Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
GoPort

Ülkeye özel doblon ve gemi fiyatında indirim

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
161 posts
3,396 battles

Demekki ülkeye göre birşeyler yapılabiliyormuş, alttaki linkte görebileceğiniz üzere sadece Kanada kullanıcılarına özel doblon kampanyası başlatılmış, neden Euro'nun ve Dolar'ın bu kadar yüksek olduğu ülkemizde bu tarz indirimler veya kampanyalar göremiyoruz veya neden Türkiyeye özgü bir kur hesaplaması yapılmıyor.

https://worldofwarships.com/en/news/common/shop-interac-mar-2017/

• Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles

Keşke hiç görmemiş olsa idim :teethhappy: diyebilmeyi çok isterdim ancak ne bekliyorduk ki ? Otomotiv Sektörü-Bilişim Sektörü-Elektronik-Akaryakıt ...vs vs konularında zaten Dünya birincisiyiz ,oyun olarakta en pahalıya biz oynuyoruz,Zenginiz biz Zengin,bu yüzden ucuza oynayıp karizmayı çizdirtmeyiz :teethhappy:

• Cool 1

[HEROS]
Players
1,226 posts
12,189 battles

Interact Online dedikleri sanırım bir banka şirketi. WG ile işbirliği yapmışlar. Ülkemizde bunu İninal ile görmek açıkcası güzel olabilirdi

[EJDER]
Players
770 posts
9,469 battles

30 tl ye alabamayi versinler ben alacagim buraya yaziyorum oyun dvd leri bile 9.99 tl satiliyor ulkemizde :teethhappy: ayriyetten avrupali bir kisiye rastladim az bucuk british bilgim var minimum pc ucuz pc bizim burada 2000 euro dedi bana alsana hesabi yapti sudan ucuz dedi ben burda 2000 euro dogan cakmasi sahin alirim dokuntu mokuntu onlarda belki o para ile merco alabilir:teethhappy: bu avrupalilara nede olsa para havadan geliyor :teethhappy:

Players
521 posts
12,374 battles

100 kere söyledim yine söylüyorum 10k kullanıcı ile oyun ıynamak isteyenler NA ya gidip bu avantajlardan yararlanabilirler. Orada pazar hakimiyeti düşük olduğu için herşey bonuslu herşey bol bol. Daha önce ne kampanyalar yapıldı bu birşey mi?

EU ya özel ancak küçük bonuslu anlaşmalar yapılıyor. Büuüğü de yapılsa iyi olur ama beklemeyin.

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.