Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Aktualizace 0.6.3 - Změny ovládání letadlových lodí

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
365 battles

Osobně si myslím, že tenhle Patch je pro letadlové lodě celkem špatný. Odstraněním Alt-útoků pro Letadlové lodě IV. a V. tieru by nebylo tak špatné pokud Alt-útok zůstal u Bojových letounů. Americké Letadlové lodě mají 6 letadel a Japonské jenom 4 to prakticky znamená, že Žádní Japonští bojoví letouni nejsou schopni bez Alt-útoku porazit ty Americké... Takže většinu Času jenom sedíte někde v mapě a čekáte než budou bojové letouny Amerických letalových lodí někde jinde, a pokud jte ve hře jenom vy a proti vám je 1 Americká Letadlová loď tak to znamená že nebudou pryč nikdy. Dále pokud hrajete řekněme Zuiho (V. Letadlová Japonské loď) a dostanete se do hry proti VI. a jsou ve hře celkem 4 letadlové lodě 2 VI. a 2 V. tak sjte ve veliké nevýhodě a spoléháte se na pomoc od svého kolegy, protože vaši bojoví letouni nejsou schopni porazit Americké protějšky a zároveň má protivník převahu v ALT-útocích. Takže pokud se nerozhodnete rozdělit si mapu na polovinu, tak aby V. měla polovinu s protivníkovou V. (většinou se to nikdy nestane) tak musíte spoléhat na své spojence. Dále přichází zkušenosti začátečníků. Pokud by se někdo rozhodl hrát letadlové lodě tak by musel projít obvzlášť nudnou částí IV. a V. letadlových lodí a pak by se začal učit Alt-útoky proti lodím s velice dobrou AA obranou a také proti kapitánům nepřátelských letadlových lodí s více zkušenostma.

[CULMY]
Players
112 posts
8,208 battles

tak jsem cosi zaslech o vylepseni ekonomiky CV. nedovedu si tedy vysvetlit toto:

CV T9 Taiho: bitva prohrana, ale lod bez poskozeni s full HP

potopena 1 lod, zasahy: torpeda 19, pumy 15, sestreleno 13 letadel, vyrazeno modulu 4, zapaleno 3, zaplaveno 8,   Velka raze

v bitve dosazeno poskozeni :141 634

ziskano: 187 611 creditu

utraceno: -157 800,-

udrzba:    -120 000,-   ( lod bez skrabnuti a full HP)

munice:    -37 800,-

----------------------------

Celkem  :  29 811,-   S PREMIOVÝM ÚČTEM

:-32 726,-    BEZ PRÉMIOVÉHO ÚČTU

A ted at mi nekdo vysvetli, kde je to oznamene vylepseni ekonomiky pro CV?!!!!!!

Edited by AssassinaCZ

Players
3,758 posts
18,800 battles

CCa pred 1/2 rokem byla zmenena ekonomika a je jedno, jestli koncis s lodi s full HP, 1HP nebo na dně. Cena za udrzbu je stejna.

Bylo to zmeneno kvuli kemperum a stejne to nic neprineslo, jen drazsi provoz.

Zrejme jsi utocil na tiery nizsi nez jsi byl sam ... to dava vzdy min creditu...

[CULMY]
Players
112 posts
8,208 battles

CCa pred 1/2 rokem byla zmenena ekonomika a je jedno, jestli koncis s lodi s full HP, 1HP nebo na dně. Cena za udrzbu je stejna.

Bylo to zmeneno kvuli kemperum a stejne to nic neprineslo, jen drazsi provoz.

Zrejme jsi utocil na tiery nizsi nez jsi byl sam ... to dava vzdy min creditu...

no nevim, Yamato, Iowa a spol

[CULMY]
Players
112 posts
8,208 battles

sem tam Gaering, Shimakaze. par 8 taky. ale s Taiho mne to v 99% supne mezi 10t.

o zmene ekonomiky vim, ale jsem nastvany na to, ze nastrilet stejnou dmg s BB,CA nebo DD, jsem tezce za vodou. jen CV si nevydela ani na slanou vodu po ktere pluje

[IDDQD]
Players
1,742 posts
15,931 battles

Ivo nevím jak chodíš do ostatních vláken tak to hodím i sem. Ví se o tomhle?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.