Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Greyshark

Konkurs klanu PLO - wygraj USS Alabama!

14 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,408 posts

Po dużym sukcesie niedawnego konkursu poetyckiego klan PLO ma przyjemność ogłosić kolejny konkurs, tym razem logiczno-ortograficzny. Będzie on wymagał od uczestników umiejętności logicznego myślenia, kojarzenia, sporej wiedzy ogólnej oraz znajomości języka polskiego (i nie tylko polskiego :P)

W podanym wcześniej terminie w specjalnym wątku konkursowym zamieszczone zostanie jedno zdjęcie. Zadaniem uczestników będzie odgadnięcie, jaki okręt z WoWs ono przedstawia. Przedstawia w przenośni, gdyż na zdjęciach będą różne przedmioty, miejsca, sceny, wszystko oprócz okrętów. Odpowiedź należy uzasadnić, nie wystarczy podać samej nazwy okrętu. Przykład:

NJLFQak.jpg

Odpowiedź: okręt New York, gdyż zdjęcie przedstawia miasto Nowy Jork.

Zasady:

- zagadek będzie 10, będą publikowane w podanych wcześniej terminach; terminy będą podawane z wyprzedzeniem, gdzie będzie podana data i godzina rozpoczęcia i zakończenia danej rundy

- w odpowiedzi należy napisać nazwę okrętu i uzasadnienie wg wyżej podanego przykładu

- wygrywa pierwsza osoba która zamieści poprawną odpowiedź. O tym, że taka odpowiedź padła poinformujemy dopiero gdy ona padnie; nie będziemy informować, czy odpowiedź jest niepoprawna. Przykład:

Piątek, godzina 20:00, pojawia się zdjęcie z serialu Baywatch:

godzina 20:01 Gracz A: Moskwa, bo tam jest dużo ładnych dziewczyn takich jak na zdjęciu

godzina 20:02 Gracz B: Diana, bo tak ma na imię moja była dziewczyna, która jest trochę podobna do tej z obrazka

godzina 20:03 Gracz C: Missouri, bo występuje w nim Erika Eleniak która zagrała z Seagalem w Liberatorze 

PLO: I to jest poprawna odpowiedź, gratulujemy.

- za nazwę okrętu uznajemy nazwę, która widnieje na jego burcie/rufie. Muszą to być nazwy napisane w oryginalnym zapisie!

- błędy w nazwach, zapisie, gramatyczne oraz ortograficzne oznaczają dyskwalifikację, odpowiedź będzie nieważna

- gracz, który jako pierwszy poda prawidłową odpowiedź wygra 500 dublonów

- gracz, który w całym konkursie najwięcej razy odpowie jako pierwszy poprawnie, wygra dodatkową nagrodę: dowolny okręt premium w cenie do 100 zł

- gracz, który odpowie poprawnie jako pierwszy na wszystkie 10 pytań zdobędzie nagrodę specjalną: USS Alabama! (jeżeli w dniu zakończenia konkursu będzie on jeszcze dostępny w sklepie; jeżeli nie, zwycięzca będzie mógł sobie wybrać dowolną nagrodę ze sklepu premium o równowartości USS Alabama w najtańszej wersji)

- zdjęcia będą dobierane a ten sposób, aby móc z danym zdjęciem skojarzyć tylko jeden okręt. Jeżeli jednak ktoś wskaże inny okręt i logicznie lub w sposób bardzo humorystyczny wyjaśni, dlaczego akurat taką odpowiedź podał, jury w składzie Radeckij, Dark_Havoc i ja oceni, czy odpowiedź uznajemy czy nie. Wówczas będzie dwóch zwycięzców danej rundy.

- jeżeli po 10 rundzie będzie remis, wówczas odbędzie się dogrywka między graczami, którzy okazali się zwycięzcami najwięcej razy - pytanie finałowe wyłaniające zwycięzcę

Dodatkowo Radeckij funduje nagrodę w wysokości 1000 dublonów za najśmieszniejszą (wedle jego spaczonego poczucia humoru) nieprawidłową odpowiedź.

Wkrótce zostanie otwarty wątek konkursowy, gdzie będą zamieszczane zagadki i odpowiedzi. Link do tego wątku będzie podany tutaj.

Czekamy na Wasze pytania i zapraszamy do zabawy!

PLO

• Cool 4

Players
6,008 posts
7,043 battles

Świetna sprawa!

Czyli szansa wygrania Alabamy jest dosyć mały, ponieważ trzeba 10 razy być pierwszym, który zgadnie? Podoba mi się :trollface:

[PLO]
5,408 posts

Świetna sprawa!

Czyli szansa wygrania Alabamy jest dosyć mały, ponieważ trzeba 10 razy być pierwszym, który zgadnie? Podoba mi się :trollface:

Tak jest, trzeba będzie się mocno postarać żeby wygrać Alabamę, ale jest to wykonalne :)

[LOBUZ]
Players
799 posts
10,500 battles

Proszę o potwierdzenie czy prawidłową odpowiedzią może być tylko okręt przedstawiony w WoWS. Czy jednak może to być jakikolwiek inny okręt (faktycznie istniejący, projekt itd.)? 

[PLO]
5,408 posts

jest ograniczona ilość podanych odpowiedzi przez jednego uczestnika ?

Można podać kilka odpowiedzi.

Proszę o potwierdzenie czy prawidłową odpowiedzią może być tylko okręt przedstawiony w WoWS. Czy jednak może to być jakikolwiek inny okręt (faktycznie istniejący, projekt itd.)? 

Zgodnie z tym zapisem w zasadach:

Zadaniem uczestników będzie odgadnięcie, jaki okręt z WoWs ono przedstawia.

może to być wyłącznie okręt z WoWs. Nie typ czy klasa, tylko konkretna jednostka.

Czy dzisiejszy etap ma czterech zwycięzców, czy żadnego??

Wszyscy nagrodzeni są zwycięzcami ex aequo, czyli Tobie liczy się to do Alabamy, pozostałym do innego okrętu premium.

• Cool 1

[ZGZ2]
Players
2,060 posts
10,188 battles

Można podać kilka odpowiedzi.

Zgodnie z tym zapisem w zasadach:

może to być wyłącznie okręt z WoWs. Nie typ czy klasa, tylko konkretna jednostka.

Wszyscy nagrodzeni są zwycięzcami ex aequo, czyli Tobie liczy się to do Alabamy, pozostałym do innego okrętu premium.

Dzięki. I jeszcze jedno, czy do mnie też poszły dublony, bo na razie nic nie dotarło??

[PLO]
5,408 posts

Dzięki. I jeszcze jedno, czy do mnie też poszły dublony, bo na razie nic nie dotarło??

Oczywiście

adam.JPG

[LOBUZ]
Players
799 posts
10,500 battles

Ok, dobra, nie zauważyłem tej Twojej odpowiedzi w drugim wątku, że Garland jest nieprawidłową odpowiedzią, bo nie ma go w WoWs. Już wszystko w pełni potwierdzone. 

[ZGZ2]
Players
2,060 posts
10,188 battles

Dzięki, obie przesyłki dotarły. Nie sprawdzałem poczty, bo myślałem, że to wpłynie od razu do gry lub dostanę powiadomienie na swoim koncie na stronie www. No cóż, na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko tyle, że bardzo rzadko otrzymuję takie nagrody.:hiding:

Jeszcze raz dziękuję.:)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.