluruz da birazcık kilo alırlar diye...Güvendiğim dağlara kar yağdı,çok üzdün beni,yakışık almadı :)
  • Cool 3

Players
226 posts
1,739 battles

Sonra neden burası var diyenlere gelsin.

ojV60X.png

Bu nasıl bir MM? O kruvazör ne yapsın? Allahtan rakip Yamato'yu bordasından AP ile delik deşik ettim Kagero'nun sisinin içinden ama sis bitince yarı can bir Yamato bana bakıyordu 8 kmden :D Sonuç zaten belli.

[EJDER]
Players
769 posts
9,423 battles

5 dd 3 u shimakaze bu savas cekilmez ya torpido cehennemi yasanmistir o savasta 20 km menzil var shimalarin gelde yakala nerf vurulsun bu shimakazelere :teethhappy:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.