Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Falathi

Kalendarz na kwiecień

27 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,010 battles

a469f948-160b-11e7-a54a-ac162d8bc1e4.jpg 

Kapitanowie,

czas na kwietniowy kalendarz - wraz z niewielką dozą informacji o tym, czego spodziewać się w aktualizacjach, ofertach specjalnych i więcej!

Ważna uwaga: informacje w kalendarzu mogą ulec zmianie - szukajcie świeżych informacji na naszym portalu oraz Faceboku!

Nowe okręty

Jak zapewne wiecie, wkrótce pojawią się nowe okręty w grze - przy odrobinie szczęścia, możecie na nie trafić już w kwietniu!

Francuskie krążowniki

Możliwe, że już je widzieliście - francuskie krążowniki, począwszy od awizo Bougainville do zbrojnego w potężne działa Henri IV pojawią się wkrótce! Możliwe, że natraficie na nie w grze już od 1. kwietnia, gdy będą brały udział w testach i próbach morskich. Francuskie okręty to nie żart!

4d7502d8-0259-11e7-b44b-ac162d8bc1e4.jpg 

5cd64fc4-ff2b-11e6-900a-ac162d8bc1e4.jpg5c117f5a-ff2b-11e6-a39a-ac162d8bc1e4.jpg

Duca d'Aosta

Kwiecień to miesiąc nowych nacji - oprócz Francuzów, możecie zauwazyć charakterystyczny czerwono - biały pokład Emanuele Filiberto Duca d`Aosta.

079f1c1e-109e-11e7-80d9-ac162d8bc1e4.jpg06d64a64-109e-11e7-8699-ac162d8bc1e4.jpg

Szczuka

Pewnie słyszeliście o nowym, idealnie zbalansowanym okrętem z nowym systemem uzbrojenia, który nadchodzi do gry. Tylko to tutaj zostawimy.

081b0b58-109e-11e7-b8ab-ac162d8bc1e4.jpg 

091c57c8-109e-11e7-9d5a-ac162d8bc1e4.jpg088c676c-109e-11e7-a22b-ac162d8bc1e4.jpg

Misje

Jak zazwyczaj, misje kwietniowe będą tematycznie nawiązywać do ważnych wydarzeń historycznych, jakie miały miejsce w kwietniu.

29 marca - 05 kwietnia Misje tygodniowe: Operacja C (1942) 

• Po zakończeniu kampanii mającej na celu zdobycie dalekowschodnich pól naftowych, japońsie lotniskowce pod dowództwem adm. Nagumo wyruszyły na zuchwały rajd na Ocean Indyjski, aby pomieszać szyki aliantom.
  • Oczekujcie akcji krążowników!
  • Ostatnia nagroda: zestaw flag PAPA PAPA oraz zestaw materiałów eksploatacyjnych.

05 - 12 kwietnia: Misje tygodniowe - starcie pod Lofotami! (1940)

• Gdy inwazja Norwegii trwała na całego w kwietniu 1940, bliźniacze Scharnhorst i Gneisenau wzięły udział w krótkim starciu z HMS Renown.
  • Przygotujcie się by zadać poważne uszkodzenia pancernikom!
  • Główna nagroda: dowódca dla Gneisenau, z masą doświadczenia i własnym miejscem w rezerwie!

12 - 19 kwietnia: Misje tygodniowe - bitwa o konwój Tarigo (1941)

• W zażartej bitwie nocnej brytyjskie niszczyciele zaskoczyły włoski konwój zmierzający z zaopatrzeniem do Libii. Kosztem utraconego HMS Mohawk Brytyjczycy zatopili dwa niszczyciele wroga oraz wszystkie pięć transportowców.
  • Ten łańcuch misji oznacza dużo roboty dla załoganta czyszczącego torpedy!
  • Główna nagroda: cenne flagi sygnałowe oraz zestaw zupełnie nowych kamuflaży!

19 - 26 Kwietnia: Misje tygodniowe - druga bitwa w cieśninie Dover (1917)

• Gdy para brytyjskich wielkich niszczycieli starła się z większymi siłami niemieckich niszczycieli ( w ówczesnej terminologii niemieckiej: torpedowców ) nikt nie oczekiwał niczego niezwykłego. A jednak, wszystko się zmieniło gdy MHS Broke staranował G42 - i niemiecka załoga spróbowała abordażu!
  • Nikt nie oczekuje od Was taranowania, a tym bardziej abordażu wrogich jednostek - ale przygotujcie się na ostrą akcję z udziałem niszczycieli i krążowników.
  • Nagroda główna: zestaw sygnałów oraz Modyfikacja Napędu 2. 
  •  

