Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Aktualizace 0.6.3 - Kvalita a stabilita hry

93 comments in this topic

Recommended Posts

Players
814 posts
245 battles

Námořníci,

jak se vám jeví hra po implementaci aktualizace 0.6.3?
Je stabilní? Dejte nám prosím vědět do tohoto vlákna.

[O-S-W]
Players
154 posts
9,387 battles

tak dnešek se rozjel docela dobře a odehrál jsem pár bitev s kolegou v divizi... Následně on končí a z divize vyskočil... V ten moment jsem si všiml, že v přístavu je jakási ponorka... Ještě mu to na TS říkám a kliknul jsem na ni... Od té doby konečná... V přístavu se mi nic nezobrazilo (zůstal mi tam Bismarck z předešlé hry) a u ponorky se mi zobrazil jen kapitán... Vodkou občerstvenej rusák v beranici... Ale to je naprosto všechno... vše ostatní přestalo fungovat... nemohl jsem vyskočit ani z té divize a pomohlo až na tvrdo schození hry... Bohužel ale když znovu hru pustím, je tym v přístavu vybraná poslední loď = ta podělaná ponorka a nic se nespustí... Uprostřed přístavu se točej WG hodinky a konec... Nic nefunguje... Hodně dobrej BUG... Díky... Z mého pohledu to asi budu muset vyřešit reinstalem hry... Má někdo nějakej nápad jak to řešit bez tohoto kroku? 

Ještě poznámka... nepoužívám žádné módy...!

Edited by MarfyArt

[O-S-W]
Players
154 posts
9,387 battles

Tak nakonec pomohlo dat opravit soubory při načítání hry... Pak už mě to umožnilo vybrat jinou loď... Ale nedoporučuju na tu ponornou blbost klikat...

[IDDQD]
Alpha Tester
3,230 posts
7,042 battles

zitra bude mikropatch

akorat skoda, ze se aprilovy vtipek provalil tak brzo :trollface:

Players
1,368 posts
4,330 battles

Ponorka je antidivizni =)

shot-17.03.30_13.08.46-0260.jpg

shot-17.03.30_13.08.54-0250.jpg
shot-17.03.30_13.08.59-0501.jpg
shot-17.03.30_13.10.59-0780.jpg
shot-17.03.30_13.11.20-0681.jpg

Edited by M8ii

Players
21 posts
1,507 battles

Naprostá spokojenost, odrazen od dalšího hraní a utrácení, dobrá změna, třeba WG schudne.

Test CV a  dopadl výborně, hra bude smazána.

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
2,641 posts
16,334 battles

Musím říct, že tento patch je fakt přelomový. Fakt pěkné. Hrál jsem dnes dvě divize. Třem lidem to totálně zprasilo klienta. Zajímavé. :great:

Svá oblíbená DDs odkládám na šroťák, protože tento humor (ne ztráta invis fire mě opravdu netrápí) není můj šálek kávy. :great:x2

Pobavilo, že pokud vezmu Iwaki Alpha s bídným kapitánem, tak se můj spot range po výstřelu sníží o 300 metrů (čtete dobře - vystřelím a mám nižší spot). :great:x3

Celkově jsem zaznamenal, že hráči mají dodrbaný interface na X variant, takže další paleček pro WG. :great:x4

Nevím co dobrého si tam, kucí wárgejmingovský, dáváte do nosu (žíly?), ale mě samotnému se z toho trochu přitížilo a dávám si v rámci zachování duševního zdraví pauzu na dobu neurčitou :honoring:

p.s. - Hlavně, že máte ošetřený počet emotikonů v postu :P

• Cool 4

Players
812 posts
2,660 battles

Pominu-li, že ponorka způsobovala zámrz klienta, tak dnešní mikropatch rozbil i to, co včera fungovalo:

1) po bitvě ve statistikách nejde kliknout na žádné tlačítko pro návrat do přístavu. Klient zareaguje pak asi s 50s zpožděním a do přístavu vás hodí.

2) rozbitá animace otvírání kontejnerů, kdy kontejner přijede na jeřábu, pak zajede do lodi, jeřáb přinese další kontjener a ten teprve můžete otevřít - ztráta 20s. Hodně to rozčiluje.

3) v bitvě mi zmizely indikátory otáčení děl (viděl jsem jen zaměřovač bez těch kroužků, co signalizují otočení a nabití děl)

4) UI signalizovala, že mám stále 1 smoke, i když jsem vypotřeboval již všechny...

Opravdu povedený patch. Klobouk dolů.

