Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tagl1a

Hata Bildirimleri

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
292 posts
459 battles

Merhaba Kaptanlar,

World of Waarships 0.6.3 güncellemesinde karşılaştığınız hataları bu başlık altında bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Teşekkürler

Players
6 posts
5,880 battles

1-) Oyun esnasında chat ekranı donması ve yazı yazılmaması ayrıca da yazılan yazıların görünmemesi...

2-) Savaş bittikten sonra gelen bilgi ekranı donması limana dönüldüğü zaman hiçbir işlem yapılamaması(mouse ile gemilerin seçilmemesi bilgi ekranına girilmemesi filo altında hazır yazan kısmın turuncu üçgen simgesi çıkması ve hazır ikonuna basılamasması)...

3-) Oyun esnasında sıkılan toplar ve torpidolar arasında geçiş yapılamaması... 

4-) Oyun esnasında Fps droplanması...

Edited by n1ltar
  • Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
12,675 battles

1-) Oyun esnasında chat ekranı donması ve yazı yazılmaması ayrıca da yazılan yazıların görünmemesi...

2-) Savaş bittikten sonra gelen bilgi ekranı donması limana dönüldüğü zaman hiçbir işlem yapılamaması(mouse ile gemilerin seçilmemesi bilgi ekranına girilmemesi filo altında hazır yazan kısmın turuncu üçgen simgesi çıkması ve hazır ikonuna basılamasması)...

3-) Oyun esnasında sıkılan toplar ve torpidolar arasında geçiş yapılamaması... 

4-) Oyun esnasında Fps droplanması...

madde 2 görseli ;

V0rg9y.jpg

Edited by canbanur

[EJDER]
Players
769 posts
9,428 battles

Bu versiyondaki sikayetim kruvazorlere eskisi gibi kosk atamiyorum hemde amerikan zirhlilari ile ikide bir atis sistemi degisikliligi yapmayin 7 km kruvazor muthis darbe yemiyor oyunun ayarlari ile ozelikle atis konusundaki ayarlar ile oynamayin oyun stilimi degistiriyorum paso dengeli oyun yapin ben daha halen daha lafimin arkasindayim kimse bana iyi oyuncuyum demesin ben atislarin muazzam duzgun gittigini ayni mesafede muazzam daginik gittigini gordum mermilerin ya km gore dagilimi sabit tutun yada boyle karman corman oynayalim herkes iyi oyuncuyum diye gecinsin not texas oyle bir durum yok onceki versiyon daha iyiydi newyorck icin texasin atislarina bakiyprum duzgun gidip muthis darbe kpyuyor newyorck o isi yapamiyor oyunculugumdami kusur varmi diye baktim 

[DEDE]
Players
1 post
3,918 battles

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. 

Liman'da Hiç bir düğmeye basamıyorum. Mausu üzerine getirdiğimde Düğmeler aktif gözüküyor ancak işlevini yapmıyor. Oyunu ve PC'yi açıp kapatmak da işe yaramadı.

Players
735 posts
9,933 battles

bismark'ın ikincileri ateşlemeye başladığında ana bataryalar ateşlemeyi bıraktı. ateş edemedim, esc tuşu çalışmadı. isterseniz replay duruyor gönderebilirim. 

[CMMR]
Players
681 posts
12,675 battles

-Oyunda yazı yazmaya çalıştığımda ,enter tuşuna basıp yazı yazma alanını aktif hale getirdiğimde ,kendi kendine defalarca kez enter tuşuna basıp,yazı yazma alanını aktif hale getirmeye çalıştı,haliyle birşey yazamadığım gibi gemi kontrolleri de devre dışı kaldı

-Rastgele savaşa giriş yapıyor olmama rağmen ilk ekranda ortaklaşa savaşa giriyor gibi görüntü belirdi

-En ilginç ve ilk defa yaşadığım sorun ise,bir üst maddeyi yaşadığım savaşta,içinde bulunduğum harita ile minimap teki harita birbirleri ile uyumsuz idi,replay dosyası istenildiği taktirde gönderebilirim ancak birkaç resim ekliyeyim ne demek istediğim bariz şekilde görülebilmekte;

z3GpJD.jpgŞuan sağımda ve solumda dağ olması gerekli küçük haritaya göre ancak önüm arkam sağım solum açık deniz

BrObzv.jpgKüçük haritaya göre açık denizde bulunuyor gibi görünmeme rağmen aslında dar bir boğazdan geçiyorum

gqPYrR.jpgKüçük haritada önüm serbest ve açık, ancak gerçekte önümde dağ var...

kısaca minimap ile içinde bulunduğum haritanın birbiri ile alakası yok :teethhappy::teethhappy: ancak komik bir savaş oldu ve baya eylendim.

Edited by canbanur

Players
161 posts
3,396 battles

Aynı sorunlar benimde başıma geldi chat sorununu tekrar enter tuşuna basarak giderdim, Haritadaki karışıklık ise tam maça girecekken bilgisayarım kastı ve bir önceki oynadığım haritanın görüntüsü minimapte kaldı ona bir çözüm bulamadım :)

View Postcanbanur, on 09 April 2017 - 07:23 PM, said:

-Oyunda yazı yazmaya çalıştığımda ,enter tuşuna basıp yazı yazma alanını aktif hale getirdiğimde ,kendi kendine defalarca kez enter tuşuna basıp,yazı yazma alanını aktif hale getirmeye çalıştı,haliyle birşey yazamadığım gibi gemi kontrolleri de devre dışı kaldı

-Rastgele savaşa giriş yapıyor olmama rağmen ilk ekranda ortaklaşa savaşa giriyor gibi görüntü belirdi

-En ilginç ve ilk defa yaşadığım sorun ise,bir üst maddeyi yaşadığım savaşta,içinde bulunduğum harita ile minimap teki harita birbirleri ile uyumsuz idi,replay dosyası istenildiği taktirde gönderebilirim ancak birkaç resim ekliyeyim ne demek istediğim bariz şekilde görülebilmekte;

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.