26 kwietnia - 03 maja: Misje tygodniowe- zdobycie Tulagi (1942)

• W ramach ekspansji w kierunku Auystralii oraz w celu zapewnienia osłony siłom inwazyjnym atakującym Port Moresby, japońska flota założyła bazę na małej wyspie Tulagi. Jej załoga bardzo szybko ucierpiała wskutek zaskakującego rajdu w wykonaniu USS Yorktown. Rajd nie tylko spowodował poważne straty, ale też dał przedsmak nadchodzącej Bitwy na Morzu Koralowym.
  • Brak zasad. Brak limitu klas. Tylko zniszczenie i doświadczenie!
  • Główna nagroda: paczka nowych kamuflaży ORAZ materiały eksploatacyjne!

Oferty specjalne 

01 - 04 kwietnia: Oferta specjalna - Niszczyciele naprzód!

• Zdobądźcie podwójne doświadczenie za bitwę i rozwińcie swą linię niszczycieli!

08 - 11 kwietnia: Oferta specjalna rzut oka na nację - japońskie pancerniki

• Upamiętnijcie zatonięcie potężnego Yamato w 1945 - i przyspieszcie postępy w grze!
  •  

15 - 18 kwietnia: Oferta specjalna rzut oka na nację - amerykańskie pancerniki 

• Ulepszcie swego dowódcę, przyśpieszcie swoje postępy w gałęzi amerykańskich pancerników - i rzućcie się w pogoń za białym króliczkiem!

21 - 25 kwietnia: Oferta specjalna - Francuska flota nadciągnęła! 

• Aby powitać godnie nową gałązkę przygotujemy coś specjalnego. Coś wisi w powietrzu... szykujcie się na potężny łomot jaki spuścicie swoim przeciwnikom! 

29 kwietnia - 02 maja: Oferta specjalna - Święto Pracy  

• Jeśli poprzednie oferty nie wystarczyły, żeby odpowiednio przyśpieszyć Wasze postępy - proszę, oto kilka drobiazgów oraz doświadczenie! I do tego długi weekend! 

Wydarzenia

W tym miesiącu będziemy mieć także nowe wydarzenie dla Was - na razie nie możemy zdradzić więcej, ale zostawcie sobie miejsce w grafiku w drugiej połowie miesiąca!

06173b9c-109e-11e7-bc97-ac162d8bc1e4.jpg

Tapeta

Jak co miesiąc, mamy dla Was nową tapetę, zarówno z kalendarzem historycznym, jak i bez!

Tapeta

Kalendarz

WoWS_Calendar_17_April_1024x600.jpg

[TF16]
Players
978 posts
15,733 battles

Francuskie krążowniki

Możliwe, że już je widzieliście - francuskie krążowniki, począwszy od awizo Bougainville do zbrojnego w potężne działa Henri IV pojawią się wkrótce! Możliwe, że natraficie na nie w grze już od 1. kwietnia, gdy będą brały udział w testach i próbach morskich. Francuskie okręty to nie żart!

Patrząc na staty i na opinie testerów to jednak francuskie krążowniki to żart.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Patrząc na staty i na opinie testerów to jednak francuskie krążowniki to żart.

Będzie buff.

Albo Francja się wycofa!

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
277 posts
10,709 battles

Będzie buff.

Albo Francja się wycofa!

Raczej sama się zatopi,,, w porcie. Mają w tym dobrą praktykę.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Raczej sama się zatopi,,, w porcie. Mają w tym dobrą praktykę.

Taka Dunkierka nie jest zła. Nie jest twarda, ale jej działa (pomimo czasami dziwnego rozrzutu) mają ciekawą prędkość.

Players
2,905 posts
4,556 battles

Przepraszam, gdzie jest event na 1 kwietnia? Co ja mam niby zrobić z tą Szczuką? Patrzeć tylko na nią? O ile dobrze pamiętam, to w ubiegłym roku była wanna. A teraz?