• Cool 2

Players
23 posts
4,832 battles

Měl jsem přibližně 1/4 HP a použil jsem opravy. Následně jsem dostal zásah, po kterém se mi zelené pole značící doplňování HP roztáhlo na celou siluetu lodi a do konce bitvy mi to tak zůstalo. Nebylo možné poznat, kolik HP mi zůstalo a kolik opraví další spotřebák. 

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Pominu-li, že ponorka způsobovala zámrz klienta, tak dnešní mikropatch rozbil i to, co včera fungovalo:

1) po bitvě ve statistikách nejde kliknout na žádné tlačítko pro návrat do přístavu. Klient zareaguje pak asi s 50s zpožděním a do přístavu vás hodí.

2) rozbitá animace otvírání kontejnerů, kdy kontejner přijede na jeřábu, pak zajede do lodi, jeřáb přinese další kontjener a ten teprve můžete otevřít - ztráta 20s. Hodně to rozčiluje.

3) v bitvě mi zmizely indikátory otáčení děl (viděl jsem jen zaměřovač bez těch kroužků, co signalizují otočení a nabití děl)

4) UI signalizovala, že mám stále 1 smoke, i když jsem vypotřeboval již všechny...

Opravdu povedený patch. Klobouk dolů.

Pod tohle se podepisu a jsem rad,ze chyba neni u me ..

Jeste pridam bod,kde se v bitve neukaze po zmacknuti TAB skore tabulka ..

• Cool 1

[BAF]
Players
136 posts
9,214 battles

Pod tohle se podepisu a jsem rad,ze chyba neni u me ..

Jeste pridam bod,kde se v bitve neukaze po zmacknuti TAB skore tabulka ..

Souhlas, prave jsem se s tim taky setkal.. A z nejakyho duvodu v pristavu jdou vybrat vsechny lode krom Minotaura.... Btw ty zdvojeny kontejnery se vlecou uz od testu.... nechapu jak to mohlo projit do ostryho provozu.. to byl snad zamer?? .. Mikropatch to jeste vic do..... 

Players
3,761 posts
18,815 battles

Nechápu, proč soudruzi teda dělají test, když pak nasypou do ostré hry neodladěné věci ...

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,339 battles

Btw ty zdvojeny kontejnery se vlecou uz od testu.... nechapu jak to mohlo projit do ostryho provozu.. to byl snad zamer?? .. Mirkopatch to jeste vic do..... 

Ty to za ty měsíce pořád nechápeš? Však to je každý test. V testu nahlásíme zpětnou vazbu, reporty na bugy a NIC. Je to pořád ta stejná písnička dokola. Nechápu, že se ještě někdo diví.

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Do dalsi opravy to nehraju.... Kazdou druhou hru nemam indikatory otaceni del,coz je dost zasadni herni problem....

• Cool 1

[CULMY]
Players
13 posts
9,768 battles

To je pravda je to nehratelný. Jedna hra funguje a pak to musim shodit. Ať to daj do kupy.

[GWDYS]
Beta Tester
223 posts
5,437 battles

včera mi komplet zmizel HUD ve hře

jakože super s tím něco trefit když střílím podle trasírek

pomohl restarty hry ...

ale dělalo mi to už předtím tak nevím co s tím, skoro se ot dnesa bojím zapnout :-/

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,210 battles

Potvrzuju stejny problem jako ostatni,neukazuje se mi toceni vezi,nevidim ze mam zamerenou lod protivnika ani ukazatele natoceni del. Nejde psat ve hre do chatu

[VTNS]
Players
16 posts
12,339 battles

Potvrzuji, stejné problémy - velmi zpomalené reakce v přístavu, občas nechce otnačit vybranou loď, kolísání hry  jak FPS tak ping, velmi často záseky nebo zpomalení ve hře, výpadek označení otáčení věží jak v kompasu tak na úrovni zaměřovače,......je to opravdu otravné a k tomu navíc ty skvělé změny pro CAs a DDs, opravdu je tento patch aspirantem na zlatou vodku pro vývojáře.

Edited by Carllito

[CSNL]
Players
220 posts
8,387 battles

Včera zámrz celý divize, dneska bitva bez půlky ukazatelů... 

Tak tohle je to aprílový překvápko? 

[IDDQD]
Alpha Tester
3,230 posts
7,042 battles

to chce klid, je patek odpoledne, holt to do pondeli budeme muset vydrzet :trollface::trollface:

akorat nevim, ktery tyden:teethhappy:

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.