Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
bruta

Wows to już nie jest gra zespołowa to jest rak jakich mało

42 comments in this topic

Recommended Posts

Players
7 posts
6,120 battles

Co gra to przegrana i tak od kilku dni w 3 min drużyna rozmontowana. Czasami mam wrażenie że grają tu same totalne *edit* Pływają stadami po krańcach mapy albo opierdzielają jakieś tarło. Większość bitew przez takich ludzi jest przegrywana. Panowie kapitanowie mają w dupie wspierać DD na capie, brać czynny udział w bitwach, bo liczy się dla takiego imbecyla ustrzelenie fraga na ogryzku HP, pewnie sam ku..wa nie zdobędzie się na odwagę wejść do walki i liczy na fuksa. Od dziś mam gdzieś kupowanie tutaj czegokolwiek, idę z duchem czasu i mam głęboko w 4 literach, wygraną bitwę, staty czy wspieranie drużyny. Kuźwa będę grał dokładnie tak jak oni dla pełnego funu, więc przybędzie jeszcze jeden super zajebisty campers. WG będzie zadowolone bo poziom rozgrywek jeszcze bardziej wzrośnie, a ja też po co się starać i jarać. Teraz możecie mnie wrzucać na mapy nawet z botami mam to gdzieś.

Edited by Daroo2017
wulgaryzmy

Players
1,745 posts
11,972 battles

Powodzenia 

675 
Bad

Edited by Daroo2017
WULGARYZMY - wszelkie skracanie, wykropkowanie, wygwiazdkowanie słów wulgarnych (omijanie filtra) jest również niezgodne z regulaminem!

[TF16]
[TF16]
Players
141 posts
12,199 battles

Bruta, wiem, że to co napiszę, to taka oczywistość, ale Ty chyba o tym zapomniałeś.

Żeby wygrywać w grze, jakiejkolwiek, trzeba dobrze, a czasami nawet bardzo dobrze (MM a'la WG) w nią grać.

Ty jednak grasz w WoWS słabo i póki tego nie zmienisz to częściej wygrywać nie będziesz.

Ja nawet powiedziałbym, że twój WR 50,4% zawdzięczasz właśnie innym graczom, a nie swojej grze.

Biorąc to pod uwagę, nie stawiasz siebie w dobrym świetle wyzywając ich od totalnych ameb umysłowych.

• Cool 2

Players
7 posts
6,120 battles

LukeZ28 statystyki jeszcze 2 tyg temu miałem całkiem całkiem wr ok 52 % nawet w miarę obrażenia, lecz z dnia na dzień jest jakiś dramat i nie jest to tylko moja opinia. Druga strona medalu jest taka że sam nie jesteś w stanie wygrać bitwy, choć mozna trafić cudem dobry mecz. Po prostu bez wsparcia teamu nic tu nie jesteś w stanie więcej zrobić jak zająć cap czy frag złapać, nawet dmg będziesz miał kiepskie bo tak się ułoży.

Totalna paranoja 15 przegrasz i 2 wygrasz, więc czemu ja mam takie szczęście że 1/2 teamu pada w kilka min a druga połowa odpierdziela tarlo na końcu mapy i gdy już pozamiatane jak paranoicy ruszają ratować sytuację. Co aktualizacja to coraz fajniej, już mi się odechciało grać ruskimi deskami czy błyskawicą, a bb choć potrafi zrobić dobre dmg to nuda.

Edited by bruta

Players
7 posts
6,120 battles

nawet to forum kuleje

LukeZ28 statystyki jeszcze 2 tyg temu miałem całkiem całkiem wr ok 52 % nawet w miarę obrażenia, lecz z dnia na dzień jest jakiś dramat i nie jest to tylko moja opinia. Druga strona medalu jest taka że sam nie jesteś w stanie wygrać bitwy, choć mozna trafić cudem dobry mecz. Po prostu bez wsparcia teamu nic tu nie jesteś w stanie więcej zrobić jak zająć cap czy frag złapać, nawet dmg będziesz miał kiepskie bo tak się ułoży.

Totalna paranoja 15 przegrasz i 2 wygrasz, więc czemu ja mam takie szczęście że 1/2 teamu pada w kilka min a druga połowa odpierdziela tarlo na końcu mapy i gdy już pozamiatane jak paranoicy ruszają ratować sytuację. Co aktualizacja to coraz fajniej, już mi się odechciało grać ruskimi deskami czy błyskawicą, a bb choć potrafi zrobić dobre dmg to nuda.

