Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Falathi

Okręt podwodny i dywizjony

37 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,019 battles

Uwaga!
Niektórzy spośród naszych graczy próbowali ruszyć okrętem podwodnym do bitwy mimo wszystko, wykorzystując dywizjony. 
Jak wiadomo, taka próba kończy się zamrożeniem klienta gry. 

Jutro o 5:00 wprowadzimy poprawkę, która rozwiąże problem z klientem gry, ale z góry uprzedzam, że po jej wprowadzeniu dalej NIE będzie można pływać op. 

Pozostaje oglądać go w porcie. 

Players
312 posts
14,235 battles

Uwaga!

Niektórzy spośród naszych graczy próbowali ruszyć okrętem podwodnym do bitwy mimo wszystko, wykorzystując dywizjony. 

Jutro o 5:00 wprowadzimy poprawkę, która rozwiąże problem z klientem gry, ale z góry uprzedzam, że po jej wprowadzeniu dalej NIE będzie można pływać op. 

No to widzę, że tęgie głowy tam u was nad tym myślały.
  • Cool 2

Players
17 posts
5,174 battles

W porcie pojawia się okręt którego parametry wyświetlają się w normalny sposób, jest informacja co stanie się ze zdobytymi na nim punktami i ......... którego nie można używać ?!

Czy tylko ja mam wrażenie że panowie z WG znowu robią sobie z graczy jaja :izmena:

[TF16]
[TF16]
Players
141 posts
12,179 battles

Czy tylko ja mam wrażenie że panowie z WG znowu robią sobie z graczy jaja

No tutaj akurat to WG jasno w komunikacie napisało, że okręt podwodny jest na Prima Aprilis, czyli jakby na to nie patrzeć, dla jaj ;)
  • Cool 1

[HOB]
Beta Tester
678 posts
12,580 battles

Uwaga!

Dzięki, oglądam go już od 3 godzin z zamrożonym kontem i nie mogę się nadziwić. To jest najbardziej zabugowana wersja gry. Czy ktoś to testuje przed wypuszczeniem ?

[TF16]
Players
978 posts
15,742 battles

Dzięki, oglądam go już od 3 godzin z zamrożonym kontem i nie mogę się nadziwić. To jest najbardziej zabugowana wersja gry. Czy ktoś to testuje przed wypuszczeniem ?

Wystarczy się wylogować i po 5minutach zalogować. Serwer wtedy nas restartuje.

Beta Tester
1,919 posts
7,353 battles

A serwer po tej łatce kaput...

Może wszedł do dywizjonu z OP? :trollface:
  • Cool 2

Players
1,243 posts
10,756 battles

Panowie, no co wy, przecież Dropsiq zapodał wczoraj filmik, jak szalał swą łodzią podwodną (typu Atago). Scharnhorst przeciwników pewnie do tej pory nie może wyjść z szoku :amazed:  Z drugiej strony, powinniśmy podziękować devsom za ich ciężką pracę. Jeśli w ten sposób z każdego okrętu da się zrobić podwodny, to trzeba tę możliwość wykorzystać. Dwie łajby na linię boczną, łubudu pod kątem prostym i mamy dwa OP z mnóstwem torped i dział. Można wtedy bezkarnie rozwalić cały wrogi zespół :teethhappy:

Players
5 posts
706 battles

Po aktualizacji, nastepuja problemy, kliknij na okret podwodny, a zamrozisz klienta, kliknij na walki druzynowe a zamrozisz kienta, kliknij na grupe a zamrozisz klienta, w dodatku port sie zacina, prawie nie da sie w cale wybierac okretow do walki, oraz czat na rozne tematy, wisi w powietrzu, nie da sie pisac i nie da sie go wylaczyc, musze co chwile wychodzic z gry, odczekac ilka minut i wchodzic ponownie.

Po takich mao przyjemnych przezyciach, rezygnuje z tej gry.

Players
2 posts

Po aktualizacji, nastepuja problemy, kliknij na okret podwodny, a zamrozisz klienta, kliknij na walki druzynowe a zamrozisz kienta, kliknij na grupe a zamrozisz klienta, w dodatku port sie zacina, prawie nie da sie w cale wybierac okretow do walki, oraz czat na rozne tematy, wisi w powietrzu, nie da sie pisac i nie da sie go wylaczyc, musze co chwile wychodzic z gry, odczekac ilka minut i wchodzic ponownie.

Po takich mao przyjemnych przezyciach, rezygnuje z tej gry.

