Jump to content
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dark_Havoc

Jakie perki polecacie na Szczukę?

18 comments in this topic

Recommended Posts

[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,668 battles

Jakie perki polecacie? Mam już rozegranych z 10 bitew i zastanawiam się w co inwestować. Płacz BBczków jest oczywisty.. ale jakoś bałwany rzucające w samoloty śnieżkami, do mnie nie przemawiają. Jedna fajna rzecz to, że na liście okrętów pojawiam się jako Kamikadze - i wszyscy kierowcy BB płaczą, że DD są OP. Inwestować w AA? Czy lepiej od razu się zanurzać?

[LOBUZ]
Players
801 posts
10,523 battles

We wszystkich bitwach, które rozegrałem od samego rana (od uaktualnienia serwera, czyli już od 5.00, zebrało się tego kilkanaście bitew) najlepiej sprawdzają się AP w krążki. Jeśli taki pokaże burtę z 3-4 kilometrów to cytadele wchodzą aż miło. Polecam więc IFHE i podpałkę. Nie zapominajcie też o dymie na Szczuce, jest OP. 

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,668 battles

We wszystkich bitwach, które rozegrałem od samego rana (od uaktualnienia serwera, czyli już od 5.00, zebrało się tego kilkanaście bitew) najlepiej sprawdzają się AP w krążki. Jeśli taki pokaże burtę z 3-4 kilometrów to cytadele wchodzą aż miło. Polecam więc IFHE i podpałkę. Nie zapominajcie też o dymie na Szczuce, jest OP. 

Ja tutaj pytam poważnie. Jaja sobie robisz - Szczuka nie ma dział artylerii głównej i pomocniczej. Nie ma też sprzętu. Poważny temat i od razu troll.

[GOFER]
[GOFER]
Players
815 posts
9,484 battles

Tak z rana, przy śniadaniu zdjęciem feminazistki bez ostrzeżenia? :(

Przestałem być głodny. :( 

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,122 posts
13,074 battles

Jakie perki polecacie? Mam już rozegranych z 10 bitew i zastanawiam się w co inwestować. Płacz BBczków jest oczywisty.. ale jakoś bałwany rzucające w samoloty śnieżkami, do mnie nie przemawiają. Jedna fajna rzecz to, że na liście okrętów pojawiam się jako Kamikadze - i wszyscy kierowcy BB płaczą, że DD są OP. Inwestować w AA? Czy lepiej od razu się zanurzać?

Korek w tyłek, bo latryna w zanurzeniu ma słabą przepustowość.

[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,668 battles

Korek w tyłek, bo latryna w zanurzeniu ma słabą przepustowość.

Na niemieckich mieli zwykle nawet 2 toalety - zatem bez przesady. Po za tym nieładnie tak trolować - to poważne pytanie. Już mi się udało zatopić kilka CV.

[ARES-]
Players
1,456 posts
11,003 battles

..nie wiem skąd ta tęsknota za okrętami podwodnymi. Dali wam przykład że aby zrównoważyć tą piątą klasę okrętów musiałyby to być praktycznie stacjonarne niszczarki z permamentnym dymem (campiące pod wodą) bez dział i z torpedami 4 km - w praktyce przez 20 minut nie udałoby się zapewne nawet dopłynąć do strefy walki, a celne rzucenie torped zdarzałoby się raz na 3 bitwy i na dodatek po chwili kończyłoby się śmiercią po wykryciu sonarem. Jak lubicie takie klimaty (ubić nooba który was nie zauważył) to lepiej poproście o miny do niszczarek bo frajda z torpedowania szybką niewidoczną, a jednocześnie uniwersalną niszczarką przebija jakiekolwiek rozwiązania z okrętami podwodnymi.

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,122 posts
13,074 battles

Na niemieckich mieli zwykle nawet 2 toalety - zatem bez przesady. Po za tym nieładnie tak trolować - to poważne pytanie. Już mi się udało zatopić kilka CV.

Jedna głównie i tak służyła za magazyn żywności ;)

[O-R-P]
Players
398 posts
22,198 battles

A tak pozatym... Spodziewalem sie jakiegos fajnego zastosowania dla szczuki- tak jak mielismy rok temu swietna zabawe w wannie...

No i co? Nic z tego nie wyszlo?? Zadnej minigry albo specjalnego zadania?

Czy czegos nie zauwazylem?

Jak narazie zauwazylem natomiast polewke z Czechow, nie za bardzo mi sie to spodobalo bo caly ten zart zalatuje ksenofobia.
Rosjanie jak chca byc tacy rubaszni nie musza robic sobie zartow z innej nacji...

Moga nam dac na pryma aprylis cos z wlasnych tradycji marynistycznych: chwalebna bitwe na dogger bank... nie?

Edited by Sadzior

[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,668 battles

My tu śmieszkujemy, a niektórzy wzięli temat poważnie. Tak by nie przedłużać: ten temat to żart - nie da się pływać Szczuką. Właściwie to jestem rozczarowany, bo zapowiedzi bitew wyspami, czy okrętami podwodnymi były ciekawe. Tak to dostaliśmy miejsce w porcie i kapitana. Taki żarcik. Ha Ha. :(

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

My tu śmieszkujemy, a niektórzy wzięli temat poważnie. Tak by nie przedłużać: ten temat to żart - nie da się pływać Szczuką. Właściwie to jestem rozczarowany, bo zapowiedzi bitew wyspami, czy okrętami podwodnymi były ciekawe. Tak to dostaliśmy miejsce w porcie i kapitana. Taki żarcik. Ha Ha. :(

wiesz odnoszę wrażenie że czytanie ze zrozumieniem boli

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,764 battles

"Nie możesz tak po prostu zapakować się do łodzi podwodnej i wypłynąć do bitwy" to mnie najbardziej rozwaliło w tym całym "evencie"  Normalnie dowcipasy. I teraz wiem dlaczego naprawili "ą" Całe zdanie jest poprawne. :trollface:

[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,668 battles

wiesz odnoszę wrażenie że czytanie ze zrozumieniem boli

Mnie tam nie boli. Choć nie przeczę, że czasem coś przeoczę. Właściwie problem polega na tym, że za dużo czytam. :/

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.