Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tagl1a

Genel Geri Bildirim

2 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
292 posts
459 battles

Kaptanlar,

0.6.3 güncellemesiyle ilgili genel geri bildirimlerinizi bu başlık altında paylaşabilir diğer konulardaki geri bildirimlerinizi aşağıda belirtilen başlıklarda belirtebilirsiniz.

Teşekkürler

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles

-Limanda bekler iken sorun yok ancak savaş butonuna tıkladığımda birkaç kez direkt server bağlantısını kaybettim,

-savaş butonuna basıp serverdan bağlantım kopmamış olsa dahi birkaç kez savaşa girememe sorunu yaşadım,minimapte oyunun başladığını ve gemi hareketlerini takip edebilmekteyim ancak kendimi savaş alanına sokamadım bir türlü,oyunu tamamen kapatıp açınca giriş yapabildim,

-Son güncellemeden sonra elde ettiğim her kutu da sorun bulunmakta,misal bir kutu puanını elde ettim,hangi tür olursa olsun kutuyu çağırdığımda,kutu gelmekte buraya kadar sorun yok ,ancak aç dediğimde kutu direkt geminin hangarına girip yok olmakta,  kontrolüm dışında hemen yeni kutu gelmekte,kısaca sürekli 2 kutu gelmekte,ilk kutu hangarın içine girmekte 2.ci kutu açılabilmekte,yani gün içerisinde 3 değil 6 kutu gelmekte ve bunların 3 tanesi açılmakta.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.