Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
krzysiek_1990

problem z wejściem do bityw na wysokich tierach

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,430 posts
12,744 battles

Ludkowie normalnie wchodzicie do szczelania na wysokich tierach?:yes_cap: Ja mam problem, bo zegar kończy odliczać i nic się nie dzieje:( Za każdym razem muszę klienta zresetować :angry:

Problem mam na T7 i T8.  Niskie tiery T3 i T4 działają normalnie :)

Ktoś jeszcze ma ten problem? Chyba że znowu jakiś mod coś krzaczy :ohmy: Zapewnie coś znowu z usuwacza mangi bo zawsze jak to instaluje to mam jakiś problem :angry:

EDIT: OD t5 sie krzaczy :angry:

Edited by krzysiek_1990

[-CC-]
Beta Tester
128 posts
5,950 battles

Musisz mieć jakąś szczelinę w grze którą powinienes załatac zanim spróbujesz wejść do bitwy. Gra musi być po prostu szczelna.

Edited by mcjrosa

[TF16]
Community Contributor
4,084 posts
9,693 battles

Zapewnie coś znowu z usuwacza mangi bo zawsze jak to instaluje to mam jakiś problem :angry:

EDIT: OD t5 sie krzaczy :angry:

Ósówacz mangi powodóje tfuj problem. Ósóń go.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,412 posts

Po co instalować mod na usuwanie mangi, skoro w filtrze można odznaczyć mangowe okręty i nie będą się one wyświetlały?

Ad rem: Nie mam problemu z wejściem do bitwy.

• Cool 2

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,783 battles

Po co instalować mod na usuwanie mangi, skoro w filtrze można odznaczyć mangowe okręty i nie będą się one wyświetlały?

Bo niektórzy chcą na nimi grać. A tutaj animacja mangowa może nie odpowiadać.

Players
1,430 posts
12,744 battles

7icZg8.png

Edited by krzysiek_1990

[TF16]
Community Contributor
4,084 posts
9,693 battles

Niezłe. Bardzo. Zatem jeśli czegoś nie wiesz to jesteś głupi. Jeśli jesteś głupi to się nie odzywaj. Cudne. Po co zadajesz pytania na forum? Przecież to świadczy, że jesteś głupi i nie powinieneś się odzywać.

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie w pierwszym poście. Od 5 do 8 tieru w grze są okręty "mangowe". Zatem w bitwach od 4-5 tieru do 10 może Ci się wieszać gra.

Players
1,745 posts
11,972 battles

Czemu tylko ty krzysiu masz tyle problemów z tą grą? Może warto rozważyć jej odinstalowanie.

Players
1,430 posts
12,744 battles

Niezłe. Bardzo. Zatem jeśli czegoś nie wiesz to jesteś głupi. Jeśli jesteś głupi to się nie odzywaj. Cudne. Po co zadajesz pytania na forum? Przecież to świadczy, że jesteś głupi i nie powinieneś się odzywać.

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie w pierwszym poście. Od 5 do 8 tieru w grze są okręty "mangowe". Zatem w bitwach od 4-5 tieru do 10 może Ci się wieszać gra.

w drodze wyjaśnienia mem dotyczy głupiego pytania po co go instalować

Czemu tylko ty krzysiu masz tyle problemów z tą grą? Może warto rozważyć jej odinstalowanie.

Nie racz mnie takimi radami bo statystyki mamy porównywalne, tylko że ja mam rozegrane o połowę bitew mniej, i postów na forum tez mam zdecydowanie mniej od Ciebie :popcorn:

temat do zamknięcia tak jak podejrzewałem i zarówno otrzymałem odpowiedź od innego użytkownika wszystko przez mod usuwający mangę, wywaliłem to dziadostwo i gra działa normalnie na nieszczęście dla mzteusz456 :popcorn:

Edited by krzysiek_1990

Players
1,745 posts
11,972 battles

Nie racz mnie takimi radami bo statystyki mamy porównywalne, tylko że ja mam rozegrane o połowę bitew mniej, i postów na forum tez mam zdecydowanie mniej od Ciebie :popcorn:

Ta rada nie dotyczyła statystyk, ale ogolnemu wrażeniu że gra sprawia ci więcej trudności niż powinna.

A w sprawie porównywalnych statystyk

User krzysiek_1990 is not proud of his stats and marked his account as private

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.