Potwierdzam.. U mnie to samo. Dodatkowo co pare bitew znika mi celownik a po bitwie nie mogę wrócić do portu. W porcie mogę wybrać tylko statki w pierwszych paru dokach....

Players
2 posts
380 battles

No tutaj akurat to WG jasno w komunikacie napisało, że okręt podwodny jest na Prima Aprilis, czyli jakby na to nie patrzeć, dla jaj ;)

A ja specjalnie zainstalowałem WoWsa żeby się pobawić Szczuką.

:sceptic:

Może jutro...

[GRAY]
Players
45 posts
7,192 battles

U mnie również był problem z wyjściem z bitwy i powrotem do portu, a także z wyborem okrętu do bitwy. Najgorsze są jednak lagi, które pojawiły się po wczorajszej aktualizacji, wcześniej ich nie miałem.

[FWK]
Players
656 posts
9,613 battles

Uwaga!

A takie pytanie - gdzieś było info, żeby go nie ruszać??

Bo kumpel nie czytający forum właśnie sobie grę zablokował.

Players
2 posts
380 battles

(...)  z góry uprzedzam, że po jej wprowadzeniu dalej NIE będzie można pływać op. 

Zajefajny event na 1 kwietnia.

:facepalm:

Players
1 post
378 battles

Prima A Prilis  gracze....czyli  mamy na 1 kwietnia dla Was bilet w jedną stronę... poza WoWS !!??  :-)

Players
722 posts
5,846 battles

Prima A Prilis  gracze....czyli  mamy na 1 kwietnia dla Was bilet w jedną stronę... poza WoWS !!??  :-)

WG na 1 kwietnia przyczynia się do wzmocnienia socjalizacji graczy - poprzez odgonienie ich od komputerów jak utkną w porcie (bo nie mają w co grać).

[BSW-F]
Players
1,009 posts
11,231 battles

No fajny Event: okręt którym nie da się grać... rewelaja...

Powiem tak:

Zeszłoroczny event był fantastyczny. Okręciki zabawki w wannie, to był Moim zdaniem najlepszy tryb w grze jakie wymyśliło WG i miałem cały rok nadzieję, że się powtórzy, ale nie, dostaliśmy jakąś śmieszną bzdurę :(

Albo i nie. To nie jest śmieszne, to jest tragiczne. Jeżeli ta łódeczka jest zapowiedzią tego co WG miało by pomysł wprowadzić, to po wielu negatywnych opiniach o WoT i WoWP, WoWS będzie następną złotonośną kurą zarżniętą przez właściciela. 

A chciałbym ostrzec WG i was przed tego typu cwanymi pomysłami. Jak wiecie w okręty gra 80% graczy średnich i słabych oraz 20% prokillerów. Jeżeli okręty podwodne dodadzą do gry, to pomimo ich powszechności, to te 20% prograczy skutecznie obrzydzi pozostałym 80% graczy WoWSa. 

Bigpoint także postanowił strzelić sobie w stopę dodając myśliwiec stealth do swojej gry Battlestar Galactica online. Wtedy wielu graczy odeszło z gry, po mieli ludzie dość cwaniaków co zabijali graczy praktycznie bez możliwości obrony. Co prawda teraz są turbo znerfione, ale przez kilka tygodni czy miesięcy stanowiły w grze tak samo poważny problem jak przestępczość w Wenezueli.

Człowiek czuł się jak w dzielnicy gangów, gdzie nie byłoby tygodnia, kiedy by nie obrywałoby się w łeb pałką od chuliganów.

I za Chiny ludowe nie uwierzę, że to nie był powód do ich odejścia. Nie mam bezpośrednich dowodów, ale po niemal nagłym połączeniu serwerów i niemal po roku klienta gry (tematy latami bezowocnie mielone przez graczy), świadczy dla Mnie, że gracze musie odejść od gry. I to przez te myśliwce.

Także ostrzegam przed takimi wymysłami. Nie wystarczy wieczne narzekanie na niszczyciele, szczególnie japońskie?

Edited by Davao

[FWK]
Players
656 posts
9,613 battles

WOW Davao - dałeś czadu, ale WG ma to w poszanowaniu, bo przecież cała ta gimbaza krzycząca na WG, protestująca i chwaląca się zwycięstwami nad WG będzie w ząbkach niosła im pieniążki na nowe okręty.

Jak dadzą podwodne będą płakać, krzyczeć protestować i ... KUPOWAĆ.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.