Players
7 posts
6,120 battles

szkoda szczepic ryja bo tu same debeściaki wowsowe , dajmy sobie spokój z tymi mechanikami gry czy celnym celowaniem. Olać to ciepłym moczem popkorniści za 5 dwunasta i fahofcy od szczelania z gumki od majek.

Players
881 posts
14,027 battles

Nie denerwuj się tak kolega Ci tylko grzecznie napisał ze jeśli chcesz coś poprawić to zacznij od siebie, jak to mówią ,,umiesz liczyć ? licz na siebie" bo tu team to jest tylko z nazwy :)

[-CC-]
Beta Tester
129 posts
5,950 battles

Bruta, Twoje wpisy świadczą o Tobie więc zastanow sie czy naprawde to gra i inni gracze są problemem.

Players
1,430 posts
12,755 battles

jak masz w zespole tarło to też musisz grać jak tarło :trollface:

9uJisM.jpg

Pany a co ja tam mogę ze swoim 14.2 km, przeca ten zółtek do dostaje cytadele przez dupę nawet :(. Dzisiaj NC wsadziła mi w dupę za 25klocka :amazed: I jak tu szczelać panie premierze:hiding:

[EIRE]
Players
139 posts
1,928 battles

Pany a co ja tam mogę ze swoim 14.2 km, przeca ten zółtek do dostaje cytadele przez dupę nawet :(. Dzisiaj NC wsadziła mi w dupę za 25klocka :amazed: I jak tu szczelać panie premierze:hiding:

Wbiłem tym papierem prawie 200 bitew i powiem Ci, powodzenia bracie. Jak nie będziesz kręcić tyłkiem na miarę dziecka z ADHD to nie popływasz. Plus jest taki, że deski to pożera, camo ma niezłe, torpy ujdą, a grillowanko też zacne idzie zrobić.

Edited by PacyfistaX

[TF16]
Players
1,199 posts
12,853 battles

@Krzysiek Mogami, to był genialny krążek do nerfa, którym odebrali mu zasięg dział i ich obrót. Przecierpiałbym zasięg, który na VIII jest niemal standardem, ale obrót powoduje, że okrętem nie da się grać. Celowanie do DD na niewielki dystans jest niemożliwe w zwrocie. Podobnie nie jest możliwa obrona przed BB i manewry w ucieczce. Albo manewrujesz, albo strzelasz. Bez żalu zabrałem z mogami najlepszego skośnookiego kapitana i rzuciłem go na Zuo. Mogami rdzewieje w porcie. 

Kolego Bruta, może i WR nie jest wymierny dla oceny gracza, ale już pozostałe parametry tak. Mzteuszz już ci jeden podał. Co więcej, masz stosunek zniszczonych przeciwników na poziomie 0,80, masz 3x zdobyte WSPARCIE, 3x DUŻY KALIBER - albo nie trafiasz, albo nie strzelasz, ale krytykujesz innych za brak gry zespołowej??

Players
7 posts
6,120 battles

Obejrzałem jak Pan Bruta gra i jedyne, co mogę mu zadedykować to od 2:14:

znam to widzę że często na wykop wpadasz i dobrze bo zabawnie tam jest. Żebym sam tu grał... ok, ale spora grupa ludzi też ma podobne zdanie i nie są to patałachy bo bardzo dobrze grają. Sory Gregory ale wows zaczyna po prostu schodzić na psy. Ja wiem że jak kolega wchodzi do gry to wszyscy spierdzielają na koniec mapy to stąd pewnie biorą się te tarła, skoro znasz wykop to #pdk, a samemu w tej grze bez jakiegokolwiek wsparcia to można sobie zrobić to samo co powiedział w jednym z filmów Czarek Pazura. Jak w 3 min zdycha większość grupy to pewnie najebiesz też masakrycznych obrażeń i xpka potężnego. Wyrzuć na luz człowieku i nie bądź cyniczny, każdy kto choć trochę w to pyka to wie dobrze że każdy dzieciuch dałby się powiesić za worki za super uniqum, jeszcze raz #pdk miszczu

Players
4,154 posts
9,221 battles

1. ta gra nie ma nic wspólnego z grą zespołową , jedyną grę zespołową możesz zobaczyć na jakichś "turniejach" i raz na 20 bitew w bitwach rankingowych

2. cała ta gra polega na tym jak dużo możesz ugrać sam , nikt za ciebie nie wygra . Bitwe wygrywa dwóch max trzech graczy , reszta to tylko plankton który robi za dawców xp

