Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Aktualizace 0.6.3 - Hlášení chyb

19 comments in this topic

Recommended Posts

Players
814 posts
245 battles

Milí kapitáni,

narazíte-li během hraní nové verze 0.6.3 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

• Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.
  • Založte vlákno s jasným názvem
  • Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna
  • Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.
  • Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.
  • Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Děkujeme :honoring:

[T-N-T]
Players
118 posts
8,137 battles

Ahoj. Našel jsem chybu. Pokud chcete dát kapitána například na prémiovou loď kde kapitán není, zmizela položka "naverbovat z ostatních lodí" i "naverbovaz ze zálohy". Jak tam mám nyní dostat existujícího kapitána? Mám vanilu.

shot170330.jpg

EDIT: Po restartu hry vše ok.

Edited by Houbus

[SWIM]
Players
39 posts
8,596 battles

Totálně hra mrzne díky blbé ponorce. Totální blokáda přístavu, nemožnost pozvat do divize, zamrznutí i jako velitel divize, nepomáhá restart hry ani pc. Děje se to hodně hráčům.

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
395 posts
8,985 battles

CV 4-5 majú zrušený manuálny drop.

Ale Baron píše, že u IJN CV to nejde, zatímco u USN CV to funguje. Tedy aspoň tak chápu ten jeho post :)

Weekend Tester
321 posts
2,427 battles

perfektní nejenom že zrušili invis fire takže USN CA jsou už úplně k ničemu ale ještě se jim povedlo nějak rozhodit pozice torpéd server/klient takže se mi během dneška několikrát stalo že se pěkně vyhejbám torpédům který mě maj o hektar minout , ale najednou dostanu IK od těch který nebyly vidět :) fakt super.

To je asi ta "Fun and engaging" mechanika 

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
395 posts
8,985 battles

Hlásím chybu, kterou jsem lokalizoval jako celé vývojové oddělení WG WoWS. Bude oprava?

Players
5 posts
5,398 battles

Ahoj, neviem či to je chyba ale po stiahnuti aktualizacie a spustení hry sa mi ukaže len lod v prístave, bez pomocných menu tlačítiek, hru spustím len podla toho že viem kde je tlačidlo start misie, nezobrazuje nič iné. Po spustení misie sa mi na krátky okamih ukážu aj ostatné lode a menu. Tento problem som už raz riešil v subore preferences ale to bolo davno a už si to nepamatam. HEEEELP

[T-N-T]
Beta Tester
822 posts
6,664 battles

Před i po aktualizaci, přesněji včera a dnes mi nejde v klientovi rozkliknout položku "KLAN".

Čistá hra, nikdy žádný mód.

Skončím po několika minutách na tomto:

http://www.imgup.cz/images/2017/04/06/shot-17.04.06_12.01.41-0773.jpg

Edited by HavranRyc

Players
3 posts
5,364 battles

Zdravím.

Kde se mohu obrátit na chybí pro přidělování odměn za účast na test serveru?

Na email mi přišli že dostanu 2 dny premia a Emden a nevím co ještě... Prohlásil jsem se do WoWs a přišlo mi jenom 6* od každé vlajky...

Pomůže mi tu někdo?

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,799 posts
9,190 battles

Zdravím.

Kde se mohu obrátit na chybí pro přidělování odměn za účast na test serveru?

Na email mi přišli že dostanu 2 dny premia a Emden a nevím co ještě... Prohlásil jsem se do WoWs a přišlo mi jenom 6* od každé vlajky...

Pomůže mi tu někdo?

Doporucuji se primo obratit na podporu kde ti pomuzou to vyresit

https://eu.wargaming.net/support/tickets

[-BES-]
Beta Tester
27 posts
12,065 battles

Zdravim,

mam neustale problem se dostat do bitvy ...cekam ve fronte na nacteni nasich a souperovych lodi ...bitva zacne ,ale ja stale jsem v nacitaci obrazovce ...musim restartovat  clienta a pak se dostanu zase do hry.

Dekuji za odpoved

[10GO]
Players
1,098 posts
11,085 battles

Tak jsem se dneska zase jednou brutálně nasjal když jsem hrál WOW's... proč to ale vůbec říkám... jako, kdyby to bylo něco nového... :facepalm:

Vezmu to pěkně popořadě... aneb jak vypadá můj den ve WOW's :nerv_fish:

1: Nejde střílet z jakékoliv ručně ovládané výzbroje, hlavní děla, torpéda atd...

2: Když chci locknout letadla sekundárky atd... stisknu CTRL a v ten moment se myš změní na tuhle ikonku, docela otravné...

images.jpg

3: Nejde střílet z jakékoliv ručně ovládané výzbroje, hlavní děla, torpéda atd... následují drobné nadávky na WG...

4: Když sticknu CTRL myš to hodí na jeden z týmových panelů v bitvě, na random hráče a vypadá to jako kdybych mu měl posílat zprávu...

5: Nejde střílet z jakékoliv ručně ovládané výzbroje, hlavní děla, torpéda atd... následují drobné nadávky na WG... panické střídání munice, promeškaná příležitost na kill který mohl vyhrát hru... následují hrubé nadávky...