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

Przepraszam, gdzie jest event na 1 kwietnia? Co ja mam niby zrobić z tą Szczuką? Patrzeć tylko na nią? O ile dobrze pamiętam, to w ubiegłym roku była wanna. A teraz?

a teraz masz piękny widoczek okrętu w porcie, ciesz się jego widokiem

Players
1,430 posts
12,703 battles

05 - 12 kwietnia: Misje tygodniowe - starcie pod Lofotami! (1940)

• Gdy inwazja Norwegii trwała na całego w kwietniu 1940, bliźniacze Scharnhorst i Gneisenau wzięły udział w krótkim starciu z HMS Renown.
  • Przygotujcie się by zadać poważne uszkodzenia pancernikom!
  • Główna nagroda: dowódca dla Gneisenau, z masą doświadczenia i własnym miejscem w rezerwie!

kupa jakiej mało. Rozwijając linię Babeczków od podstaw zanim doczłapiemy się do gneisenau'a już dawno mamy kapitana z 12 punktami.- Najcześciej wypada na 6 tierze.  Więc drogie WG w rzyć sobie wsadźcie taką nagrodę :popcorn:Sam mam 16 punktowego i nie potrzebuję jakiegoś majtka z mniejszym expem

Players
6,008 posts
7,043 battles

kupa jakiej mało. Rozwijając linię Babeczków od podstaw zanim doczłapiemy się do gneisenau'a już dawno mamy kapitana z 12 punktami.- Najcześciej wypada na 6 tierze.  Więc drogie WG w rzyć sobie wsadźcie taką nagrodę :popcorn:Sam mam 16 punktowego i nie potrzebuję jakiegoś majtka z mniejszym expem

A ja bym przygarnął.

Kapitan z tej linii już dawno jest na Kurfurście, a na Gniesnau jakiś 10pkt skądś tam.

Players
1,430 posts
12,703 battles

A ja bym przygarnął.

a ja nie. Pierwotny wylądował na Koenigu, na gneisenau'a robiłem od podstaw - obecnie ma 16 punktów i na bismarcka też robiłem do podstaw- obecnie ma 15. Nie moja wina że ta gałązka okrętów bardzo mi zasmakowała :trollface:

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
208 posts
14,080 battles

Co za ludzie, nie chcesz nie rób misji i wszystko. 

Jak się uda to będzie kapitan i dodatkowe miejsce.

Tyle.

[CSMW1]
Players
78 posts
6,182 battles

12 pkt kapitan nie jest zły. Przeniose wursta na Maassa. Będzie z niewidką i adrenaliną. Wypasiony kapitan pójdzie dalej.

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

taka kwestia

w opisie ataku na Lofty ktoś strzelił babola

od kiedy HMS Renown to krążownik pancerno pokładowy

Edited by dzobo30

[ZORRO]
Beta Tester
1,186 posts
2,447 battles

od kiedy HMS Renown to krążownik pancerno pokładowy

Od czasu gdy istnieją plany Kurfursta

[BROS]
Players
101 posts
4,984 battles

Nowe wydarzenie? Ma to coś wspólnego z High School Fleet? W wiadomości pisze, że okręty "wyjdą" po wypuszczeniu blu raya z serialem.

Wiki mówi, że coś w ten deseń... OVA czy jak się to fachowo nazywa wyjdzie pomiędzy 31 marca 2017 a 24 maj 2017.

Players
1,430 posts
12,703 battles

Czy zachłanni ludzie w WG zapomnieli że istnieje coś takiego jak Wielkanoc? Żadnego eventu ? Żadnych kamuflaży w jajka i króliki? Żadnej nawet tapety?

No to czemu jak było Boże Narodzenie musiałem przez 2 miesiące gapić się w Spee zrobionego na choinkę? CO POMYSŁY SIĘ SKOŃCZYŁY? CZY LUDZIOM SIĘ COŚ TAKIEGO NIE SPODOBAŁO JAK MI?

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,408 posts

Czy zachłanni ludzie w WG zapomnieli że istnieje coś takiego jak Wielkanoc? Żadnego eventu ? Żadnych kamuflaży w jajka i króliki? Żadnej nawet tapety?

No to czemu jak było Boże Narodzenie musiałem przez 2 miesiące gapić się w Spee zrobionego na choinkę? CO POMYSŁY SIĘ SKOŃCZYŁY? CZY LUDZIOM SIĘ COŚ TAKIEGO NIE SPODOBAŁO JAK MI?

27-letni facet się rozpłakał, bo nie dostał kamuflażu w jajka i króliki. A tak bardzo na to czekał.

Players
1,430 posts
12,703 battles

27-letni facet się rozpłakał, bo nie dostał kamuflażu w jajka i króliki. A tak bardzo na to czekał.

a właśnie że nie :P Skaczę z radości :teethhappy:

Players
1,745 posts
11,972 battles

Przecież 1990 to miał być rok urodzenia jego rodziców.

Players
6,008 posts
7,043 battles

A kiedy będzie lepsza wymiana ekspa ?

Trzeba czekać.

Mnożnik 35x zamiast 25x zdarza się nawet raz na 3 miesiące.

Sign in to follow this