Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ukijeden

Błąd dodawania dublonów do konta?

11 comments in this topic

Recommended Posts

[TF16]
Beta Tester
50 posts
7,588 battles

Hej czy jest jakiś błąd z dodawaniem dublonów do konta? Napisałem ticket do supportu ale do rana cisza. Kupiłem zestaw Alabamy z 5500 dublonów, oraz zestaw 3 niszcyzcieli z kontem premium. Konto premium dodało do konta w grze ale 5500 dublonów + rekompensata w dublonach za 3 niszczyciele (miałem je juz w porcie) jak dotąd nie dotarła.

Ktos ma ten sam problem?

Players
6,008 posts
7,043 battles

rekompensata w dublonach za 3 niszczyciele

Nie ma rekompensaty w dublonach za niszczyciele. Możesz dostać tylko kredyty.

[TF16]
Beta Tester
50 posts
7,588 battles

I tu sie mylisz dostałem dublony. Support  WG zadziałał łacznie 8000 dublonow + 7200 + 4200 i 30 dni premki wiec opłacalny deal:)))

Dzieki za support  WG.

[ZGZ]
Players
4,109 posts
9,018 battles

I tu sie mylisz dostałem dublony. Support  WG zadziałał łacznie 8000 dublonow + 7200 + 4200 i 30 dni premki wiec opłacalny deal:)))

Dzieki za support  WG.

Anshan kosztuje 3700, Błyska 4800, a Ty dostałeś za nie 11.400 dublonów? Szacun...

Beta Tester
70 posts
7,574 battles

Anshan kosztuje 3700, Błyska 4800, a Ty dostałeś za nie 11.400 dublonów? Szacun...

Pewnie support myślał, że to gracz z RU nie EU :)

[TF16]
Community Contributor
4,086 posts
9,697 battles

Jakim trzeba być niedorozwojem, żeby kupować coś w WoWsie :P

Dzień dobry! Jestem wielkim niedorozwojem, bo kupiłem w WoWsie parę prezentów na święta. No i Belfasta za dublony z nagród sobie kupiłem. To niedorozwój do kwadratu... może nawet i sześcianu.

Players
1,745 posts
11,972 battles

Hej czy jest jakiś błąd z dodawaniem dublonów do konta? Napisałem ticket do supportu ale do rana cisza. Kupiłem zestaw Alabamy z 5500 dublonów, oraz zestaw 3 niszcyzcieli z kontem premium. Konto premium dodało do konta w grze ale 5500 dublonów + rekompensata w dublonach za 3 niszczyciele (miałem je juz w porcie) jak dotąd nie dotarła.

Ktos ma ten sam problem?

Nie ma to jak narzekać że  WG ma w dupie twoje pieniądze, a kikanaście dni później wydawać na nich 600 zlociszy.
  • Cool 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,819 battles

Jakim trzeba być niedorozwojem, żeby kupować coś w WoWsie

Dzięki niedorozwojom, którzy coś kupują, reszta "poprawnie" rozwiniętych gra za darmo, taki model biznesowy gier od WG.

P.S. Najwięcej pieniędzy wydaje się na darmowe gry :hmm:

• Cool 1

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Dzień dobry! Jestem wielkim niedorozwojem, bo kupiłem w WoWsie parę prezentów na święta. No i Belfasta za dublony z nagród sobie kupiłem. To niedorozwój do kwadratu... może nawet i sześcianu.

Data posta powinna dac cos do myslenia, ze to zwykly troll, ale paru sie dalo zlapac, zwlaszcza, ze emotka na koncu

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.