• Cool 3

[O-R-P]
Players
398 posts
22,273 battles

Co gra to przegrana i tak od kilku dni w 3 min drużyna rozmontowana. Czasami mam wrażenie że grają tu same totalne ameby umysłowe. Pływają stadami po krańcach mapy albo opierdzielają jakieś tarło. Większość bitew przez takich ludzi jest przegrywana. Panowie kapitanowie mają w dupie wspierać DD na capie, brać czynny udział w bitwach, bo liczy się dla takiego imbecyla ustrzelenie fraga na ogryzku HP, pewnie sam ku..wa nie zdobędzie się na odwagę wejść do walki i liczy na fuksa. Od dziś mam gdzieś kupowanie tutaj czegokolwiek, idę z duchem czasu i mam głęboko w 4 literach, wygraną bitwę, staty czy wspieranie drużyny. Kuźwa będę grał dokładnie tak jak oni dla pełnego funu, więc przybędzie jeszcze jeden super zajebisty campers. WG będzie zadowolone bo poziom rozgrywek jeszcze bardziej wzrośnie, a ja też po co się starać i jarać. Teraz możecie mnie wrzucać na mapy nawet z botami mam to gdzieś.

Jesli moge cos zaproponowac to nie cisnij na sile na wysokie tiery.

Sprobuj zejsc nizej , pograc wiecej DD, maja wiekszy wplyw na to czy team wygrywa,

[O-R-P]
Players
398 posts
22,273 battles

Obejrzałem jak Pan Bruta gra i jedyne, co mogę mu zadedykować to od 2:14:

3.02 LOL

[TPB]
Players
114 posts
7,179 battles

Co gra to przegrana i tak od kilku dni w 3 min drużyna rozmontowana. Czasami mam wrażenie że grają tu same totalne ameby umysłowe. Pływają stadami po krańcach mapy albo opierdzielają jakieś tarło. Większość bitew przez takich ludzi jest przegrywana. Panowie kapitanowie mają w dupie wspierać DD na capie, brać czynny udział w bitwach, bo liczy się dla takiego imbecyla ustrzelenie fraga na ogryzku HP, pewnie sam ku..wa nie zdobędzie się na odwagę wejść do walki i liczy na fuksa. Od dziś mam gdzieś kupowanie tutaj czegokolwiek, idę z duchem czasu i mam głęboko w 4 literach, wygraną bitwę, staty czy wspieranie drużyny. Kuźwa będę grał dokładnie tak jak oni dla pełnego funu, więc przybędzie jeszcze jeden super zajebisty campers. WG będzie zadowolone bo poziom rozgrywek jeszcze bardziej wzrośnie, a ja też po co się starać i jarać. Teraz możecie mnie wrzucać na mapy nawet z botami mam to gdzieś.

Twoje statystyki mówią , ze jesteś sam jedna wielka ameba i przez ciebie team ginie.co trzeba robić by przez 90 bitew na ogniewoju mieć 20k średniego ? To są właśnie płaczki jakich mało - cisną na innych , a nie na siebie

Players
7 posts
6,120 battles

Twoje statystyki mówią , ze jesteś sam jedna wielka ameba i przez ciebie team ginie.co trzeba robić by przez 90 bitew na ogniewoju mieć 20k średniego ? To są właśnie płaczki jakich mało - cisną na innych , a nie na siebie

Piszesz kolego co trzeba robić żeby na Ogniewoju mieć tak słabe wyniki - już tłumaczę, większość losowań 9/10 tier, mój Ogniewoj od wczoraj dopiero ma lepszy kadłub, zasięg i działa, więc teraz dopiero mogę nim coś ugrać, wcześniej z tym co miał jedynie mogłem zajmować capy i coś tam czasami zatopić, teraz się przyjemnie gra i jest naprawdę fajny. Statystyki powiadasz to oczywiste że od 2 tygodni spadły drastycznie, wcześniej miałem w miarę normalnie ale mam w dupie statystyki chodzi o grę i dobrą zabawę, rzadko się normalni ludzie trafiają w mim teamie, jak napisałem wyżej, ja na to nie mam wielkiego wpływy jak mnie wylosuje.

[GOFER]
[GOFER]
Players
815 posts
9,484 battles

Statystyki powiadasz to oczywiste że od 2 tygodni spadły drastycznie, wcześniej miałem w miarę normalnie

Nie. Zawsze miałeś kiepskie. 677 rating i ogólna ocena BAD to twój całokształt. To samo w sobie nie jest złe i dyskwalifikujące ciebie jako gracza bo każdy przecież kiedyś zaczynał i nie każdy był orłem od razu (no może z wyjątkiem łobuza ;P).