6: LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAG, už dlouhou dobu odhadem tak od 4.0 něco... jsem nikdy neměl problém s lagem či něčím podobným, od 6.3 to jde z kopce... A ne na mojí straně to není... problémy jsou jenom s WOW's...

7: Nejde střílet z jakékoliv ručně ovládané výzbroje, hlavní děla, torpéda atd... následují drobné nadávky na WG... panické střídání munice, promeškaná příležitost na kill který mohl vyhrát hru... následují hrubé nadávky... doprovázené tikavým škubáním očního svalu...

8: Odpojování hráčů přeb bitvou... Hraju v 3 členné divizi, v 5 bitvách to každého odpojí aspoň jednou... Co to je? Nějaká nová featura protože divize jsou OP?

9: Nejde střílet z jakékoliv ručně ovládané výzbroje, hlavní děla, torpéda atd... následují drobné nadávky na WG... panické střídání munice, promeškaná příležitost na kill který mohl vyhrát hru... následují hrubé nadávky... doprovázené tikavým škubáním očního svalu...následný úder pěstí do stolu umocňuje atmosféru a pokračují velice hrubé nadávky na WG... následný ragequit je jen třešničkou na dortu...

Tyto problémy má obrovské množství hráčů, ale WG je evidentně zaneprázdněné vymýšlením stupidních velikonočních misí, a nemají čas na opravování hry...

Omluvte mou neomalenost ale WG už by si vážně mělo vytáhnout hlavu z míst kde ani slunce nesvítí a podívat se na to co z této hry dělají...

Hra je momentálně v jednom z nejhorších stavů ve kterých kdy byla, hnus, zrůdnost a ohavnost!

Váš Rock_n_Rolf, nazdar!

• Cool 2

[IDDQD]
Beta Tester
2,565 posts
4,494 battles

Tak jsem se dneska zase jednou brutálně nasjal 

Váš Rock_n_Rolf, nazdar!

Díky technické závadě došlo ke spuštění testu,který měl otestovat chyby v testu, který jsme na vás chtěli otestovat v budoucím testu.

Sakriš, kam se hrabe vadná elektronka E13 z Katody Olomóc

[IDDQD]
Alpha Tester
2,603 posts
16,239 battles

Tak jsem se dneska zase jednou brutálně nasjal když jsem hrál WOW's... proč to ale vůbec říkám... jako, kdyby to bylo něco nového... :facepalm:

Vezmu to pěkně popořadě... aneb jak vypadá můj den ve WOW's :nerv_fish:

1: Nejde střílet z jakékoliv ručně ovládané výzbroje, hlavní děla, torpéda atd...

2: Když chci locknout letadla sekundárky atd... stisknu CTRL a v ten moment se myš změní na tuhle ikonku, docela otravné...

images.jpg

3: Nejde střílet z jakékoliv ručně ovládané výzbroje, hlavní děla, torpéda atd... následují drobné nadávky na WG...

4: Když sticknu CTRL myš to hodí na jeden z týmových panelů v bitvě, na random hráče a vypadá to jako kdybych mu měl posílat zprávu...

5: Nejde střílet z jakékoliv ručně ovládané výzbroje, hlavní děla, torpéda atd... následují drobné nadávky na WG... panické střídání munice, promeškaná příležitost na kill který mohl vyhrát hru... následují hrubé nadávky...

6: LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAG, už dlouhou dobu odhadem tak od 4.0 něco... jsem nikdy neměl problém s lagem či něčím podobným, od 6.3 to jde z kopce... A ne na mojí straně to není... problémy jsou jenom s WOW's...

7: Nejde střílet z jakékoliv ručně ovládané výzbroje, hlavní děla, torpéda atd... následují drobné nadávky na WG... panické střídání munice, promeškaná příležitost na kill který mohl vyhrát hru... následují hrubé nadávky... doprovázené tikavým škubáním očního svalu...

8: Odpojování hráčů přeb bitvou... Hraju v 3 členné divizi, v 5 bitvách to každého odpojí aspoň jednou... Co to je? Nějaká nová featura protože divize jsou OP?

9: Nejde střílet z jakékoliv ručně ovládané výzbroje, hlavní děla, torpéda atd... následují drobné nadávky na WG... panické střídání munice, promeškaná příležitost na kill který mohl vyhrát hru... následují hrubé nadávky... doprovázené tikavým škubáním očního svalu...následný úder pěstí do stolu umocňuje atmosféru a pokračují velice hrubé nadávky na WG... následný ragequit je jen třešničkou na dortu...

Tyto problémy má obrovské množství hráčů, ale WG je evidentně zaneprázdněné vymýšlením stupidních velikonočních misí, a nemají čas na opravování hry...

Omluvte mou neomalenost ale WG už by si vážně mělo vytáhnout hlavu z míst kde ani slunce nesvítí a podívat se na to co z této hry dělají...

Hra je momentálně v jednom z nejhorších stavů ve kterých kdy byla, hnus, zrůdnost a ohavnost!

Váš Rock_n_Rolf, nazdar!

Mohu potvrdit. Jen jsi zapoměl na občasný nefunkční revers lodi pokud se člověk beachne. Maximálka je 0 uzlů a přiznejme si na rovinu, že se pak blbě manévruje. WG? HALÓ? Je tady někdo, či jste tam, kde je aktuálně tato hra?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.