Taka ocena natomiast odbiera ci prawo do narzekania na teammateów. Nie masz moralnego prawa samemu grając jak bot krytykować innych. 

mam w dupie statystyki chodzi o grę i dobrą zabawę

O! Moje ulubione. Zawsze tak ameby piszą dorabiając teorię do swojej niemocy. :D

Jesteś słaby, inni robią z tobą co chcą w meczu i przegrywasz - powiedz mi gdzie tu jest fun, panie "FuckStatsLetsPlayForFun"?

Jesteś masochistą?

I żeby była jasność: mi twoje staty nie przeszkadzają (no w teamie nie chciałbym cie mieć ale luz, rozumiem, że się jeszcze uczysz). Drażni mnie strasznie to, że oczy atakując czerwienią i kładąc ludziom gry co jest konsekwencją takich statów nieuniknioną masz czelność narzekać na grę innych.

Żałosne. Trochę pokory kolego. 

Edited by Basmacz

Players
6,008 posts
7,043 battles

Nie znam się na tej grze, ale się wypowiem.

Po prostu graj tak jak lubisz. To, że ktoś jest misiem o małym rozumku (pandy to nie misie!!!) to nie znaczy, że też masz tak robić. Staraj się zrobić jak najwięcej. Raz na 10-20 gier to zaowocuje.

Players
4,154 posts
9,221 battles

Bruta ale tu nie chodzi o to czy interesują cie statystyki czy nie . Jak grtasz słąbo masz cienkie staty jak grasz dobrze masz dobre staty . Nie da się grac dobrze i mieć słabych statów , tak samo jak nie da się grać słabo i mieć dobrych . Ty grasz słabo i obwiniasz o wszystko drużyny . Ja na przykład nie obwiniam tylko kombinuję co mogę zrobić lepiej, bo drużynę to i tak dostanę tragicznie słabą :p

[BUSHI]
Players
3,040 posts
16,292 battles

Piszesz kolego co trzeba robić żeby na Ogniewoju mieć tak słabe wyniki - już tłumaczę, większość losowań 9/10 tier,(...)

Mając rozegrane 370 bitew pchasz się już w najwyższe tiery ? Mam x10 tyle bitew i komfortowo czuję się na średnich. Zrozumienie gry wyżej zajęło mi sporo czasu i żeby nie zlamić często czuję, że muszę stawać na przysłowiowych rzęsach.

Ze smutkiem obserwuję "wyczyny" takich nieopierzonych graczy, którzy na siłę starają się grać od VII w górę, zamiast czegoś się nauczyć w "piaskownicy". Mam nadzieję, że przynajmniej nie grasz tak, DD-kiem, że zamiast spotować na pierwszej linii, to krążysz gdzieś daleko za swoim zespołem. Ostatnia gra Tirpem - nasz wspaniały US DD-ek na flance idąc na kapa zaczął odbijać ... Tak odbijał, że aż schował się za nasze zgrupowanie i co zrobił ? Po prostu uciekł sobie na druga flankę, tam gdzie nie było żadnej opozycji. Co działo się na naszej ? Sodoma i Gomora. Ich DD-ki zadymiły swoje okręty, same cały czas spotując i polewając ogniem, a reszta bezkarnie nawalała zza górek i z dymu. Jedyne co zostało to uciec i przeżyć, bo nawet nie miałem w co strzelać. Takiego gostka w DD-ku to najchętniej za cohones i na najbliższą latarnię. Nawet z takim ananasem za pomagiera udało się przeżyć i mając 100K wbite w siebie, razem z tymi co przeżyli ten oklep zatrzymalismy natarcie, co dało wygraną na punkty.

Z drugiej strony yolo do przodu nie patrząc na swoje umiejętności i czy za nami idzie wsparcie tez jest bez sensu. Aby to wypośrodkować trzeba mieć duże ogranie i cały czas patrzeć co się dzieje na minimapie. Najłatwiej zwalać wszystko na innych. Zasada jest taka w 90% przypadków - jak sam nie wygrasz, to nikt inny za ciebie tego nie zrobi.

Ja patrzę w swoje staty i szedłem dopiero wtedy tier wyżej, jak na obecnym zapaliły mi się przynajmniej zielone kolory. Z czerwem wszędzie nie pchałbym się do ludzi w poważną grę, bo to siara i pokazywanie, że ma się wszystko gdzieś. Czyż nie ?

Edited by Odo_Toothless
  • Cool 6

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.